Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 cze 2009 - 13:44:33

Ja mam Philips SalonShine Diamond. Jest typowo fryzjerska. Polecam

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 cze 2009 - 13:51:07

ja powiem tak: miałam remingtona i nikomu jej nie polecam, dałam za nią 200 zł i sprzedawca zapewniał, że ma płytki ceramiczne, co się okazało po 2 latach/ że ceramiczna to jest tylko powłoka i właśnie po dwóch latach zaczęła pękać i odchodzić i wiem, że mój przypadek nie jest odosobniony. Co moge polecić to Farouk CHI 44 włosy są prościutkie, błyszczące, i mięciutkie, ja kupiłam taką i nawet w tym sklepie http://www.pro-sprzet.pl/index.php?a=opis&k=57&id=434 ale rok temu zapłaciłam 319 zł, moge też polecić Cera Magic bo ma ją moja fryzjerka i prostuje mi nią włosy efekt nawet jeszcze lepszy, cena tez około 320 zł, ale porównując z takimi za 200 zł naprawdę warto. chociaż zaraz napadną na mnie głosy, że szalona jestem takie ceny wymyślam, że za 150 - 200 zł tez można kupić coś dobrego. i ok zgadzam się, ale polecam to co ja używam i co mam sprawdzone.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 cze 2009 - 13:51:13

Wiola1731 - to że Tobie służy w taką pogodę nie znaczy, że innym również. Korzystałam z niej tylko i wyłącznie do prostowania grzywki i fakt, jest dobra ale przy najwyższej temperaturze.

Prostownice dokładnie jak koleżanka wyżej radzę kupować w "hurtowniach" w których zaopatrywane są salony fryzjerskie. Dopiero tam udało mi się kupić dobrą prostownice którą służy mi bardzo dobrze.

I szczerze mówiąc zauważyłam coś ciekawego. Zawsze gdy prostowałam włosy u fryzjera efekt utrzymywał się dosyć długo. Ostatnio nawet w pogodne dni włosy zaczęły sprawiać mi kłopot i tylko moja prostownica była w stanie je okiełznać a mam z jakiejś mniej popularnej firmy bo akurat Babyliss'a nie było na stanie (i może lepiej) :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 cze 2009 - 13:56:52

Cytat
amber-1
ja mam remingtona shine therapy:) jest cudowna:)

też ją mam i jestem zadowolona ;)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 cze 2009 - 14:10:11

polecam prostownice firmy Braun..są nie do zajechania - niektórych co prawda cena odstrasza (max.160zł) ale naprawdę warto. Możesz je znaleźć np. w Media Markt lub w Saturnie:) Mam swoją prawie 2 lata i jest naprawdę boska:) a model nazywa się ES1, poniżej link, żebyś zobaczyła jak to konkretnie się prezentuje:P

http://www.allegro.pl/item659887887_prostownica_braun_es_1_elastyczna_ceramika.html#gallery

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 cze 2009 - 14:11:23

Cytat
wiola1731
Polecam prostownicę BRAUN ES2 Jest super a efekt utrzymuje się nawet przy takiej pogodzie jak dziś

oooo:) widzę, że masz nowszy model mojej:) jest w pytę:D

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

23 cze 2009 - 11:28:21

To wszystko zależy od radzaju włosów. Jednak uważam że ta prostownica jest naprawdę dobra. Moje włosy tez nie należa do łatwych w ułożeniu i tym bardziej prostowaniu jednak dają się okiełznać tej prostownicy a przetestowałam juz naprawdę kilka modeli i firm włącznie z profesjonalnymi kupionymi w sklepach fryzjerskich. Wiadomo też, że żadna prostownica nie wytrzyma deszczu.

zweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

23 cze 2009 - 12:14:07

Treść posta została usunięta automatycznie

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

23 cze 2009 - 12:29:22

ja mam prostownice remingtona wet2straight czyli do wlosow wilgotnych i suchych cena to 300 zl ale wlosy sie szybko prostuja ,nie pusza, sa mieciutkie i nawilzone :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 cze 2009 - 23:28:05

Hej ...ja mam ta prostownice<identyczna>, kupilam ja misiac temu i jest swietna , tyle ze kosztuje 265 zł , ale jest dobra , poniewaz nie niszczy tak włosów dzieki temu , ze posiada jonizację oraz 5 ustawien temperatury . Kazda z tych 5-ciu sluzy do innego rodzaju wloskow , 5 ki nigdy nie uzywam , bo sluzy ona do bardzo kreconych wloskow a ja swoje mam lekko pofalowane wiec wystarczy jak ustawien na 3. Ja zauwazylam duza róznice podczas jej stosowania a stosowaniem innych prostownic szczerze POLCEAM :D:D

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 cze 2009 - 23:31:00

ja mam tą http://www.amadei-amici.pl/7_1.jpg i jest świetna. mam grube i gęste włosy a ona daje sobie z nimi radę już na 140 stopniach Celsjusza.

zweryfikowana
Posty: 405
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 cze 2009 - 23:56:42

Ja też własnie poszukuję do grubych i słabych włosów. Jakamogę używaćktóra pielęgnuje włosy?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 cze 2009 - 07:40:32

żadna prostownica nie pielegnuje , ewentualnie moze mniej niszczyć ... a moja własnie taka jest :) takze sama zdecyduj

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 cze 2009 - 22:45:46

Która lepsza wahl cutek czy remington?Mam krótkie włosy,grube i sztywne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie przyciemnić blond włosy?