Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

20 lut 2015 - 15:31:00

Jest ultrakobiecy, lekki, zalotny i wygodny - BOB!
Już teraz został okrzyknięty hitem 2015 :)



Gwiazdy, które od lat były wierne długim włosom, zdecydowały się na ostre cięcia - jak oceniasz efekt?



Znajdź zaufanego fryzjera i zmień swoją fryzurę :) Możesz wybierać między kilkoma długościami boba - jeśli Twoja twarz jest okrągła, wybierz nieco dłuższe cięcie, co najmniej do brody. Jeżeli masz szczupłą, pociągłą twarz możesz poszaleć - bardzo krótka, mocno wycieniowana fryzura będzie wyglądać świetnie.



Zaryzykujesz? :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 15:33 przez Ola.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 mar 2015 - 13:14:15

Bardzo podobają mi się takie fryzurki, ale przy moich trochę przesuszonych przy twarzy włosach nie będzie wyglądało to ładnie. Te pasma lubią się czasem puszyć, szczególnie gdy jest wilgoć w powietrzu. Nie utrzyma się taka ładnie ułożona fryzurka :(

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 kwi 2015 - 15:57:30

ja czekam aż mi odrosną i będzie bob :D

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 kwi 2015 - 16:11:19

Joanna Krupa super wyglada w bobie ;) ja chcialam takie zrobic, ale troche szkoda mi moich dlugich wlosow ;)

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 kwi 2015 - 16:11:36

Nie podoba mi się Bob ani krodkie fryzury u kobiet

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 kwi 2015 - 09:29:47

Ja mam boba.Swietnie sie czuje w nim i jak na razie nie mysle o zmianie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 kwi 2015 - 10:21:54

mam zamiar sie taksciac w next tygodniu. Do osob ktore maja- czesto musicie podcinac koncowki? Nie mialam jeszcze tak krotkich. Tzn mialam ale nieudolnie sciete i nie utrzymywalam fryzury tylko czekalam az odrosna

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

22 kwi 2015 - 22:31:43

Cytat
IzaKuz
Też kiedyś miałam taką krótką fryzurkę i problem z puszeniem. Pomogła mi ta pasta wygładzająca http://trena.pl/pasty-kremy-woski/2891-tigi-colour-combat-dumb-blonde-smoothing-st-50-ml-615908412048.html?search_query=tigi&results=103. Fajnie "ogarnia" i wygładza włosy, ale bez utraty objętości.
mówisz, że na puszenie się nada? bo mam właśnie z tym problem.. na trena.pl zakupy robiłam nie raz, ale tego cuda nie widziałam :D

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

26 kwi 2015 - 21:23:38

Nie podobaja mi sie takie krotkie fryzury i nie chcialabym nosic takiej fryzury jak 3/4 lasek na ulicy.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

29 kwi 2015 - 19:08:49

Moim zdaniem dobrze wygląda tylko jeśli ma się gęste włosy, na naszej szerokości geograficznej latające pióra nie są sexy ;)

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

29 kwi 2015 - 19:14:29

Zaryzykowałam i diabelnie żałuję, teraz upinam by nie było widac jak bardzo skróciłam, jedyny pozytyw włosy mam bardzo zdrowe.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

05 maj 2015 - 01:43:34

ja tydzien temu scielam na asymetrycznego boba jak z fotki i nie zaluje.mam krecone wlosy i stwierdzilam,ze taka fryzurka jest wlasnie lda mnie-i faktycznie zwykle suszenie z odrobina pianki i mam super fryz;p



Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

06 maj 2015 - 01:18:46

Żałuj, bo Tigi właśnie ma linie przeznaczoną do "ogarniania" włosów. To są bardzo dobre kosmetyki. A na trena.pl w dodatku są tanie. Jeszcze mają śliczne opakowania. Pasta do ujarzmiania włosów jest ekstra i do boba nada się idealnie.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

06 maj 2015 - 07:59:51

Bob jest fajny ale jeśli ma się proste włosy bez skłonności do skręcania.Poza tym bob wiele kobiet postarza.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

11 maj 2015 - 10:13:26

Mi się bardzo podoba ta fryzura, jednak przy moich "puszystych" włosach nie da rady takiej zrobić ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY