Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poszukuję lokówki, powyżej 30 mm, dobrej, która zakręci ładne, grube, "hollywodzkie" loki :)
Mam dosyć proste włosy i zależy mi na dobrej, żeby widać było efekt. Ktoś coś poleci?

Ja mam Philips HP8600/40 o średnicy 32mm :) ostatnio kręciłam nią włosy po prostowaniu keratynowym i fajnie to wyszło :)

Ja mam z firmy Remington i jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 1/5

PROSZĘ JA ZNALAZŁAM TAKĄ LOKÓWKĘ JEST ŚWIETNA !!! super
Profesjonalna lokówka ceramiczna dużej mocy i wyświetlaczem temperatury LCD.
Średnica 32mm
Moc 100W

http://www.progress.wrzesnia.pl/index.php?mod=shop&cat=45&pID=505

POLECAM tak

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Polecam - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/category/lokowki-i-falownice-do-wlosow?horizontal Nie konkretną, tylko porządne rozwiązania wykorzystywane w salonach fryzjerskich. Po prostu tutaj wiadomo, że jakość będzie ok.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

Na allinside.pl można znaleźc też dobrą i do tego tańszą ;)

mam remingtona 9532, u mnie się nie sprawdza, bo moje włosy po prostu nie są podatne na żadne kręcenie :/ ale robiłam koleżance i super grube loki wychodzą :)

niezweryfikowana
Posty: 223
Ostrzeżenia: 5/5

Ja nie mam swojej, ale pożyczam od siostry w razie potrzeby, ona jest maniaczką jesli chodzi o stylizację włosów. Ma Fox optimę 5 w 1 i tam jest taka fajna końcówka 35 mm, która "robi" własnie takie loki. Lokówka jak dla mnie to zbytek :), bo kręcę włosy bardzo rzadko, tylko na spacjalne okazje, ale siostra wybrała sposród lokówek do włosów na Pro-Sprzet.pl. Z tego co widzę jest teraz w promocji.

Moje włosy łatwo się kręcą i włsciwie kazda lokówka daje sobie z nimi radę, ale ta jest z tych profesjonalnych - dla fryzjerów, więc jeszcze lepiej kręci :)

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Mi też się wydaje, że najlepiej szukać wśród Remingtonów. Sama mam jednego i loki wychodzą naprawę ładne. W zasadzie nie loki, a fale. Oczywiście rzadko jej używam, bo nie chce mi się robić tych fal, ale na specjalne wyjścia przydaje się w sam raz.
W ogóle znalazłam ciekawe zestawienie dobrych lokówek: <moderacja, spam>
Dla mnie osobiście 300 złotych to trochę dużo, żeby wydać na coś, czego użyję ze 3 razy w roku, ale jak ktoś częściej sięga po ten sprzęt, to myślę, że woli mieć lepszy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 19:42 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Ja od wieków używałam tylko BabyL. ale ostatnio mój chłopak kupił mi lokówkę <moderacja, spam>(oczywiście nie wpadł na to, żeby się spytać jaką chcę, ech faceci) i sprawdza się nawet ok. Mam nadzieję, że okaże się bardziej trwała niż bejbiliski.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 19:43 przez moderator.

a może za miast lokówki to lepiej cos takiego ? im mniej ślimaków tym mniejsze skręty, przetestowałam to na włosach mojej córki która po mnie ma proste druty i to działa http://www.popularnie.pl/krecone-wlosy-bez-lokowki/

u mnie jest lokówka, zapraszam

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

A moze stozkowa? Mam taka na sprzedaz calkiem nowa za 80zl.Kreci fajne loki. Mozesz sprawdzic filmik na You Tube. Pozdrawiam.

Stożkowa lokówka czy nie, grunt żeby miała specjalną powłokę sublim’touch , która równomierne rozłkłada ciepło i wychodzą idealne loki. Taka lokówka jak z babylissa nie niszczy włosów, a to chyba najważniejszy argument podczas wyboru lokówki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Stwórz fryzurę - zgarnij upominki.