Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 15:34:23

Witam jestem załamana mam bardzo zniszczone włosy dwa miesiace temu podciełam i to nawet sporo ale to nie pomogło stosuje też szampony,odżywki na zniszczone włosy ale marne są efekty ;( chyba bym musiał się ściąć na łyso ;/ macie jakieś może domowe sposoby jakies maseczki czy płukanki na włosy ? może jakiś sprawdzony kosmetyk?

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 15:41:37

jak potrzebują nawilżenia to jak zawsze polecam olejki do włosów :) rycynowy, amla, kaktusowy, sesa, z czarnuszki itd. itd. :)
maseczka z żółtka i miodu, a do tego nafta kosmetyczna czy olejek rycynowy :)

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 15:43:31

stosuje olejek arganowy.A tą maseczkę wypróbuje napewno :)

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 15:45:33

Mnie wypadaja garsciami. Pusza sue.elekryzuja.wygladaja jak siano.mam burze hormonow po porodzie.kupilam ampulki z mariona wacniajace.szampon arginin resist i odzywke.skrzyp.mam nadzieje ze nie bede lysa :(

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 15:48:30

kurcze mi też zaczeły wypadać ehh ...

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 15:53:20

Rekonstruktor i puzniej odzywka profesjonalnej formy JOICO ,trochę kosztuje ale jeśli cos ma ci poprawić włoski to tylko to.Poza tym zadbaj o diete warzywa owoce itd. ,na wzmocnienie cebulek i ogolnie na stan włosow.

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:03:35

Cytat
filipekkrol
Rekonstruktor i puzniej odzywka profesjonalnej formy JOICO ,trochę kosztuje ale jeśli cos ma ci poprawić włoski to tylko to.Poza tym zadbaj o diete warzywa owoce itd. ,na wzmocnienie cebulek i ogolnie na stan włosow.

A jaki polecasz Rekonstruktor ztejsamej fimry JOICO ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 16:05 przez wioleta585.

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:05:07

mój patent:
1. vitapil -tabletki, bo tak jak wam zaczely mi wlosy leciec
2. zamiast odżywki - maska na włosy
3. olejek arganowy
4. ochrona przed prostowaniem
5. włosy spłukuję zimną wodą i suszę na "zimno"

Moje włosy:




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 16:15 przez meape.

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:06:51

tu jest cały zestaw a w prywatnej wysle ci link poczytaj sobie



POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:08:09

Używałam kiedyś maski z WAX ale po niej miałam włosy jak siano ;/ od dzis bede suszczyc na zimno włosy

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:11:43

Cytat
wioleta585
Używałam kiedyś maski z WAX ale po niej miałam włosy jak siano ;/ od dzis bede suszczyc na zimno włosy
wax to jedno wielkie dzaidostwo ,przereklamowane ,płukaj włosy po myciu zawsze w zimnej wodzie zamykasz wtedy łuske włosa .

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:11:58

Cytat
filipekkrol
tu jest cały zestaw a w prywatnej wysle ci link poczytaj sobie


ooooo super dzięki :)

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:13:50

Cytat
wioleta585
Cytat
filipekkrol
tu jest cały zestaw a w prywatnej wysle ci link poczytaj sobie


ooooo super dzięki :)
Naprawde warto ,zamiast bawic się w badziejstwa i wydawac kase na non stop nowe specyfiki to lepiej dac raz a kupic cos pozadnego fryzjerskiego .

Ja po tym joico ,miałam włosy jak z reklamy tv poważnie az znajome zwracały uwagę .Teraz kupuje tylko odzywke i za nic bym nie zmieniła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 16:15 przez filipekkrol.

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:15:30

Cytat
filipekkrol
Cytat
wioleta585
Cytat
filipekkrol
tu jest cały zestaw a w prywatnej wysle ci link poczytaj sobie


ooooo super dzięki :)
Naprawde warto ,zamiast bawic się w badziejstwa i wydawac kase na non stop nowe specyfiki to lepiej dac raz a kupic cos pozadnego fryzjerskiego .

No i raczej na pewno tak zrobię i zakupię sobie ten zestaw

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY

20 lut 2015 - 16:17:43

Cytat
wioleta585
Cytat
filipekkrol
Cytat
wioleta585
Cytat
filipekkrol
tu jest cały zestaw a w prywatnej wysle ci link poczytaj sobie


ooooo super dzięki :)
Naprawde warto ,zamiast bawic się w badziejstwa i wydawac kase na non stop nowe specyfiki to lepiej dac raz a kupic cos pozadnego fryzjerskiego .

No i raczej na pewno tak zrobię i zakupię sobie ten zestaw
Zrób tak ,ja tez kiedyś wydawałam kase na pierdoły waxy ,olejki itd. itd. i nic nie dało jak policzyłam wszystko to się za głowe złapałm.Kupiłąm zestaw i az oniemiałam jakie miałam włosy.Owszem koncowki i tak były do podcięcia ,ale reszta włosow jak z reklamy tv.Rewelacja teraz sama odzywka mi wystarczy .

Na pewno włosy dla kobiety to bardzo wazną sprawa i postanowiłąm nie oszczedzac sobie na włosach .Wolę wydac troche pieniedzy ale wyglądac sensownie :) A nie pakować na włosy dziadostwa i wyglądac jak czupiradło:)Oszczedzic mogę na czym innym a nie na kondycji włosow.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 16:20 przez filipekkrol.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

FRYZURA I KOLOR POMOZCIE