Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

18 paź 2013 - 12:52:05

Cytat
ala1561
To jest mój drugi model tej firmy. Wcześniejsza była z tej "niższej" półki, nie zepsuła się, nic w niej nie popękało itd, ale lata zrobiły swoje z powłoka ceramiczną (miałam ją 5 lat)

Remington to podobno najniższa półka wśród tych profesjonalnych prostownic ze sklepow fryzjerskich, ale dla mnie jest bezkonkurencyjna- przynajmnije jak na razie. ;-)

Ja miałam GA.MA i juz są drozsze. Takze remington chyba rzeczywiscie najtansz z tych profesjonalnych

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

18 paź 2013 - 13:02:09

Hej dla mnie najlepsza ,najcudowniejsze są prostowniece REMINGTON, zreszta wszytkie produkty tej firmy sa dla mnie relwelacja.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

18 paź 2013 - 13:18:14

Cytat
izabelkapink
Hej dla mnie najlepsza ,najcudowniejsze są prostowniece REMINGTON, zreszta wszytkie produkty tej firmy sa dla mnie relwelacja.

A jaki masz model?

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

18 paź 2013 - 13:25:00

Ja również jestem za Remington Pearl. Kupiłam ją kilka dni temu po okazyjnej cenie i jestem bardzo zadowolona. Mam dość gęste włosy,a prostowanie ich zajmuje mi tylko 10min. Szybko się nagrzewa, włosy długo są proste, nie wywijają się i pieknie błyszczą. Sporo kosztuje ale warto.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 paź 2013 - 13:28:17

hallo jest tu kto?? :D

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

25 paź 2013 - 13:32:19

też mam remingtona :D

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

29 paź 2013 - 20:42:20

Od 2 lat posiadam prostownicę Remington S-5500. Ogólnie mogę ją polecić, dobrze prostuje. włosy są gładkie i błyszczące :) koszt to +/- 100zł a żeby zmniejszyć nisczzenie się włosów najlepiej używać jakichś preparatów bez spłukiwania bo każda prostownica w mniejszym czy większym stopniu niszczy włosy

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

29 paź 2013 - 20:45:49

też mam remingtona polecam ale nie pamiętam jaki model kupiłam za ok 180zł już 2 lata temu fryzjerka poleciła nie niszczy włosów i długo utrzymują się proste:))

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

09 lis 2013 - 15:42:16

Jaką prostownicą do 200zł warto się zainteresować?
Przeglądam różne modele, te polecane z Remingtona zazwyczaj nie przekraczają 120zł i sama nie wiem czy lepiej wybrać którąś z nich [REMINGTON S3500, S6500 SLEEK CURL, S9500 PEARL, Shine Therapy, której nie potrafię znaleźć nigdzie], czy zainteresować się czymś z wyższej półki?

Włosy mam w dość dobrym stanie poza końcówkami, które może sianowate nie są, ale do perfekcyjnej kondycji też im trochę brakuje. Są stosunkowo cienkie, bardzo gęste i dość mocno falowane.

Mam na oku też np tego typu modele, o których nie wiem kompletnie nic poza tym, że są PONOĆ używane w salonach: MOSER XtraSTYLE, FOX WIBRUJĄCA PROSTOWNICA/ FOX FUNKY - tutaj zastanawiają mnie te tytanowo lustrzane płytki, Efalock FLAT-FIRE..

W sumie najbardziej zależy mi na tym, żeby niszczyła włosy w jak najmniejszym stopniu + bajery typu obrotowy kabel, automatyczne wyłączanie, szybkie nagrzewanie, jonizacja czy ekran LCD [bo się już przyzwyczaiłam mimo to, choć jego brak przeżyję :P ]..

EDIT: ewentualnie keratyna w płytkach o ile to w ogóle działa..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-09 15:45 przez matra.

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

09 lis 2013 - 20:10:46

teraz mam do myślenia, remington czy wahl cutek ... ;p

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

09 lis 2013 - 20:20:09

Ja zanim kupiłam prostownice przewertowałam cały internet aby znalezc odpowiednia dla moich i tak juz poniszczonych włosów i znalazlam Remington s8500 shine therapy (powłoki zawieraja marokański olejek arganowy), ktora świetnie prostuje włosy ale nadaje im równiez blask. Cena jest przystępna wiec polecam.



zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

13 lis 2013 - 18:52:51

najlepsza na świecie to FHI PLATFORM Heat. Ale to koszt ponad 400zł.
Jednak jest idealna. Miałam nią niejednokrotnie prostowane włosy i polecam.
A osobiście mam i też polecam Remington Pear Shine. Dałam za nią ok 200zł i jest ok. Dobrze prostuje mi nawet włosy rano, które myłam dzień wcześniej wieczorem - a ja jak wieczorem umyję to na następny dzień mam Armagedon na głowie :P
Generalnie Remington to klasyk i większość jest bardzo dobra

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

30 lis 2013 - 20:22:11

polecam remington S6500 SLEEK CURL, przetestowałam na sobie kilka prostownic i ta jest najlepsza (mam cienkie i rozjaśniane włosy) a w tej jest jeszcze opcja loków ;)

PROSTOWNICE - WĄTEK ZBIORCZY

02 gru 2013 - 22:09:33

dziewczyny zastanawiam się nad wahl cutek z szerokimi płytkami a remingtonem 9500. Doradźcie cos bo mam mętlik. Mam długie gęste i niesforne włosy z tendencją do puszenia się.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak delikatnie przyciemnić blond włosy?