Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

regularne posiłki

18 minut temu

dieta organizacja

33 minut temu

przestrzeganie diety

50 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Administrator
Posty: 391

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

20 lut 2015 - 15:31:00

Jest ultrakobiecy, lekki, zalotny i wygodny - BOB!
Już teraz został okrzyknięty hitem 2015 :)



Gwiazdy, które od lat były wierne długim włosom, zdecydowały się na ostre cięcia - jak oceniasz efekt?



Znajdź zaufanego fryzjera i zmień swoją fryzurę :) Możesz wybierać między kilkoma długościami boba - jeśli Twoja twarz jest okrągła, wybierz nieco dłuższe cięcie, co najmniej do brody. Jeżeli masz szczupłą, pociągłą twarz możesz poszaleć - bardzo krótka, mocno wycieniowana fryzura będzie wyglądać świetnie.



Zaryzykujesz? :)

(zobacz zmiany)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-20 15:33 przez Ola.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 mar 2015 - 13:14:15

Bardzo podobają mi się takie fryzurki, ale przy moich trochę przesuszonych przy twarzy włosach nie będzie wyglądało to ładnie. Te pasma lubią się czasem puszyć, szczególnie gdy jest wilgoć w powietrzu. Nie utrzyma się taka ładnie ułożona fryzurka :(

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 kwi 2015 - 15:57:30

ja czekam aż mi odrosną i będzie bob :D

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 kwi 2015 - 16:11:19

Joanna Krupa super wyglada w bobie ;) ja chcialam takie zrobic, ale troche szkoda mi moich dlugich wlosow ;)

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

18 kwi 2015 - 16:11:36

Nie podoba mi się Bob ani krodkie fryzury u kobiet

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 kwi 2015 - 09:29:47

Ja mam boba.Swietnie sie czuje w nim i jak na razie nie mysle o zmianie

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

19 kwi 2015 - 10:21:54

mam zamiar sie taksciac w next tygodniu. Do osob ktore maja- czesto musicie podcinac koncowki? Nie mialam jeszcze tak krotkich. Tzn mialam ale nieudolnie sciete i nie utrzymywalam fryzury tylko czekalam az odrosna

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

22 kwi 2015 - 22:31:43

Cytat
IzaKuz
Też kiedyś miałam taką krótką fryzurkę i problem z puszeniem. Pomogła mi ta pasta wygładzająca http://trena.pl/pasty-kremy-woski/2891-tigi-colour-combat-dumb-blonde-smoothing-st-50-ml-615908412048.html?search_query=tigi&results=103. Fajnie "ogarnia" i wygładza włosy, ale bez utraty objętości.
mówisz, że na puszenie się nada? bo mam właśnie z tym problem.. na trena.pl zakupy robiłam nie raz, ale tego cuda nie widziałam :D

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

26 kwi 2015 - 21:23:38

Nie podobaja mi sie takie krotkie fryzury i nie chcialabym nosic takiej fryzury jak 3/4 lasek na ulicy.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

29 kwi 2015 - 19:08:49

Moim zdaniem dobrze wygląda tylko jeśli ma się gęste włosy, na naszej szerokości geograficznej latające pióra nie są sexy ;)

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

29 kwi 2015 - 19:14:29

Zaryzykowałam i diabelnie żałuję, teraz upinam by nie było widac jak bardzo skróciłam, jedyny pozytyw włosy mam bardzo zdrowe.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

05 maj 2015 - 01:43:34

ja tydzien temu scielam na asymetrycznego boba jak z fotki i nie zaluje.mam krecone wlosy i stwierdzilam,ze taka fryzurka jest wlasnie lda mnie-i faktycznie zwykle suszenie z odrobina pianki i mam super fryz;p



Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

06 maj 2015 - 01:18:46

Żałuj, bo Tigi właśnie ma linie przeznaczoną do "ogarniania" włosów. To są bardzo dobre kosmetyki. A na trena.pl w dodatku są tanie. Jeszcze mają śliczne opakowania. Pasta do ujarzmiania włosów jest ekstra i do boba nada się idealnie.

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

06 maj 2015 - 07:59:51

Bob jest fajny ale jeśli ma się proste włosy bez skłonności do skręcania.Poza tym bob wiele kobiet postarza.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

Bob - najgorętsza fryzura tego roku!

11 maj 2015 - 10:13:26

Mi się bardzo podoba ta fryzura, jednak przy moich "puszystych" włosach nie da rady takiej zrobić ;(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY BARDZO ZNISZCZONE WŁOSY