Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

26 paź 2015 - 13:00:45

Ja jestem oczarowana Volum'24 z Rowenty, którą kupiła sobie moja siostra i też poważnie się nad nią zastanawiam, bo robi na włosach fajne czary. Jest po niej i objętość i ładny połysk, a do tego unosi u nasady (koniec z klapniętymi!) i ten efekt faktycznie utrzymuje się przez wiele godzin (nie wierzyłam, ale mam to sprawdzone na sobie i rzeczywiście tak jest). Tak więc... drogi Mikołaju... wiesz co robić. ;)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-26 14:18 przez bluepearl33.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

29 paź 2015 - 22:52:18

oo... wygląda ciekawie ;) jeśli dobrze rozumiem, to działa to trochę jak modelowanie na szczotce (z którym nota bene sobie kompletnie nie radzę)?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

29 paź 2015 - 22:58:14

Bardzo trochę, ale efekt ten sam. Dużo prościej, szybciej i bez niszczenia włosów. Cenowo też dosyć rozsądnie, dlatego rozważam. :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

30 lis 2015 - 13:44:10

Również mogę polecić Rowentę ze wzgledu na funkcjonalność i nie niszczenie włosów. Efekt się trzyma, a moje włosy nie wyglądają jak siano po codziennym użyciu. Znalazłam jeszcze na yt kanał z ciekawymi fryzurkami, zobaczcie:



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-30 13:46 przez warszawianka96.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

30 lis 2015 - 23:49:44

ja jestem fanką sprzetu z Babyliss, najlepszy nla moich włosów, obecnie jestem posiadaczką tej prostownicy dobrze sie nagrzewa, równomiernie, i nie ma potrzeby piętnaście razy przejeżdżać po jednym paśmie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-07 10:59 przez moderator.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

01 gru 2015 - 01:32:12

a ja proponuje kupić profesjonalną ;) najlepiej zajechać do hurtowni fryzjerskiej na pewno doradzą ! :) BaByliss Pro BAB2670EPE fajna jest i ma grzebyk ;) ogólnie lubie produkty z babyliss

Cytat
julitkaa25
A korzystał ktoś z takiej oferty na trwałe prostowanie włosów kraków? to bezpieczne? trzeba jakoś potem specjalnie dbać o włosy?

to zależy jaka to dokładnie metoda ;) ale zazwyczaj trzeba. Jeśli chcesz uzyskac efekt w 100% powinnaś po zabiegu używać specjalnej odżywki oraz szamponu do mycia włosów ;) a do najtańszych nie należą ;) Krótko mówiąc do zabiegu trzeba jeszcze doliczyć koszta środków do pielęgnacji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-01 01:39 przez marzeenka13.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

04 gru 2015 - 08:07:31

Ja tez tylko babylissa preferuję bo nie niszczy włosów i za pierwszym pociągnięciem już mam wyprostowane pasmo, nie muszę długo się męczyć przy układaniu fryzury.



PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

05 gru 2015 - 17:40:16

jaka to prostownica? z jakiej firmy i jaka była jej cena? :)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

19 lut 2016 - 17:14:34

Ja na święta dostałam taką najprostszą prostownicę z babyliss i jest ok (zaletą jest to, że szybko się nagrzewa). Współlokatorka ma remingtona i też nie jest zła, chociaż trochę płytki za mało do siebie dochodzą. Rozmawiałam z fryzjerką, która ma bardzo dobrą renomę i powiedziała, że prostownica wystarczy naprawdę najważniejszy jest dobry płyn i własnie żeby brać małe pasma i przeciągać raz zamiast grube i kilka razy, bo to jeszcze bardziej niszczy włosy- więc z pewnością, płytki muszą dobrze dochodzić oraz polecała kupować prostownicę bez bajerów typu wibracje czy parowanie

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 7/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

24 lut 2016 - 09:29:36

Chyba każda prostownica niszczy włosy. Nie dam sobie wmówić ,że nie. W ostatnim czasie staram się ich unikac bo zauwazyłam,ze codzienne stosowanie w znacznym stopniu osłabiło moje kudełki ;/ Które i tak są suche z powodu farbowania na blond.

Gdybyście szukały jakiejś dobrej odżywki dla suchych włosów to polecam wybrać się do Biedronki oraz kupić sobie maskę z keratyną oraz olejkami. Maski są w niewielkich opakowaniach a działąnie moim zdaniem super. Prostują włosy nie niszcząc nich. Jednoczesnie ich nie obciążają. Oraz nie ukrywajmy. NIe ma z tym tyle roboty co z naturalnym olejowaniem.



PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

22 mar 2016 - 10:23:18

To źle myślisz, bo na przykład prostownica którą pokazałam na zdjęciu ma płytki ceramiczno tytanowe i funkcję pary a jonizacja daje połysk i idealne wykończenie bez niszczenia końcówek

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

01 lis 2016 - 10:25:19

Odświeżam wątek, bo szukam nowej prostownicy :)

Zastanawiam się nad zakupem prostownicy Remington Keratin Therapy, ze względu na niską cenę i dobre opinie, ale mam wątpliwości co do dłuższego używania, jak prostownica działa po dłuższym używaniu, czy ta keratyna się "zużywa"? Drugą prostownicą nad którą się zastanawiam to BabyLiss Diamond ST387E? Posiada funkcję jonizacji której nie ma Remington, moje włosy puszą się i wydaje mi się, że jonizacja byłaby wskazana :)

Może ktoś mi doradzi która prostownica jest lepsza? Która firma jest lepsza?

Może są tu dziewczyny które mają doświadczenie w używaniu kilku modeli prostownic?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

23 sie 2023 - 07:10:07

Łapcie namiary - https://www.pro-sprzet.pl/prostownica-efalock-professional-flat-master-do-wlosow.html
Zdecydowanie warto. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania. Ale tutaj macie porządny sprzęcik, który zrobił różnicę.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

15 wrz 2023 - 10:05:21

Na pewno będzie można brać pod uwagę https://laborpro.pl/B265-Labor-Pro-Prostownica-podrozna-z-kosmetyczka-p2121. To jedna z mniejszych prostownicy i automatycznie będziesz miała u siebie kosmetyczkę do niej więc transportowanie nie będzie problematyczne. A jeśli chodzi o wydajność, to jest na wysokim poziomie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie przyciemnić blond włosy?