Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

20 kwi 2017 - 22:09:18

Mam long boba i jestem bardzo zadowolona z tej fryzury. Mega wygodna i łatwa w układaniu :)

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

09 cze 2017 - 12:29:09

Hej, krótkie też mogą być fajne, i to nie koniecznie kulka. Świetna jest grzywka, która zaczyna się od ponad 2/3 głowy i lekko zahacza o oko, zjeżdżając dalej w dół. Trochę się boje, bo to pewnie nie każdej pasuje. Ale chyba się skuszę. Przed wakacjami chcę coś zmienić. tańczy

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

09 cze 2017 - 16:05:50

Podoba mi się ta z ciemnymi włosami,na dole,w czarnej kurtce na zdjęciu,które pokazałaś-reszta...niefajna (jak dla mnie).Taka "perukowata".
Zresztą nawet do takiej fryzury,jak ta dziewczyna z ciemnymi włosami trzeba mieć bardzo rzadkie włosy,żeby dobrze się układały i były "lejące".
Jeśli włosy są ciężkie,grube i puszą się,fryzura będzie wyglądała jak u Kopernika.

Cytat
norwegia
bob jest superseksowny, tylko trzeba mieć dobre włosy do tej fryzury i nie 3 na krzyz

A ja myślę,że właśnie "3na krzyż" są tu bardziej odpowiednie niż gęste i grube.Na pewno będą układały się rewelacyjniej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-09 23:48 przez czarownicaao.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

09 cze 2017 - 17:12:11

Włosy jak włosy, kształt twarzy ważniejszy...ale fryzurka może być, sama wcześniej taką miałam:)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

11 cze 2017 - 21:28:07

Cytat
czarownicaao
A ja myślę,że właśnie "3na krzyż" są tu bardziej odpowiednie niż gęste i grube.Na pewno będą układały się rewelacyjniej.

Właśnie też mi się tak wydaje. Rzadkie włosy lepiej w bobie wyglądają niż takie grube, pewnie też dużo od cięcia zależy, ale ogóle to takie grube i gęste włosy w bobie taki "lew".

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

12 cze 2017 - 09:44:32

@malmie
Mam włosy gęste,grube,sztywne i "puszące się"-tzw.wysokoporowate.
Kiedyś obcięłam je podobnie,to przez mnóstwo czasu chodziłam w związanych,bo wyglądałam jak Kopernik.Napisałam z własnego doświadczenia.
Fakt,że może dobry fryzjer poradziłby sobie z tym,może to kwestia fryzjera,ale...w większości przypadków odradzam.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 4/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

06 lip 2017 - 14:47:46

long bob jest piękny np. <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-06 20:26 przez moderator.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

13 paź 2017 - 07:54:22

ja mam tak fryzurę i czuję się w niej dobrze .

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

31 sty 2018 - 13:21:06

Też mam boba, wygodnie się nosi i nie muszę długo układać włosów

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 4/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

02 lut 2018 - 14:39:53

Bardzo fajna fryzurka. Chciałam ją sobie zrobić wakacje ale niestety brakło mi odwagi na takie radykalne ścięcie. No ale może w tym roku się uda. Było też zatrzęsienie dziewczyn robiących boba i to dodatkowo mnie zastanawiało.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

02 lut 2018 - 15:35:14

Mi sie taka fryzura nie podoba, malo kobieca jak dla mnie. :(

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

28 lut 2019 - 12:28:41

Nie uważam, żeby była to najgorsza fryzura. Wiele kobiet wygląda bardzo ładnie w takich właśnie włosach.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

01 mar 2019 - 08:03:44

Cytat
Steffania98
Nie uważam, żeby była to najgorsza fryzura. Wiele kobiet wygląda bardzo ładnie w takich właśnie włosach.
Przeczytaj tytuł jeszcze raz tam jest napisane NAJGORĘTSZA a nie NAJGORSZA ;)

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

04 kwi 2019 - 10:53:17

Ja osobiście zdecydowanie wolę dłuższe włoski, no ale każdy ma inny gust. Niektórym paniom pasuje krótka fryzura - wszystko zależy od rysów twarzy i rodzaju szczęki ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-04-04 10:54 przez romantycznyszept.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

17 kwi 2019 - 15:55:25

Mi też się bardzo podoba ta fryzura, ale niestety mam zbyt cienkie włosy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki kolor?