Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dobry fryzjer WARSZAWA?

09 sie 2021 - 22:36:25

muszkatka robiłaś w Magii Blondu także paznokcie?? Zastanawiam się czy sie nie zapisać od razu i na włosy do Danusi i na paznokcie

Dobry fryzjer WARSZAWA?

05 mar 2022 - 13:03:29

Właśnie ja regularnie chodzę do https://www.facebook.com/AtelierMissAnn/ . Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych salonów fryzjerskich. Usługi świadczone są na wysokim poziomie, więc warto się tutaj zapisać

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

29 mar 2022 - 19:32:23

Ja mam swojego fryzjera w salonie Akademia Perfect Hair na ulicy Świętokrzyskiej i nie zamierzam zmieniać salonu :) Bywam u nich regularnie. Cięcie, koloryzacja. Atmosfera jest tam super, zawsze zrobią pyszną kawkę, można miło porozmawiać. Wizyta tam to taka rozrywka i przyjemność dla mnie :)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

14 kwi 2022 - 12:42:08

regularnie chodzę do Magii Blondu, mają swój salon na Wilanowie, byłam już u Danusi i Kingi, obydwie polecam bo są świetne

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

21 kwi 2022 - 16:24:56

Cytat
crystalka
regularnie chodzę do Magii Blondu, mają swój salon na Wilanowie, byłam już u Danusi i Kingi, obydwie polecam bo są świetne
Właśnie planuje się tam umówić, chciałabym spróbować zejść z ciemnego brązu do blond, co raczej łatwe nie będzie, więc nie chciałabym się zapisac do pierwszego lepszego salonu, tylko do profesjonalistów, a mnóstwo osób poleca własnie ten salon

Dobry fryzjer WARSZAWA?

12 maj 2022 - 12:27:07

to daj znać jakie efekty, ale myślę, że będziesz zadowolona, śledzę sociale Magii Blondu i często tam wrzucają zdjęcia swoich metamorfoz

Dobry fryzjer WARSZAWA?

31 maj 2022 - 12:14:31

Uwielbiam magię blondu, robią tam super nie tylko włosy, ale również rzęsy i paznokcie. Zawsze wychodzę od nich mega zadowolona :-)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

31 maj 2022 - 21:14:45

W stolicy najlepsza jest magia blondu, nigdzie nie robią mi takich rzeczy z włosami jak tu. Każda fryzura wychodzi idealnie :-)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

31 maj 2022 - 23:13:19

Byłam, polecam, jestem mega zadowolona z efektu, a moje włosy ani trochę nie ucierpiały na tak drastycznej zmianie. Wiecie, że mają tam tez inne usługi? Nie tylko fryzjerskie? Robią też brwi, rzęsy, paznokcie...

Dobry fryzjer WARSZAWA?

14 lip 2022 - 18:52:52

W Warszawie jest sporo salonów, ale słyszałam, że fryzjer męski Między grzebieniem a nożyczkami ma wiele usług dla panów. Emeryci i renciści otrzymują rabaty, a w ich ofercie są też usługi barberskie, także w jednym miejscu można zadbać o cały zarost. Pełny cennik dostępny jest na stornie https://miedzy-grzebieniem-a-nozyczkami.pl/cennik/ . Fryzjerstwo to ich pasja, są kreatywni.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

26 sty 2023 - 12:34:56

Jeśli macie wolną sobotę to w Magii Blondu w Fabryce Norblina jest dzień otwarty i szykuje się mnóstwo atrakcji, w tym darmowe konsultacje. Ja się wybieram, a Wy?

Dobry fryzjer WARSZAWA?

22 lut 2023 - 13:00:01

W sprawie strzyżenia męskiego najlepiej skontaktować się z zakładem fryzjerskim UNLMTD https://barbers-unlimited.com. Brat tylko ich odwiedza, są najlepsi w mieście. Jakość strzyżenia jest bardzo dobra, a ceny bardzo przystępne.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

23 lut 2023 - 10:19:05

ja polecam na rondzie daszyńskiego przy cafe nero

Dobry fryzjer WARSZAWA?

10 mar 2023 - 11:06:17

The Sadovsky to barber shop przy ul. Grójeckiej 59/63 w Warszawie, który posługuje się klasycznymi metodami strzyżenia, ale też farbuje mężczyznom włosy, podpowiada przy wyborze kosmetyków. Dodatkowo wosk i podstawowa pielęgnacja, więc całkiem dużo, jak na podstawowy pakiet. Wszystkie usługi strzyżenia włosy + broda łączą się w pakiety.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

17 mar 2023 - 12:52:03

Powinieneś spróbować skontaktować się z zakładem fryzjerskim UNLMTD https://barbers-unlimited.com/. Mój mąż odwiedza je dopiero od niedawna. Jakość usług, przystępne ceny i dogodna lokalizacja terytorialna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pigmentacja