Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

27 minut temu

Ginekolog Rzeszów

29 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trwała ondulacja

17 kwi 2015 - 18:58:47

Macie jakieś doświadczenia z trwałą ondulacją ?
Zastanawiam się nad zrobieniem, ale boję się że spotka mnie efekt pudla, albo włosy zaczną mi wypadać całymi garściami.
Mam dość długie włosy do polowy pleców lekko kręcone/ falowane, bardzo podatne na skręt.

Trwała ondulacja

17 kwi 2015 - 19:06:06

ze tak apytam na huk ci trwała?
nie robi sie trwałej na tak dlugich wlosach w dodatku kreconych nie ma w ofercie az tak grubych walkow zeby wyszly lekko skrecone i na pewno po trwalej nie bedzie efektu fal o tym nalezy zapomniec

Trwała ondulacja

17 kwi 2015 - 19:45:58

Tak miałam tragedia musiała ściąć włosy Po 3 latach dopiero dorosły do stanu sprzed

Trwała ondulacja

22 kwi 2015 - 10:20:36

mamo nie....przeciez to tanio strasznie wygląda, zwlaszcza jak odrasta potem, takie idealne loczki. afro jeszcze spoko, ale te fale takie babciowe to dajcież spokój :D

Trwała ondulacja

22 kwi 2015 - 10:29:10

trwałą robiło się w średniowieczu:D ja kiedyś przed studniówką zrobiłam na długich włosach, wyszło afro, wyglądałam tragicznie, polała się rzeka łez, włosy musiałam ściąć na chłopaka ściana
nie polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Trwała ondulacja

27 kwi 2015 - 15:01:35

nie rób tego, ja zrobiłam i ledwo odratowałam włosy..musiałam działać profesjonalnymi kosmetykami do włosów. Całe szczescie, ze są sklepy ze spoko cenami jak trena.pl...

Trwała ondulacja

27 kwi 2015 - 15:13:44

Ja robiłam trwałą na farbowanych blond włosach i niestety wyszedł...efekt pudla :( Bardzo długo się utrzymywał. Po prostu miałam 'napuszoną szopę'. Fryzjerka ostrzegała mnie, że na blond włosach tak może się stać, ale niestety nie posłuchałam, toteż jak mam powiedzieć czy jestem na tak czy na nie, moja odpowiedź to nie.

Trwała ondulacja

27 kwi 2015 - 23:40:39

O Boże, Boże, Boże! BŁAGAM NIE. Co to w ogóle za pomysł? Jakiś szalony. Jak są podatne na skręt to wejdź na stronę trena.pl jak Ci proponowała koleżanka i wybierz jakieś kosmetyki co podkreślają skręt. Będziesz wyglądała naturalnie. Trwała kojarzy mi się z babcią:D Pewnie masz piękne włosy, szanuj je i nie wymyślaj zbytnio, proszę:)

Trwała ondulacja

28 kwi 2015 - 00:03:17

Chyba mialas na mysli STYLING a nie trwala...?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

fryzura na wesele