Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

godzinę temu

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:23:00

Polecam firmę Remingtona.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:23:30

btw ja mam MPM (jedna z tanszych prostownic w Saturnie, czy Media markt, zaplacilam 80zł) jestem zadowolona, 3 lata i nic się nie dzieje:-) Mam tez lokówkę z tej firmy 32mm i jest super! :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:20:26

Ja polecam Remingtona. ;)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:20:46

Ja sobie chwale prostownice wahl cutek. Mam spore loki i daje rade, włosy sie błyszcza i nie burzą się :) u mnie w mieście fryzjerka właśnie jej używa.

http://img.bazarek.pl/14227/308/823832/9816615594ba1f8cc46f2f.jpg

Z prostownicami babyliss jest taki problem ze sa dość drogie i szybko się psuja... kat słyszałam przynajmniej ;)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:21:03

Czyli jak na razie głównie Remington... A może ktoś używał prostownicy od Babyliss, albo jakiejś innej z parą?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:23:07

Cytat
paattii4
Cytat
tenebris
Ja polecam Remington S2014. Mam, używam i jestem zadowolona.

http://remington24.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/S2014%20Pack%20New.jpg

A jakie masz włosy? łatwe czy trudne do ułożenia? bo to tez jest ważne dla mnie...
Czyli można powiedzieć, że funkcja pary niszczy włosy?
Mam włosy trudne do ułożenia, a ta mi je prostuje przy najniższej temperaturze już nawet. :) Prostownice koleżanek tego nie potrafiły. ;) I nie niszczy włosów co jest dla mnie ważne, bo mam słabe włosy.

zweryfikowana
Posty: 1.087
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:27:41

remingtona sobie kup

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:31:30

I teraz mam wątpliwości... :/ Może ktoś jeszcze?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:32:02

Dobre są prostownice firmy VIDAL SASSOON,tez nie są zbyt tanie,ale również często spotykane w salonach fryzjerskich.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:35:55

też mam tą remingtona, jest świetna!
moja koleżanka kupiła jakąś tam bardziej profesjonalną i niczym się nie różni od mojej tak naprawde, tylko ceną :D
a po mojej włosy wyglądają super i nawet moja fryzjerka mówi, że nie mam zniszczonych :))

miałam kiedyś na pare i była beznadziejna..

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:36:06

eee. reklama?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:32:33

Cytat
paattii4
Cytat
tenebris
Ja polecam Remington S2014. Mam, używam i jestem zadowolona.

http://remington24.pl/components/com_virtuemart/shop_image/product/S2014%20Pack%20New.jpg

A jakie masz włosy? łatwe czy trudne do ułożenia? bo to tez jest ważne dla mnie...
Czyli można powiedzieć, że funkcja pary niszczy włosy?

chodzę do technikum fryzjerskiego i na praktykach mamy te prostownice i są świetne prostują wszystke typy włosów super i jest to kilkudniowy efekt:) polecam sama zamierzam ją kupić

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:38:39

Cytat
Hanulkaa
Ja zastanawiałam się między Remingtonem, a Babyliss i wybrałam tę


jaki to model i jak cena tej prostownicy?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:38:57

Cytat
aszqu
eee. reklama?

Tak relkamuje się tym, że nie potrafię znaleść odpowiedniej prostownicy:) Napisałam o Babyliss bo taka poleciła mi fryzjerka... Teraz zaczynam zastanawiać się nad Remingtonem skoro ma tyle dobrych opinii... choć wolałabym najpierw jakoś ją wypróbować:/

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 kwi 2010 - 19:41:36

NIE KUPUJ TEJ PAROWEJ!!
Moja koleżanka ją kupiła wydała kupe kasy a tam jakiś kamień się zbiera i straszna lipa po pół roku już nie dawała rady...
Ja mam FAROUK polecam polecam i jeszcze raz polecam! Mam tą niebieską i jest rewelacyjna, cena fakt wysoka ok 400zł ale chodzi mi już 2 lata bez zarzutów, koleżanki przychodzą do mnie prostować włosy, moja siostra ma włosy jak pudel i jak jej wyprostuje to trzymają się cały dzień :)
zobacz na strone pro-sprzet to srona z akcesoriami fryzjerskimi ja tam kupowałam jej cena od dwóch lat jest taka sama więc to nie jakaś kicha :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie przyciemnić blond włosy?