Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

19 mar 2016 - 11:21:22

Ja jestem zadowolona, ale szału nie robi. Ząbki są jak dla mnie, za krótkie i długo mi idzie czesanie. Ale jest mała i łatwo ją utrzymać w czystości.

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

19 mar 2016 - 12:41:39

Dziewczyny, gorąco polecam!TT rozwiązał mój problem z rozczesywaniem włosów i już nie tracę całej garści przy tym :)

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

19 mar 2016 - 13:24:23

Mam i polecam ;)

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

19 mar 2016 - 14:05:19

Ja mam model elite już od jakiś 3 lat, planuję kupić compact do torebki (jedyny model w którym się ząbki nie pogniotą). Jestem bardzo zadowolona ze szczotki, ale trzeba uważać właśnie na te ząbki. Poza tym ja również polecam te szczotki, bo to inwestycja na lata - moja 3 letnia nadal wygląda jak nowa.

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

22 mar 2016 - 22:26:26

Cytat
pijaczka
warto! naprawdę wygodna szczotka chociaż nie polecałabym do kręconych włosów

I do gęstych falowanych też nie bardzo się nadaje, ponieważ nie czesze takich włosów dobrze, tylko po wierzchu i ząbki się wykrzywiają. Mi wyrywa znacznie więcej włosów niż szczotka z naturalnym włosiem, więc nie polecam.

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

23 mar 2016 - 11:31:24

@Asztarte ja mam cienkie i bardzo bardzo plączące się włosy. Ta szczotka jest moim nr 1 ale zgadzam się że jak z tyłu, tuż przy szyi robią mi sie kołtuny to nie ma szans rozczesać tą szczotką bo ząbki są krótkie i czeszą po wierzchu kołtunów :) wtedy pomagam sobie grzebieniem

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

23 mar 2016 - 13:01:12

Mam od roku i używam regularnie, co prawda z moją ilością włosów na głowie trochę schodzi. Za to zdecydowanie mniej włosów zostaje na szczotce tangle teezer niż zostawało na innych, których używałam wcześniej.

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

04 kwi 2016 - 13:12:05

mam tangle teezer ale ostatnio kupiłam ,,podróbkę'' żeby mieć do torebki i niby wygląda identycznie ale nie sprawdza się w ogóle. Ząbki są jakieś dziwne, w ogóle nie rozszesują tylko przejeżdżają po nierozczesanych włosach więc nie warto oszczędzać i dać 10 zł mniej za taki niewypał

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

07 kwi 2016 - 11:49:18

są teraz w promocji za 20 kilka złotych

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

01 paź 2017 - 20:44:07

też mam swoją szczotkę tangle teezer od kilku lat i bardzo sobie chwalę do trudnych w rozczesywaniu kręconych włosów. Odkąd jej używam włosy się mniej plączą a rozczesywanie jest zdecydowanie prostsze. Ostatnio na stronie Sephory widziałam szczotkę tangle z hello kitty i innymi postaciami z bajek. Kupiłabym siostrzenicy ale zastanawiam się czy ona jest identyczna jak te standardowe? co to jest na dole na zdjęciu? zamknięcie? help!

http://www.sephora.pl/Akcesoria/Wlosy/Szczotki-do-wlosow/Tangle-Teezer-Compact-Styler-Szczotka-do-wlosow/P2052012?t2stest

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

01 paź 2017 - 22:02:39

Hmmm - mam wersję Elite i Compact. Byłam zachwycona. Polubiłam się również z Tangle Angel i nawet ją wolę. Ale teraz mam za 3 zł taką z aliexpress i sprawdza się równie dobrze jak Tangle Teezer. Więc ... Już nie zamierzam przepłacać :)

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

05 paź 2017 - 14:22:04

Również gorąco polecam tą szczotkę, jest super :)

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

05 paź 2017 - 14:57:38

Rozczesuje rewelacyjne, jak żadna inna szczotka. Niestety muszę przychylić się do
wielu opinii, że łamie włosy.

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

06 paź 2017 - 13:23:38

Każdy ma inne włoski :)
Posiadam Tangle teezer i Tangle angel i zdecydowanie dla mnie lepsza ta druga :)Angel serce
Jednemu będzie służyć drugiemu nie :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 8/5

Szczotki TANGLE TEEZER opinie

16 paź 2017 - 16:11:59

Ja tej szczotki nigdy nie miałam i chyba nigdy się nie skuszę. Wolę moją szczotkę z włosia dzika :p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żółknący blond?