Obecnie rozmawiamy o:

Angielski

godzinę temu

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Gastroskopia

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

12 sie 2009 - 17:27:45

Witam.

Chciałabym zasięgnąć waszej rady w sprawie prostownicy. Nie używam jej szczególnie często, od 2 miesięcy w ogóle bo dałam włosom wakacje od wszystkiego :) ale mimo wszystko potrzebuję dobrej prostownicy. Takiej która nie uszkodzi mi struktury włosa. Możecie jakąś polecić?

Do tej pory używałam 4USE030 nie jest najgorsza - owszem, ale chciałabym taką która bardzo chroniłaby włosy. Ma ktoś doświadczenie?

z góry dziękuję za odpowiedź.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

12 sie 2009 - 22:12:37

Braun es1 lub es2 ;)

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 10:57:34

dzięki :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 10:59:26

myślę,ze nie ma takiej prostownicy:(bo każda ma taką temp,że i tak je uszkadza...czy nie mam racji?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:05:38

Cytat
gosiachojnice
myślę,ze nie ma takiej prostownicy:(bo każda ma taką temp,że i tak je uszkadza...czy nie mam racji?

tak, ale jedne szkodza mniej drugie wiecej :)

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:08:39

No własnie:) a ja szukam tych mniej-szkodzących :D ale mysle ze wybiore sie do zakładu fryzjerskiego i tam odpytam o wszystkie szczegoly:)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:11:06

a ja mam moją którą bardzo lubię i nie niszczy tak bardzo włosków : remington S1031.

na all są teraz wyprzedaże ;)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:11:12

Braun SatinLiner, mam i polecam;)

niezweryfikowana
Posty: 242
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:14:41

Ja mam bezprzewodowa z CIATRONIC z ceramicznymi plytkami i jest swietna.
Jeszcze niedawno mialam z Eldomu ktora miala metalowe plytki i starsznie niszczyla wlosy, mialam fatalnie rozdwojone i suche koncowki,a teraz moj problem zniknal.
Do prostwoania polecam tez ze Schwarzkopfu lakier w sprayu prostujacy wlosy z seri Got2b:)
Jest jeszcze z avonu spray termoochronny ktory chroni wlosy przed wysoka temperatura, podobnie jak ten kalier ze schwarzkopfu:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 11:16 przez Maaadzia.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:15:01

wszystkie niszcza wlosy i raczej sie nie zgodze ze jedne mniej a drugie wiecej , jedynie uzywanie specjalnych kosmetykow do wlosow przed prostowaniem moga troche je zabezpieczy, podejrzewam, ze kazda fryzjerka Ci to powie, jakby nie bylo prostownica musi sie porzadnie rozgrzac czyli min 200 stopni zeby wlosy sie dobrze wyprostowaly

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:15:14

ghd:)

______________________________
SPRZEDAM 2 BILETY NA MADONNE!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-13 11:17 przez yvette_et.

zweryfikowana
Posty: 1.565
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:34:44

Cytat
Maaadzia
Ja mam bezprzewodowa z CIATRONIC z ceramicznymi plytkami i jest swietna.
Jeszcze niedawno mialam z Eldomu ktora miala metalowe plytki i starsznie niszczyla wlosy, mialam fatalnie rozdwojone i suche koncowki,a teraz moj problem zniknal.
Do prostwoania polecam tez ze Schwarzkopfu lakier w sprayu prostujacy wlosy z seri Got2b:)
Jest jeszcze z avonu spray termoochronny ktory chroni wlosy przed wysoka temperatura, podobnie jak ten kalier ze schwarzkopfu:P

a za ile kupilas :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 sie 2009 - 11:38:17

lepiej używać balsamów do prostowania:) Wtedy aż tak bardzo sie nie niszczą i są lepiej wyprostowane takie jest moje zdanie :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

15 sie 2009 - 23:00:56

Ja też używam sprayu ochronnego z avonu i jest super, zresztą balsamu prostującego z avonu też- wspaniały kosmetyk, ale on nie prostuje włosów, tylko lekko prostuje- np z loków robią się fale, przy nasadzie są proste, a końcówki kręcone itp. Dodatkowo w dotyku moje włosy się po nim zmieniły ;)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

16 sie 2009 - 23:46:03

Ja mam Remington s 9000 i tez jest super! na all są też promocje, ktoś importuje z Uk, z angielską wtyczką są, ale wystarczy przełączka i wszystko gra:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie przyciemnić blond włosy?