Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Cześc. Jstem juz załamana :( Wczoraj przeglądałam sobie włosy na główie oraz zobaczyłam kolejny goły plac. Boję się,ze całkiem już wyłysieję. Wprawdzie jestem w stanie uczesać się tak aby tego nie było widać ale boję się,ze to nie wystarczy. Możecie mi doradzić co mam robić? Może jest tutaj ktoś z 3-city?
Bo chodze obecnie do dermatologa na fundusz ale to chyba nie ma sensu oraz chciałabym się doradzić kogoś prywatnie bo żadne ziołowe tabletki oraz wciery na wlosy ie pomagaja ;/

łysienie plackowate moze byc zwiazene z psychika człowieka i kiedy dochodzi do długotrwałego , przewelekłego stresu wiec ja wybrałabym sie tez na twoim miejscu do psychologa

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

Ja również z tym walcze ale obecnie widze ze proces sie odwraca. Jestem w trakcie kuracji oraz miala zrobiona biopcje skory glowy. Robilam to na Sklodowskiej w clinice dermatologica doktora michajlowskiego. Jakie badania robials? Masz potwierzone ze jest to lysienie plackowate?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Nie jestem zestresowana. W zasadzie obecnie jedyna rzecza jaka mnie stresuje to to,ze wlosy wypadaja. A tak poza tym to nie mam zadnych zmartwien tak wiec nie wiem o co chodzi i czemu mi sie to robi ;/ Nie mam potwierdzonego lysienia plackowatego. Bylam u rodzinnego to to podejrzewala , dermatolodzy rowniez. Poza tym wlasnie czytam artykul i jest tam napisane,ze choroba po podloze antyimmunologiczne. Czy ta biopsja boli A ta terapia o ktorej piszesz to jaka?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Chodzilam tam gdzie berina i robilam podobne badania .
Biopsja troche boli. Znaczy sie nie az tak bardoz ale jednak cos sie czuje.Jest to tak jakbylekkie uklucie bo Cie znieczulaja. Przynajmniej lekarz bedzie wiedzial o co chodzi oraz co zlecic. Warto jest jeszcze zrobic sobie trichogram ale tutaj na forum nikt Ci nie bedzie dokladnie pisal na co isc. Idz do lekarza prywatnie to CIe skieruje na odpowiednie badanie.A ta terapia na ktorej jestem to dermapen. W sieci sa opisy. Daje juz pierwsze efekty tak wiec mam nadzieje,ze chorobe sie wyleczy

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

współczuję:(

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Moze i macie racje. Boje sie teraz ze ogolnie bede lysa. Widzialam zdjecia osob ktore to maja i ogolnie to wyglada to strasznie. Sama jesteszcze nie jestetm n aszczescie w takim stadium i mam nadzieje ze uda mi sie to wyleczyc. Ile Cie to kosztuje obecnie? Masz moze jakis nr telefonu?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

513 350 082 . Poza tym wpisz sobie clinica dermatologica w google to wyskoczy Ci ich strona. Biopsja to maly koszt bo jakies 100 zl placilam. Wiecejj kosztuje juz ta terapia bo wszystkie zabiegi kosztowaly mnie 2000 zl. Ale jak zbiore sobie koszt tych wszystkich szamponow i innych cudow jakie kiedys sobie kupowalam to wychodzi na to,ze kiedys wydawalam na leczenie o wiele wieksze pieniadze. A efektuw nie wiezialam. Tutaj widze.

Cytat
mmass
Moze i macie racje. Boje sie teraz ze ogolnie bede lysa. Widzialam zdjecia osob ktore to maja i ogolnie to wyglada to strasznie. Sama jesteszcze nie jestetm n aszczescie w takim stadium i mam nadzieje ze uda mi sie to wyleczyc. Ile Cie to kosztuje obecnie? Masz moze jakis nr telefonu?
tu masz wiecej info dlaczego tak sie dzieje https://zenforest.wordpress.com/2009/05/25/choroba-ma-swoj-poczatek-w-umysle/

Spróbuj urynoterapi,wiem że to poniekąd obrzydliwe ale naprawdę pomaga.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szczotki TANGLE TEEZER opinie