Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z włosami - pomóżcie :(

30 paź 2015 - 15:55:38

Od jakiegoś czasu zaczęły mi wypadać włosy najpierw pojedynczo teraz zwykłe przeczesanie ich palcami powoduje że wychodzą garściami, a po czesaniu na szczotce zostaje ich najwięcej, teraz doszły do tego straszne kołtuny których nie moge rozczesać w żaden sposób, włosy stały się matowe bez blasku. Może któraś z Was tak miała i może poradzić mi czego moge zacząć uzywać by poprawić ich stan i ograniczyć wypadanie, dodam że narazie używałam waxa i odżywek z pantene.

Problem z włosami - pomóżcie :(

30 paź 2015 - 16:11:43

Brakuje ci najwyraźniej witamin. Zacznij brać jakąś skrzypovitę albo coś w tym stylu, włosy rosną po tym jak szalone :) Na wypadanie włosów dobre są jeszcze płukanki, których trzeba szukać w aptece. Miałam kiedyś taką jedną, strasznie śmierdziała, ale działała. Włosy były mocne i lśniące.

Problem z włosami - pomóżcie :(

30 paź 2015 - 16:46:34

U mnie sytuacja wygląda bardzo podobnie. Okazuje się, że mam problem z tarczycą, jednak najprawdopodobniej, głównym sprawcą wszystkiego złego jest przysadka mózgowa. Czekam na wizytę u endokrynologa.
Sprawdź poziom TSH na początek. Lekarz pierwszego kontaktu powinien dać Tobie skierowanie, wtedy badanie jest bezpłatne.

Problem z włosami - pomóżcie :(

30 paź 2015 - 17:00:37

Na początek sprawdź poziom testosteronu i TSH. Jeśli to nie tu
leży problem to może brakuje ci witamin z grupy B (drożdże są najlepszym źródłem). Możesz też pić herbatę że skrzypu polnego, powinno pomóc.

Cytat
iizuniaa
Na początek sprawdź poziom testosteronu i TSH. Jeśli to nie tu
leży problem to może brakuje ci witamin z grupy B (drożdże są najlepszym źródłem). Możesz też pić herbatę ze skrzypu polnego, powinno pomóc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-30 17:00 przez iizuniaa.

Problem z włosami - pomóżcie :(

31 paź 2015 - 15:00:38

Polecam seboradin z apteki do smarowania skory glowy:)

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami - pomóżcie :(

04 sty 2016 - 00:22:08

może jantar? :)

zweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami - pomóżcie :(

04 sty 2016 - 01:47:51

miałam taki sam problem z włosami, zażywam merz spezial dopiero miesiąc więc efekty są mało widoczne, oprócz tego nakładam na włosy olejek kokosowy 100% pure, a po żadnych pantene Ci się włosy nie poprawią, w takich to same sls-y i inne chemikalia szkodzące włosom, stosuj kosmetyki organiczne bez chemii

Problem z włosami - pomóżcie :(

05 sty 2016 - 14:37:08

polecam skrzypowite!

Problem z włosami - pomóżcie :(

05 sty 2016 - 14:39:20

Miałam ten sam problem. Pomogła mi kuracja specyfikiem o nazwie Revalid :) Odstawiłam też drogeryjne szampony i odżywki na rzecz Biovaxu - bez SLSów i innych świństw. Naprawdę pomogło :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-05 14:41 przez Onyksowa.

Problem z włosami - pomóżcie :(

05 sty 2016 - 14:48:29

ja wprowadzilam watrobke do jadłospisu :) ma wszystkie witaminy oprócz tego szampon z czarnej rzepy i herbatki ze skrzypu,mysle ze pozmoe mam ostatnio to samo,chyba na zime wlosy sa slabsze

Problem z włosami - pomóżcie :(

05 sty 2016 - 14:49:59

mnie na wypadanie włosów pomaga tylko vitapil, nie jest tani, bo kosztuje około 35 zł ale jedynie po nim przestawały mi wypadać włosy i wystarczył zaledwie jeden listek z opakowania, więc całe opakowanie starczy Ci na dłuższy czas. Co do kołtunów to polecam zafundowac sobie u fryzjera zabieg keratynowy na włosy, to takie odżywki nakładane w 3 etapach, koszt około 40-60 zł w zalezności od fryzjera, ale daje eftra efekty na kilka tygodni a nawet miesięcy, włosy są zdrowe i co najważniejsze podatne na układanie, czesanie

Problem z włosami - pomóżcie :(

05 sty 2016 - 16:34:20

ja juz testowałam różne rzeczy i zadne Bivaxy, Jantary czy Seboradiny nie pomagaja. Czytalam wiele o produktach z koefina czy nafta kosmetyczna oczyszczajacych glowe i bede probowac

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami - pomóżcie :(

06 sty 2016 - 12:48:50

ja piję pokrzywę

Problem z włosami - pomóżcie :(

06 sty 2016 - 13:56:42

Ja również polecam zrobić sobie testosteron i TSH. Nawet prywatnie to koszt pewnie poniżej 50zł a na NFZ za darmo. U mnie było to samo i to wina tarczycy. Odkąd się leczę wszystko się poprawiło.

A jeśli będziesz miała dobre wyniki, to bardzo ważna jest dieta. Jedz dużo warzyw i owoców, zwłaszcza surowych. No i siemię lniane! Dodawaj sobie po łyżecce do jogurtu i innych potraw. Te ziarenka działają cuda i są bardzo zdrowe. Osobiscie nie jestem zwolenniczką faszerowania się suplementami i sztucznymi witaminami, bo przekonałam się na własnej skórze, że wystarczy jeść zdrowo, a wszystkie problemy znikają.

Problem z włosami - pomóżcie :(

06 sty 2016 - 14:55:59

Miko
Czy zaobserwowalas moze duzo malych, krotkich wlosow jesli tak to poprostu naturalna wymiana wlosow ktora odbywa sie srednio raz na 5 lat objawia sie naglym silnym wypadaniem wypieranym przez nowe wloski zacznij od tego a nie odrazu same choroby sugeruja
Polecam RADICAL AMPULKI cala kuracja
Beti

Miko
Czy zaobserwowalas moze duzo malych, krotkich wlosow jesli tak to poprostu naturalna wymiana wlosow ktora odbywa sie srednio raz na 5 lat objawia sie naglym silnym wypadaniem wypieranym przez nowe wloski zacznij od tego a nie odrazu same choroby sugeruja
Polecam RADICAL AMPULKI cala kuracja
Beti



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-06 14:57 przez beatasnk.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Domowe maseczki do włosów