Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Cudów nie ma. Ale na pewno regularne podcinanie też ma znaczenie. Ja chodzę do p. Eweliny "Rudej" w Vici Clinic i przy każdej wizycie nakłada mi różne maski regenerujące włosy i dodatkowo robi mi masaż głowy. To bardzo przyjemne, a na dodatek pobudza cebulki włosowe.

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

stosowac odpowiednie kosmetyki :) najlepsza firma kerastase, tanie nie są ale warte swojej ceny

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

kerastase sa drogie ale faktycznie podobno warte uwagi, tak czytalamn... mnie szkoda kasy

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
bialamgla
kerastase sa drogie ale faktycznie podobno warte uwagi, tak czytalamn... mnie szkoda kasy


szkoda nie szkoda wiesz jak jest... kupisz kerastase raz za 70 i masz na 3 miesiace a kupic jakis head shoulders za 20 i masz na miesiac.. wychodzi to samo a jakosc lepsza.. no i na notino patrz tam sa promocje czesto na te kerastase

niezweryfikowana
Posty: 182
Ostrzeżenia: 6/5

no w sumie masz racje :) tak to nie wychodzi drogo

dobra odzywka do wlosow np z kerastase i cierpliwosc :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-02-19 22:01 przez bialamgla.

Ja polecam codzienny masaż skóry głowy, wcierki np z onlybio i odpowiednią suplementację

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Od paru tygodni regularnie używam wcierki Trust my sister, jest mega. Super działa na skórę głowy i dużo bejbików mi się pojawiło. Widzę, że to działa al ena pewno trzeba systematyczności

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 3/5

Zacznij stosować suplementy http://bit.ly/3v5uyGp ja biorę je od roku i moje włosy zaczęły rosnąć jak szalone, na tym właśnie mi zależało. Poza tym moja cera dzięki tym tabletkom się poprawiła.

Na wszelkiego rodzaju problemy z włosami zawsze polecam znajomym kosmetyki apteczne Wax Pilomax. Nie znam lepszego sposobu wierzcie mi.

Cytat
Aarah
Ja polecam codzienny masaż skóry głowy, wcierki np z onlybio i odpowiednią suplementację
wcierki tez są super. A na lepsze odżywienie Merz Spezial Dragees- tylko trzeba regularnie stosować

Polecam maskę Henna Wax Pilomax. Hamuje nadmierne wypadanie i przyśpiesza porost nowych włosów.

No mi zapuszczanie włosów nie szło, bo nie dość ze wypadały strasznie, to w ogóle bardzo mało miałam tych baby hair. Dopiero jak zaczełam stosowac takie lepszej jakosci kosmetyki https://eksperciwlosow.pl/products/white-basic-duo to włosy zaczeły mi szybciej rosnąć a mniej wypadać

ja od siebie mogę polecić picie pokrzywy i masaże skalpu. wcierki też spoko dzialają. Ja mialam mega zniszczone włosy od farbowania i braku wiedzy o ich pielegnacji, a teraz mam piekne włosy sięgające za łopatki i mogę szczerze polecić te masaże.

Polecam regeneracje włosów z kosmetykami Wax pilomax plus maskę Henna na porost.

Ja porost włosów stosowałam złotą wcierkę kaminomoto i pomogło. Po jakimś miesiącu regularnego stosowania miałam wysyp baby hair, a teraz po zakończeniu kuracji dalej rosną.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Trycholog Trójmiasto