Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Byłam u fryzjera, niestety fryzjerka obcięła mi za dużo włosów, a standardowo miały być same końcówki :/ kompletnie ta fryzura mi nie odpowiada, chociaż koleżanka powiedziała mi, że wielkiej różnicy nie ma i dramatyzuję.

Co zrobić żeby włosy szybciej rosły? wiem, że na jakieś spektakularne przyspieszenie nie mam co liczyć ale...help

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Polecam zdrowe odżywianie :)

chyba nic włosy podobno rosną 1cm na miesiąc.

Przede wszystkim zadbac o diete witaminy itd. ,zdrowy organizm zdrowe włosy :) które szybciej rosną.O widze że malmie już napisała to co chciałam napisać:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-22 11:28 przez filipekkrol.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Cytat
filipekkrol
O widze że malmie już napisała to co chciałam napisać:)
:D jakoś tak podobnie ostatnio myślimy.

Wiem po sobie, niecałe dwa lata temu miałam włosy krótkie na chłopaka i postanowiłam zapuścić, nic nie robiłam, podcinałam jedynie, ale i to nieregularnie. Niespecjalnie się o nie troszczyłam, no wiadomo jakaś maska i mycie. Teraz mam włosy ponad trzydzieści cm i każdy mówi, o jak Tobie włosy szybko rosą, o.
Wiadomo nie każdemu rosą tak samo, ale zdrowe jedzonko to klucz do wszystkiego.

Zgadzam się z malmie i nieraz tez to pisałam zdrowe ładne włosy to przede wszystkim zdrowe jedzonko .Żadne odzywki nie pomogą, jeśli organizm jest osłabiony zle odżywiony ma braki witaminowe itd. itd.Wzrost włosa to głownie cebulki w jakiej są kondycji. Można płukać w pokrzywie to wzmacnia właśnie cebulki ,czy jakieś wcierki .

Bardzo dobry jest również masaż głowy czyli po prostu delikatne jakby drapanie po głowie:) Pobudzamy w ten sposób właśnie cebulki włosa, ukrwienie .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-22 11:47 przez filipekkrol.

spróbuj zrobić sobie odżywkę z jajka- myślę że pomoże

Cytat
filipekkrol
Zgadzam się z malmie i nieraz tez to pisałam zdrowe ładne włosy to przede wszystkim zdrowe jedzonko .Żadne odzywki nie pomogą, jeśli organizm jest osłabiony zle odżywiony ma braki witaminowe itd. itd.Wzrost włosa to głownie cebulki w jakiej są kondycji. Można płukać w pokrzywie to wzmacnia właśnie cebulki ,czy jakieś wcierki .

Bardzo dobry jest również masaż głowy czyli po prostu delikatne jakby drapanie po głowie:) Pobudzamy w ten sposób właśnie cebulki włosa, ukrwienie .

a co polecacie jeść? zjem od czasu do czasu słodycze, fast foodów nie jem. Ale to nie znaczy odrazu, ze sie zdrowo odzywiam?

a mi włosy rosną szybko z natury :), ale ostatnio czytałam że warto sobie codziennie robić masaż głowy min przez 4 minuty :), a i czytałam żeby smarować skórę głowy rozgrzewającą końską maścią i efekty widziałam u osób które to robiły :), także sama spróbuje niedługo napewno :)

Tabletki z biotyna, drożdże w tabletkach, wcierka Jantar, wcierka z kozieradki... :)

a ja uzywam glorii sa wlosy gestsze

olej rycynowy - jest o tym informacji na pęczki w necie.. dwa słowa do google.. ;)

Cytat
bjedroona
Cytat
filipekkrol
Zgadzam się z malmie i nieraz tez to pisałam zdrowe ładne włosy to przede wszystkim zdrowe jedzonko .Żadne odzywki nie pomogą, jeśli organizm jest osłabiony zle odżywiony ma braki witaminowe itd. itd.Wzrost włosa to głownie cebulki w jakiej są kondycji. Można płukać w pokrzywie to wzmacnia właśnie cebulki ,czy jakieś wcierki .

Bardzo dobry jest również masaż głowy czyli po prostu delikatne jakby drapanie po głowie:) Pobudzamy w ten sposób właśnie cebulki włosa, ukrwienie .

a co polecacie jeść? zjem od czasu do czasu słodycze, fast foodów nie jem. Ale to nie znaczy odrazu, ze sie zdrowo odzywiam?
Słodycze z umiarem na pewno nie zaszkodzą:) Po prostu staraj się odzywiac zdrowo warzywa, owoce ,kasze itd. itd.Tak żeby organizm miał witaminy i wszystkie inne co są potrzebne do funkcjonowania organizmu:)

Nie o to chodzi że pojdziesz i kupisz sobie w aptece witaminy w tabletce,to są witaminy syntetyczne i one nie są w całości wchłaniane przez organizm tak jak witaminy naturalne.Więc zakup witaminy w tabletce nie rozwiązuje w całości problemu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 10:21 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Która fryzura pasuje