Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

23 sty 2018 - 09:40:34

Danuta Cyboroń z magii blondu, świetna :) Naprawdę polecam, jestem bardzo zadowolona z obsługi i z efektu na głowie ;) Ceny też są tam całkiem niezłe.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

07 lut 2018 - 09:44:53

czarna0505, dzięki za polecenie pani Danusi, ostatnio się wybrałam i jestem zadowolona z efektu + niewygórowanych cen :) Za koloryzację dostałam też szampon w gratisie.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

18 lut 2018 - 09:58:49

Witam wszystkie Panie.
Śmiało i z czystym sumieniem polecam moją fryzjerkę, fantastyczna i profesjonalna osoba. Kolor i strzyżenie fenomenalne (ciężko mnie zadowolić), Pani Natalia bardzo otwarta kobieta. Można paplać o wszystkim i wyjść w świetnym nastroju nie tylko ze względu na fryzurę :)
Oto namiary:
Natalia Kołodziejczyk
Atelier Magda Jakubowska Mokotów Magazynowa 9
Pozdrawiam
Julia

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

05 lip 2018 - 11:57:25

Najlepszy salon fryzjerski to Estetyka day spa w Piasecznie. Panie fryzjerki, które tam pracują potrafią odratować nawet najbardziej zniszczone włosy. Ceny są bardzo w porządku, jak za takie fachowe usługi

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 4/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

22 sie 2018 - 13:27:26

Ciekawie to wygląda :) Dzięki wielkie za wszelkie sugestie.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

23 sie 2018 - 23:00:28

Cytat
czarna0505
Danuta Cyboroń z magii blondu, świetna :) Naprawdę polecam, jestem bardzo zadowolona z obsługi i z efektu na głowie ;) Ceny też są tam całkiem niezłe.

prawda, juz po pierwszej wizycie wiadomo, że to naprawde salon na wysokim poziomie, warto jechać na Wilanów aż. Do tego można kupić fajne kosmetyki do włosów, pani fryzjerka zawsze świetnie doradzi.. :))

Dobry fryzjer WARSZAWA?

28 sie 2018 - 15:39:11

Ja osobiście lubię naturalne odcienie brązu z delikatnymi refleksami. Fajny kolor, z którego bardzo jestem zadowolona dobrali mi w salonie Shake Your Head, blisko pl. Unii Lubelskiej. Dodatkowym plusem jest fakt, że kolor długo utrzymuje sie na moich włosach :)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

12 paź 2018 - 10:16:28

uszanowanko!

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

26 lis 2018 - 15:48:36

Wart odwiedzenia - wypróbowania punkt znajduje się na Hożej 42. W sieci znaleźć można ich stronę. Wspominam, bo wiem, że o dobrego fryzjera jest dziś trudno.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-26 15:50 przez oxmichasiaxo.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

08 sty 2019 - 11:17:45

Bylam pierwszy raz w Magii Blondu i jestem pod duzym wrażeniem, bardzo miła obsługa, miałam tragedię na głowie bo samodzielnym farbowaniu aż byłam w szoku że dało się z tego zrobić coś sensownego i w końcu wyglądam jak człowiek

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

30 cze 2019 - 21:07:01

Hehe, fajnie, że się udało, a u której pani byłaś? tylko farbowanie? Czy jakaś kompletna metamorfoza?

zweryfikowana
Posty: 364
Ostrzeżenia: 1/5

Dobry fryzjer WARSZAWA?

01 lip 2019 - 11:19:28

oczywiście Maniewski w Vitkac :)

Dobry fryzjer WARSZAWA?

30 gru 2019 - 14:57:13

Cytat
czarna0505
Hehe, fajnie, że się udało, a u której pani byłaś? tylko farbowanie? Czy jakaś kompletna metamorfoza?
Byłam u pani Danusi na metamorfozie :), zajrzyj sobie na profil magii blondu na fejsa albo na instagram, tam jest pełno ich dzieł, nawet moja tam się pojawiła ;) ale nie powiem która

Dobry fryzjer WARSZAWA?

02 cze 2020 - 21:52:38

Polecam Panią Natalie Kołodziejczyk z Cut&Colour Art na Warszawskim Śródmieściu.
Salon mieści się na ul.Lwowska 10 lok.32
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Facebook: https://www.facebook.com/CutColour-ART-118730269856911/

Instagram: https://www.instagram.com/cutcolourart/

Polecam Panią Natalie Kołodziejczyk z Cut&Colour Art na Warszawskim Śródmieściu.
Salon mieści się na ul.Lwowska 10 lok.32
Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.

Facebook: https://www.facebook.com/CutColour-ART-118730269856911/
Instagram: https://www.instagram.com/cutcolourart/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-06-04 17:57 przez marekkolodziej.

Dobry fryzjer WARSZAWA?

12 maj 2021 - 12:56:06

Ja zamawiam fryzjera z dojazdem do domu z salonu Wellmetime. Dziewczyny świetnie tną włosy i potrafią dobrze doradzić jaka fryzura pasuje. Dla mnie osobiście też duży plus, że nie muszę nigdzie jeździć tylko fryzjer przyjeżdża do mnie, a jak był lockdown i salony były pozamykane to akurat w takiej formie salon funkcjonuje normalnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić pasemka?