Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wasze doświadczenia z Olaplex

29 lut 2016 - 10:23:52

dołączam fotki ale mówie, nie potrafię teraz uchwycić idealnie aparatem koloru moich włosów bo są złote tak jak moje naturalne a na fotkach wychodzą rudo ;(



Wasze doświadczenia z Olaplex

29 lut 2016 - 10:36:21

to w sumie bardzo miałaś ciemne bo to pierwsze też mocno prześwietlone, moim zdaniem rewelka widać że nie są suchym sianem, a kolor rzeczywiście widać rudo ale ja tam uwielbiam rude włosy chociaż na tym zdjęciu momentami widać jasne pasemka to takie są mniej więcej ?

Wasze doświadczenia z Olaplex

29 lut 2016 - 10:38:56

No dokładnie bliżej im do tych pasemek, i to zrobiłam przód bo na szybko nie umiałam sobie w świetle dziennym strzelić sama tyłu ;( Spróbuje poprosić chłopaka to może by mi zrobił to mogę Ci podesłać ;(

Wasze doświadczenia z Olaplex

29 lut 2016 - 14:28:10

Ostatnio rozjaśniałam u mojej fryzjerki włoski, która miała już u siebie do zaoferowania olaplex, kosztowało mnie to dodatkowe 100 zł ale dlatego, że miałam rozjaśniane dwa razy i szczerze nie żałuję tej decyzji, ponueważ olaplex bardzo ochronił moje włosy i z pewnością nie zniszczyły się tak bardzo :)Ogólnie bardzo polecam. Wiadomo, że każdy zabieg w jakimś stopniu zniszczy nasze włosy, nawet zwykłe farbowanie ciemnym kolorem dlatego warto odżywiać je poprzez olejowanie :)

Wasze doświadczenia z Olaplex

29 lut 2016 - 14:40:51

Cytat
Rubilu
dołączam fotki ale mówie, nie potrafię teraz uchwycić idealnie aparatem koloru moich włosów bo są złote tak jak moje naturalne a na fotkach wychodzą rudo ;(
Ile kochana zapłaciłaś za usługę?

Wasze doświadczenia z Olaplex

11 mar 2016 - 09:37:28

Wiesz co, w sumie zapłaciłam za wszystko 600, ale miałam jeszcze oprócz dekoloryzacji z olaplexem i ponownym farbowaniu zabieg nawilżający, zresztą to był bardzo dobry salon w Warszawie ;)

Cytat
miszcz
Cytat
Rubilu
dołączam fotki ale mówie, nie potrafię teraz uchwycić idealnie aparatem koloru moich włosów bo są złote tak jak moje naturalne a na fotkach wychodzą rudo ;(
Ile kochana zapłaciłaś za usługę?


I jak, byłaś na tej swojej dekoloryzacji? Jaki efekt i wrażenia? Jestem ciekawa strasznie ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-06 10:42 przez Rubilu.

Wasze doświadczenia z Olaplex

06 kwi 2016 - 11:11:39

Byłam:) Włosy praktycznie w ogóle nie zniszczone, jednak trochę je podcielam, aby szybciej wrocic do naturalnego koloru. Robilam dekoloryzacje i dwa razy farbowalam, zaplacilam 450 zl. Z efektów jestem zadowolona, jednak chcialam uzyskac kolor chlodnego jasnego blondu, no a niestety wyszedł zbyt ciepły. Jednak efektem docelowym jest zejscie do naturalnego odcienia włosów (odrostow nie malowalam) więc to powoli się udaję. Myślę, że bez olaplex moje włosy by tego nie przeżyły :)

Wasze doświadczenia z Olaplex

06 kwi 2016 - 11:17:06

@miszcz też się zastanawiam.. pokażesz fotkę przed i po?

Wasze doświadczenia z Olaplex

06 kwi 2016 - 11:43:09

Ja robię włoski już od kilku mscy z Olaplexem, cena dość wysoka, bo za każdym razem po 250 zł mnie kasuje. Ale jestem zadowolona z efektów, kolor i stan włosa bardzo fajny :)

Wasze doświadczenia z Olaplex

13 cze 2016 - 11:12:13

To prawda ale moim zdaniem opłaca się wydać te pieniądze a przynajmniej kondycja włosa jest o niebo lepsza. Ja dodatkowo używam teraz maski z Kevina Murphy Hydrate me, bardzo fajnie mi się po niej włosy błyszczą czego nie udało mi się uzyskać innymi kosmetykami (ciemne włosy łatwiej odbijają ładnie światło) jasne rozjaśnianie strasznie trudno odżywić na tyle by wyglądały na zdrowe a jednak z dnia na dzień wyglądają coraz lepiej, są miękkie, gładkie nie czuć pod palcem żadnych chropowatych miejsc ani nie pojawiają się rozdwojone końcówki. To chyba przez olejki zawarte w tej masce, róża, wiesiołek i wyciąg ze śliwki kakadu, moje wlosy wyjątkowo polubiły ten mix. Wydałam co prawda 149 zł ale używam raz w tygodniu czasami jak włosy tego potrzebują 2 i wydaje mi się że opakowanie nigdy się nie skończy.

Wasze doświadczenia z Olaplex

29 lip 2016 - 16:17:05

Cytat
Rubilu
No właśnie tylko ciekawe jak uniknąc kupowania podróbek...jak sprzedawca nieuczciwy i zarabia na niewiedzy.
Ostatnio u fryzjera podsłuchałam jak rozmawiali,że olaplex jest tylko sprzedawany z jednego źródła,reszta to podróby...niestety nie wiem jakie to źródło,może zagadać z przedstawicielem handlowym który przyjeżdża do salonu?

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

Wasze doświadczenia z Olaplex

09 lis 2016 - 10:38:55

Olaplex mi bardzo pomaga, szczególnie jak farbuję włosy, po podobno sam zabieg to strata pieniędzy. Włosy są miękkie dłużej niż kilka dni po farbowaniu:)

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Wasze doświadczenia z Olaplex

05 cze 2021 - 10:20:32

Dziewczyny zastanawiam sie nad sauną albo olaplexem.... Jaki zabieg bardziej polecicie?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Wasze doświadczenia z Olaplex

07 cze 2021 - 08:06:57

Polecam Olaplex ale najlepiej taki salon, który również zastosuje 4 i 5 (szampon oraz odżywkę). No 3 nie jest typową odżywką. To raczej kuracja, która działa wewnątrz, a nie daje super wizualnego efektu, jak po dobrej masce, dlatego warto użyć 4 oraz 5, a wtedy naprawdę efekt świetny. Co do salonu to za taką cenę wybrałabym inny, bo to żadna filozofia w takim zabiegu i nie ma, co przepłacać.
https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/-Olaplex-No.-0-155-ml/1857



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-08 11:22 przez mmass.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić z włosami?