Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 20:29:54

Super!!! Zazdroszczę...

zweryfikowana
Posty: 265
Ostrzeżenia: 1/5

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 20:35:53

Bez wygolenia byłaby jak najbardziej ok, taka na co dzień w sam raz :)

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 21:37:08

Fajna fryzura, teraz na czasie. Moja koleżanka ma na czarnych włosach podobny wzorek, efekt wygląda super;)

Co myślicie o tej fryzurze?

17 gru 2015 - 23:31:15

Cytat
tearofnight
Fajna fryzura, teraz na czasie. Moja koleżanka ma na czarnych włosach podobny wzorek, efekt wygląda super;)
Niektóre dziewczyny piszą, że to już jest niemodne itd., ale szczerze mówiąc ja nigdy takiej fryzury nawet nie widziałam, a modą się troszkę interesuję :P podgolony bok owszem, ale bez żadnych wzorków. Według mnie też jest to bardziej nowoczesne niż przestarzałe :P

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 2/5

Co myślicie o tej fryzurze?

22 gru 2015 - 10:36:24

Wiesz co, szkoda by mi było tak wygolić włosy. Jednak zapuszczanie długich włosów sporo czasu trwa. Ja czasami robię sobie fryzurki, które upatrzyłam sobie na youtube na kanale Rowenty. Jest tam jedna imitująca wygolony bok a w rzeczywistości ten bok nie jest wygolony. Mimo to wygląda efektownie. Zajrzyj sobie tam - tutorial nazywa się: Volum'24 - tutorial na pozorne wygolenie boku. Robiłam sobie tą fryzurę. Mam ten volumizer z Rowenty, podnoszę nim u nasady pasma włosów aby nadać im objętości i potem robię tak jak pokazane jest w tym filmiku. Efekt extra!



niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Co myślicie o tej fryzurze?

29 gru 2015 - 19:06:27

Fajna opcja z tym pozornym wygoleniem ;) Podoba mi sie. Co do Rowenty to volumizer znam i całkiem fajnie to się na włosach sprawdza. Osiąga tmp 170' więc nie zniszczy włosów i chyba to jego najwiekszy plus.

Co myślicie o tej fryzurze?

29 gru 2015 - 19:43:42

bez tego wygolenia byłaby ładniejsza

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Co myślicie o tej fryzurze?

08 kwi 2016 - 10:59:14

mi sie nie podoba, ale mi sie wszystkie te wygolenia nie podobają, każdy ma swój gust :)

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Co myślicie o tej fryzurze?

14 cze 2016 - 16:53:45

hmm pewnie wygodnie, szczególnie w lecie, ale sama nie odważyłabym się na taką fryzurę!

Co myślicie o tej fryzurze?

24 cze 2016 - 08:28:08

Mi osobiście się nie podoba choć sam kok jest fajny, ja takiego nie potrafię zrobić :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Farbowanie włosów z rudego na czerwień