Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zapuszczanie zniszczonych włosów?

26 cze 2016 - 22:09:31

Na rozdwajanie się włosów ma też wpływ to jak się z nimi obchodzimy. Jakiego grzebienia czy szczotki używamy, czy rozczesujemy włosy na mokro, czy nie chodzimy spać z mokrymi włosami, czy przypadkiem nie trzemy włosów rącznikiem itd. Nawet najlepsze kosmetyki nic nie dadzą, jak będziemy uszkadzać włosy mechanicznie.

Zapuszczanie zniszczonych włosów?

03 lip 2016 - 14:01:11

Hej, w zalezności od tego w jakim stanie akurat są twoje włosy można zastosować różne sposoby na poleszenie ich stanu. Jeśli są w całkiem dobrym stanie i same z siebie naturalnie są całkiem mocne to podcinanie powinno pomóc. jesli nie to możesz spróbować stosowanie różnych odżywek bądź maseczek, kupić szczotkę z włosia naturalnego bo one bardzo dobrze wpływają tez na stan włosów, albo możesz na przyszłość zapobiec ich łamaniu poprzez braniu suplementu który sprawi że ta częśc włosa która jest syntezowana będzie na ogół mocniejsza i później jak już będzie dłuższy to nie będzie się rozdwajał ani łamał. Akurat mogę w tej sytuacji Ci polecić Vitapil bo ma naturalne składniki (gdybyś się zdecydowała na suplementację) :)

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Zapuszczanie zniszczonych włosów?

23 wrz 2016 - 15:25:16

Przy zapuszczaniu włosów też należy pamiętać o ich regularnym podcinaniu. Polecam zabiegi regenerujące włosy kosmetykami marki Olaplex. Ja chodzę do p. Eweliny "Rudej" w salonie Vici Clinic i właśnie ostatnio miałam zastosowane te kosmetyki, bo zostały wprowadzone w salonie. Super, włosy miłe w dotyku, łatwo się rozczesują, warto skorzystać.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

suszarka do włosów - jaką wybrać?