Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

krótkie włosy

29 lip 2014 - 22:57:26

Cześć dziewczyny, od zawsze mam długie włosy, jednak dzisiaj naszła mnie ochota na radykalną zmianę. Chciałabym zapytać bardziej doświadczone w tym temacie, czy krótkie włosy wymagają dłuższej stylizacji? Gdy nie mam czasu na układanie to szybko spinam włosy i po kłopocie, a obawiam się że przy krótkich już tak gładko może mi nie pójść.
Z góry dziękuję za pomoc :)

krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:00:41

zalezy, jak krotkie, jak obciete, czy krecone, czy proste, ja np. z dosciadczenia (bolesnego ;p) wiem, ze krotkie, krecone wlosy to nie jest dobry pomysl, jesli zalezy Ci na wygodzie i szybkim ich ukladaniu

krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:01:16

Szczerze? Ja od X lat mam krótkie włosy i nie wyobrażam sobie długich, bo nie dałabym rady ich opanować. Preferuje "artystyczny nieład", nie czeszę się grzebieniami, ani szczotkami, włosy układam palcami :) Zawsze rano, muszę koniecznie je zamoczyć, a później trochę żelu/pianki/gumy i palce w ruch ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 23:02 przez wikijaja.

krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:03:17

Mam dość proste włosy i myślałam o czymś takim



krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:04:50

to jesli masz dosc proste (zakladajac, ze nie zaczna sie wykrecac, kiedy je zetniesz) to fryzurka, ktora wkleilas jest bardzo fajna:)

krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:07:41

madziad92 ja mam podobną fryzurkę, tylko że moje włosy są bardzo podatne i gdy je "wygniotę" palcami, to właśnie taki "artystyczny nieład" osiągam :)

krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:09:25

moja mama od lat ma krótkie i szybciutko układa.

krótkie włosy

29 lip 2014 - 23:17:49

Ja z długich zrobiłam krótkie i to był mój największy błąd. W dodatku ciężko mi teraz zapuścić ładne długie włosy, bo krótkie trzeba codziennie stylizować, przez to się niszczą i trzeba je podcinać często. Żmudny proces, a fryzury takiej jak kiedyś już na pewno nie będę miała. Radzę przemyśleć :)

krótkie włosy

30 lip 2014 - 11:46:24

Właśnie obawiam się również tego, że będę musiała codziennie suszyć i nakładać różne preparaty utrwalające fryzurę, przez co zniszczę sobie włosy :(

krótkie włosy

30 lip 2014 - 15:35:53

hej :) uh dawno mnie tu nie było, a załadowałam szafę właśnie żeby zapytać o to samo :D ciesze się, że jednak układanie takich włosów nie trwa długo. Z pewnościa krócej, niż samo umycie i wususzenie włósów długich.

mam teraz włosy do łopatek(obcięte jakiś tydzien temu) ale jednak chciałabym mieć krótkie i chodzą za mną od dawien dawna. Dwa lata temu, gdy miałam włosy do pasa to poszłam do fryzjera własnie w tym celu - ścięcia się na krótko. Były tam 3 fryzjerki i każda z nich uważała, że krótkie nie będą mi pasować ;/ uległam i zgodziłam się na takie nad ramiona. Było super, byłam zadowolona, rok się tak ścinałam, potem mi się już to znudziło, ale zamiast coś ztym zrobić to czekałam, i włosy odrosły. Teraz mam takie do łopatek jak juz pisałam wcześniej i CHCĘ KRÓTKIE ! :D pójdę do innej fryzjerki, może stwierdzi, że będą dla mnie w sam raz.

Fryzura którą wstawiłaś też mi sie podoba, u mnie nei ma problemu bo mam włosy proste jak druty. U mnie problem jest z tym, że nie lubię siebie z grzywką. Raz tylko miałam i od samego początku czekałam aż odrośnie.

wstawiam kilka takich które mnie sie podobają :)


wstawiajcie dziewczyny swoje zdjęcia krótkich włosów :) może to mi się pomoże na 100% zdecydować. Boję się, że będę z krótkimi wyglądać mniej kobieco i że szybko się znudze bo nie będe mogła ich spinać na rózne sposoby.

krótkie włosy

30 lip 2014 - 15:40:38

Na pewno krócej to zajmuje niż umycie i wysuszenie długich (choć to też zależy od gęstości włosów), ale do większości kobiet to po prostu nie pasuje. Na zdjęciach modelek z świeżo umodelowanymi włosami, w rzeczywistości po wyjściu z domu zaczyna to wyglądać inaczej.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

krótkie włosy

30 lip 2014 - 15:42:17

ja odradzam! :D
średnio co 3 lata wpadam na genialny pomysł ścięcia włosów, które wtedy są powiedzmy do połowy pleców i za każdym razem, gdy w w koszu ląduje 30-40 cm włosów - jestem na siebie wściekła i czekam aż mi odrosną :D
jednak nie każdy uczy się na błędach :D

krótkie włosy

30 lip 2014 - 15:43:30

Cytat
jamajka1945
ja odradzam! :D
średnio co 3 lata wpadam na genialny pomysł ścięcia włosów, które wtedy są powiedzmy do połowy pleców i za każdym razem, gdy w w koszu ląduje 30-40 cm włosów - jestem na siebie wściekła i czekam aż mi odrosną :D
jednak nie każdy uczy się na błędach :D

:( buuu
a może ktoś jest zadowolony ze zmiany i chce się nią podzielić ?:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-30 20:56 przez nicolenkaa.

krótkie włosy

30 lip 2014 - 22:42:59

nicolenka, ja kiedyś ścięłam na krótkie z długich. byłam zadowolona, ale nie mam zdjęć.

krótkie włosy

30 lip 2014 - 22:48:40

Polecam! Fajna sprawa, myjesz włosy w dwie minuty, suszysz drugie dwie minuty i koniec, i w lato chłodniej :)
Ja zapuszczam z krótkich ale coraz częściej nachodzą mnie myśli, żeby skrócić ponownie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jaki to odcień blondu, pomocyy