Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 2/5

ja mam taką z remingtona bez klipsa, z ceramiczną powłoką. robi hollywoodzkie fale :) uwielbiam :)

Też uwielbiam loki:) A próbowałaś je robić takim specjalnym urządzeniem do loków curl secret?

Kupiłam lokówkę remingtona 32 mm z powłoką ceramiczną z polecenia koleżanki i to był strzał w dziesiątkę. Robi fajne fale :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Ja w sumie nie używam lokówki, bo mam i tak zniszczone włosy, ale może spróbuj naturalnych sposobów, ja np zawijam dwa grube ślimaki i wtedy mam efekt grubych fal ;)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
Alibabcia
Ja od wieków używałam tylko BabyL. ale ostatnio mój chłopak kupił mi lokówkę (oczywiście nie wpadł na to, żeby się spytać jaką chcę, ech faceci) i sprawdza się nawet ok. Mam nadzieję, że okaże się bardziej trwała niż bejbiliski.

Też uważam, że bbl będzie dobrym wyjściem. Oni robią sprzęt na wysokim poziomie. A w lokówkach są specjalistami, więc kup sobie taką automatyczną i będziesz mieć loki jakie tylko chcesz :)

A nie myślałaś nad lokówką automatyczną? Dużo szybciej można zrobić fryzurę i na grubych lepiej powinno się trzymać. Cudo jest taka nowa z babylissa, która sama dobiera temperaturę do struktury twoich włosów, tak żeby ich nie zniszczyć ale żeby coś wytrzymało dłużej niż 2h. Zerknij, dla mnie curl secret to rewolucja bo nie musisz zgadywać czy pasemko już się zrobiło ani ślęczeć godzine w łazience

Ja używam wałka do ciasta podgrzanego w mikrofalówce.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
cindyci
A nie myślałaś nad lokówką automatyczną? Dużo szybciej można zrobić fryzurę i na grubych lepiej powinno się trzymać. Cudo jest taka nowa z babylissa, która sama dobiera temperaturę do struktury twoich włosów, tak żeby ich nie zniszczyć ale żeby coś wytrzymało dłużej niż 2h. Zerknij, dla mnie curl secret to rewolucja bo nie musisz zgadywać czy pasemko już się zrobiło ani ślęczeć godzine w łazience
widziaam że jest w promocji w saturnie, z dodatkowym bonem do douglasa, mam curl secret i robi bardzo ładne loki które się długo trzymają, na tym mi bardzo zalezało bo ie ma nic bardziej irytującego niż szybko rozprostowujące się loki

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Też bym celowała raczej w curl secret, babyliss ma model z dwiema nakładkami, z tej większej wyszłyby ci na pewno takie grube loki. Duża oszczędność czasu, szczególnie gdy się ma gęste włosy. Byłam raz na całonocnej imprezie w takich loczkach i w ogóle się nie rozwaliły

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

curl secret ma też model z sensorem temperatury, super sprawa dla dziewczyn z bardziej zniszczonymi włosami, bo ten sprytny sensor pilnuje odpowiedniej temperatury, skanuje włosy i sprawia ze nie sa przegrzewan

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

A może lokówko-suszarka? Można jednocześnie suszyć i układać włosy, robić loki, fale, albo prostować. Duża oszczędność czasu, no i zdrowiej dla włosów, bo krócej są wystawione na działanie ciepła. Ja mam taką lokówko-suszarkę babyliss z wymiennymi końcówkami, naprawdę przeróżne fryzurki można nią wyczarować :)

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 4/5

Jesli nie znasz jeszcze automatycznych lokówek babyliss curl secret, to koniecznie sprawdz najnowszy model C1600E :) Ma regulację do grubych loków i burza lokwo robi sie praktycznie sama!

Dla mnie bezkonkurencyjna pozostaje curl secret od babyliss! Spróbuj, a już nigdy nie sięgniesz po inną lokówkę :) mam teraz model c1600e, z którą bajeczne loki robią sie po prostu w kilka sekund zupełnie same i w dodatku są naprawdę trwałe o pięknym połysku i skręcie - tutaj też mozesz dopasować temperaturę do swojego rodzaju włosów, by mieć gwarancję dobranej stylizacji i efektu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-05-20 22:57 przez MadMaddie.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Curl secret też fajna, zwłaszcza jak ktoś ma takie nieskoordynowane ruchy jak ja ;) wiecznie mi rąk brakowało, albo sobie przypalałam palce nawijając włosy na lokówkę. Ta automatyczna sama sobie włosy wciąga i kręci, a do mnie należy jedynie oddzielenie pasma i tyle :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żółknący blond?