Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 16:19:12

hej miałam włosy farbowane na brąz z blondu no i strzeliło mi do głowy zafarbowanie na czarne ....zła decyzja oj zła ...włosy zafarbowałam dwukrotnie na ten że o to kolor i teraz chciałabym zejsc do jakiegos miłego nawet ciemnego brązu i tu pytanie co bedzie skuteczniejsze ? dekoloryzator z deli i rozjasniacz w kremie ? a moze lepiej cos innego ? włosy sa juz zniszczone i nie chce bardzo ich zniszczyc a tylko troche rozjasnic tą czern .

pomoże ktos ? bo ja juz trace wiare

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 16:25 przez zdesperowanaaa.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 16:34:09

pokaż fotki bo nie ma:D

spróbuj myć włosy w jakimś szamponie przeciwłupieżowym one wypłukują ciemny kolor, albo fioletowy szampon z joanny( taka płukanka fioletowa co do blond włosów się używa,żeby zniwelować żółty odcień), na razie daj im odpocząć.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 16:37 przez Pysiaczek033.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 16:43:12

myslisz że ten fioletowy szampon mi pomoże ? tez o nim myslałam :) włosy są czarne nawet nie ma co dodawać zdj ale nie aż tak bardzo zniczone bo je regeneruje

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 16:48:25

Cytat
zdesperowanaaa
myslisz że ten fioletowy szampon mi pomoże ? tez o nim myslałam :) włosy są czarne nawet nie ma co dodawać zdj ale nie aż tak bardzo zniczone bo je regeneruje

No słyszałam,że ten fioletowy szampon bardzo wypłukuje ciemny kolor:), ja bym na razie spróbowała takimi sposobami co nie niszczą włosków:), jeżeli nic nie da to wtedy bym wybrała się do fryzjera na jakąś dekoloryzacje:) i na to farbka w odcieniu jakiegoś brązu:), swój odrost masz ciemny czy blond?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 16:51 przez Pysiaczek033.

niezweryfikowana
Posty: 61
Ostrzeżenia: 1/5

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 17:07:53

odradzam tego dekoloryzatora ... Kupiłam 2 nic się nie zadziało , mimo że miałam brąz na włosach .

CHANTAL COLOR-PEEL DEKOLORYZATOR ten jest świetny , wcale nie zniszczył mi włosów.

później nałóż na włosy jaśniejsza farbę niż masz zamiar , bo wyjdą Ci o wiele ciemnejsze , a nawet czarne .Także ostrożnie .



I nie polecam farb Garniera , u mnie miał wyjść ciemny blond a wyszedł kruczo czarny ...( ale to nie miało związku z dekoloryzacją )

do wypłukania farby z włosów możesz używać szamponu przeciwłupieżowego Head&shoulders



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 17:10 przez adziaadziaadzia.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 17:18:08

Apropo fioletowego szamponu, to moja szwagierka jest fryzjerką i mówi, ze ten fioletowy szampon baardzo niszczy włosy i odradza jego używanie. Będzie jedno wielkie siano i zniszczenie.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 17:29:42

Cytat
_monikaa_
Apropo fioletowego szamponu, to moja szwagierka jest fryzjerką i mówi, ze ten fioletowy szampon baardzo niszczy włosy i odradza jego używanie. Będzie jedno wielkie siano i zniszczenie.

Serio?

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:17:21

hymn skoro ten dekoloryzator faktycznie nic nie daje to moze kupie Delia Cosmetics, Cameleo, rozjaśniacz do włosów, blond extreme i położe potem jakiś ładny brązik :) najwyżej starce troche włosów ale niby ten rozjaśniacz tak nie niszczy to moze jednak się uda zachować jakieś włosy hahaa :D próbował ktos tego rozjaśniacza ?

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:21:31

Ja malowałam włosy na ciemną czekoladę - były prawie czarne.
Teraz jestem jasną blondynką i o dziwo - wystarczyła farba firmy syoss :)

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:27:56

ooooooo to dobrze :) ja jednak boję się że może to byc za mało dla CZARNYCH włosów mimo że tylko 2 krotnie farbowane i chyba wolę dać rozjasniacz na czas nieokreślony ( bede obesrwowac aż sie odpowiednio włosy rozjasnia ) i potem dam farbe brąz :) wolałabym dac samą farbę ale podobno nie wyjdzie ;/ a szko mi znowu niszczyc włosów bo i tak są zniszczone przez blond i czern wczesniejsza ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 19:29 przez zdesperowanaaa.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:30:33

Ja próbowałam wcześniej farb innej firmy ale niestety żadna nie zdała rezultatu - ta zdziałała u mnie cuda :)

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:41:57

Może spróbuj płukanki rozjaśniającej? ona nie niszczy tak włosów jak sam rozjaśniacz a zejdziesz o kilka tonów.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:46:36

Cytat
_monikaa_
Apropo fioletowego szamponu, to moja szwagierka jest fryzjerką i mówi, ze ten fioletowy szampon baardzo niszczy włosy i odradza jego używanie. Będzie jedno wielkie siano i zniszczenie.

Używam od czasu do czasu i faktycznie fioletowe szampony strasznie wysuszają włosy. Tak podejrzewałam, że ma destrukcyjne działanie, włosy po nim są strasznie sztywne i suche. A w perspektywie siano. Nie polecam. Ale o szamponach przeciwłupieżowych słyszałam. Chyba najmniej inwazyjna metoda rozjaśniania :) i również polecam trochę odczekać.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 19:55:58

Też kiedyś popełniłam ten błąd :D . Mam włosy jasny blond i strzeliło mi do głowy ,że chcę coś zmienić i zafarbowac włosy na czarno .. Potem strasznie tego żałowałam ..Czarny kolor zupełnie do mnie nie pasował . Chodziłam co miesiąc do fryzjera na rozjaśnianie ,aż wróciłam do blondu (aż doszłam do blondu musiałam chodzić prawie rok czasu) . Po rozjaśnianiu miałam mocno zniszczone włosy .. w końcu rozjaśnianie niszczy włosy najbardziej :/ .Minęło juz kilka lat od tego rozjaśniania i włosy są już w miarę zregenerowane :) .



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-08 20:03 przez hydrobud4.

rozjasnianie czarnych włosów

08 gru 2014 - 20:09:03

macie racje nie bede chwytała się za rozjasniacz kupie chyba po prostu farbe garnier color senstation i zafarbuje wybiore jakis jasniejszy odcien brązu :) mysle że ta farba zadziała a jak nie to chociaz da jakis poswit brazu i potem tylko odrosty juz nigdy rozjasniacza:) a właśnie próbował ktos tej farby ?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Fryzura jaka by mi pasowała?