Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Sklep internetowy

32 minut temu

Biznes

36 minut temu

tabernakula sklep

56 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuję lokówki, powyżej 30 mm, dobrej, która zakręci ładne, grube, "hollywodzkie" loki :)
Mam dosyć proste włosy i zależy mi na dobrej, żeby widać było efekt. Ktoś coś poleci?

Ja mam Philips HP8600/40 o średnicy 32mm :) ostatnio kręciłam nią włosy po prostowaniu keratynowym i fajnie to wyszło :)

Ja mam z firmy Remington i jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

PROSZĘ JA ZNALAZŁAM TAKĄ LOKÓWKĘ JEST ŚWIETNA !!! super
Profesjonalna lokówka ceramiczna dużej mocy i wyświetlaczem temperatury LCD.
Średnica 32mm
Moc 100W

http://www.progress.wrzesnia.pl/index.php?mod=shop&cat=45&pID=505

POLECAM tak

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Polecam - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/lokowki-i-falownice-do-wlosow?horizontal Nie konkretną, tylko porządne rozwiązania wykorzystywane w salonach fryzjerskich. Po prostu tutaj wiadomo, że jakość będzie ok.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

Na allinside.pl można znaleźc też dobrą i do tego tańszą ;)

mam remingtona 9532, u mnie się nie sprawdza, bo moje włosy po prostu nie są podatne na żadne kręcenie :/ ale robiłam koleżance i super grube loki wychodzą :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Ja nie mam swojej, ale pożyczam od siostry w razie potrzeby, ona jest maniaczką jesli chodzi o stylizację włosów. Ma Fox optimę 5 w 1 i tam jest taka fajna końcówka 35 mm, która "robi" własnie takie loki. Lokówka jak dla mnie to zbytek :), bo kręcę włosy bardzo rzadko, tylko na spacjalne okazje, ale siostra wybrała sposród lokówek do włosów na Pro-Sprzet.pl. Z tego co widzę jest teraz w promocji.

Moje włosy łatwo się kręcą i włsciwie kazda lokówka daje sobie z nimi radę, ale ta jest z tych profesjonalnych - dla fryzjerów, więc jeszcze lepiej kręci :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Mi też się wydaje, że najlepiej szukać wśród Remingtonów. Sama mam jednego i loki wychodzą naprawę ładne. W zasadzie nie loki, a fale. Oczywiście rzadko jej używam, bo nie chce mi się robić tych fal, ale na specjalne wyjścia przydaje się w sam raz.
W ogóle znalazłam ciekawe zestawienie dobrych lokówek: <moderacja, spam>
Dla mnie osobiście 300 złotych to trochę dużo, żeby wydać na coś, czego użyję ze 3 razy w roku, ale jak ktoś częściej sięga po ten sprzęt, to myślę, że woli mieć lepszy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 19:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Ja od wieków używałam tylko BabyL. ale ostatnio mój chłopak kupił mi lokówkę <moderacja, spam>(oczywiście nie wpadł na to, żeby się spytać jaką chcę, ech faceci) i sprawdza się nawet ok. Mam nadzieję, że okaże się bardziej trwała niż bejbiliski.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 19:43 przez moderator.

a może za miast lokówki to lepiej cos takiego ? im mniej ślimaków tym mniejsze skręty, przetestowałam to na włosach mojej córki która po mnie ma proste druty i to działa http://www.popularnie.pl/krecone-wlosy-bez-lokowki/

u mnie jest lokówka, zapraszam

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

A moze stozkowa? Mam taka na sprzedaz calkiem nowa za 80zl.Kreci fajne loki. Mozesz sprawdzic filmik na You Tube. Pozdrawiam.

Stożkowa lokówka czy nie, grunt żeby miała specjalną powłokę sublim’touch , która równomierne rozłkłada ciepło i wychodzą idealne loki. Taka lokówka jak z babylissa nie niszczy włosów, a to chyba najważniejszy argument podczas wyboru lokówki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stwórz fryzurę - zgarnij upominki.