Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

20 minut temu

Domek w górach

25 minut temu

Rewelacyjne okna

29 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:23:15

witam
chciałam zapytać czy któraś z was ma tą szczotkę, TAK WIEM ŻE TO PODRÓBKA .. miałam orginał i teraz chwilowo brak mi kasy i chciałam zakupić tą ,
na allegro dużo osób kupuję te nie orginalne i moje pytanie czy ktoś ma taką nie orginalną i czy warto ją kupić i czy jest, przynajmniej lepsza od całkiem zwykłej szczotki :) z góry dzięki pozdrawiam :

to ona ;; http ://allegro.pl/szczotka-do-wlosow-tangle-teezer-compact-styler-i4409479949.html



TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:26:52

Mam oryginał tej, cudo. Podbijam.

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:29:18

mam oryginał- jest super.
Ja za swoją płaciłam 28,50 z wysyłką

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:34:02

dzięki za odpowiedzi , ale nawet z ciekawości chciałabym, wiedzieć czy orginał różni się od podróbki i jak bardzo :)

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:35:28

Czytałam kiedyś na jakimś blogu, podobno niewiele się różni.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:41:21

w końcu 71 ją kupiło myślałam ,że chociaż ktoś z szafy i się podzieli opinią :D

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:48:09

Cytat
Karolina301194
dzięki za odpowiedzi , ale nawet z ciekawości chciałabym, wiedzieć czy orginał różni się od podróbki i jak bardzo :)

Jeżeli nie kupujesz oryginału, to kup każdą inną podobną szczotką do dychy, a nie przepłacaj. Szczotka jak szczotka, ma szerokie rozstawione "zęby" i dlatego nie plącze, a dobrze rozczesuje.,

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:52:44

Cytat
SunFlower23
Cytat
Karolina301194
dzięki za odpowiedzi , ale nawet z ciekawości chciałabym, wiedzieć czy orginał różni się od podróbki i jak bardzo :)

Jeżeli nie kupujesz oryginału, to kup każdą inną podobną szczotką do dychy, a nie przepłacaj. Szczotka jak szczotka, ma szerokie rozstawione "zęby" i dlatego nie plącze, a dobrze rozczesuje.,

może i tak ,chyba właśnie zamówie tą co wyżej dałam linka :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 16:54:12

ja mam tangle teezer- niby oryginał ale kupowałam ja na aliexpress więc nic nie wiadomo- zapłaciłam za nią ok 4 dolarów, jedyny minus był taki że długo musiałam na nią czekać- około 16dni

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 21:19:05

dziękuję za odpowiedzi :)

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 21:35:47

Ja kupiłam dokładnie ten model jako oryginał i okazał się podróbką. Miałam już w domu inny model, więc od razu zauważyłam różnicę. Jak dla mnie jest ogromna. Zresztą uznaję za chamstwo sprzedaż podróby pod tą nazwą. W podróbce oprócz niedbałego wykończenia, razi od razu fakt, że "ząbki" są twarde, sztywne. Nie wydaje mi się żeby w tym przypadku szczotka podrobiona spełniała funkcję oryginału. Wiem, że tania nie jest, ale podróba niewiele różni się ceną. Jeden pan z Gdańska, który ma wiele kont na all sprzedaje podróby jako oryginały. Potem udaje, że to pomyłka hurtowni:). Dopiero jak chciałam zwrócić i powiedziałam, że wiem, że szczotka jest podróbą, łaskawie mi wymienił. Radzę uważać jeśli ktoś chce kupić akurat oryginał.
Podróba przede wszystkim nie ma wytłoczonej nazwy na wierzchu szczotki.

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 21:41:27

ja mam podróbke z biedry
jest w zestawie ze skrzypowita za 14,99
na pewno jest lepsza niz szczotka z wlosia ktorej do tej pory uzywalam

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 22:07:59

Ja mam podróbkę i nie żałuję ! Jest jak dla mnie idealna. Nareszcie nie wyrywam włosów a rozczesywanie stało się czymś przyjemnym.;)

TANGLE TEEZER COMPACT

18 lip 2014 - 22:19:31

Mam to, dla mnie strata kasy :-(

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 8/5

TANGLE TEEZER COMPACT

19 lip 2014 - 07:06:32

Cytat
kaplenz
Ja kupiłam dokładnie ten model jako oryginał i okazał się podróbką. Miałam już w domu inny model, więc od razu zauważyłam różnicę. Jak dla mnie jest ogromna. Zresztą uznaję za chamstwo sprzedaż podróby pod tą nazwą. W podróbce oprócz niedbałego wykończenia, razi od razu fakt, że "ząbki" są twarde, sztywne. Nie wydaje mi się żeby w tym przypadku szczotka podrobiona spełniała funkcję oryginału. Wiem, że tania nie jest, ale podróba niewiele różni się ceną. Jeden pan z Gdańska, który ma wiele kont na all sprzedaje podróby jako oryginały. Potem udaje, że to pomyłka hurtowni:). Dopiero jak chciałam zwrócić i powiedziałam, że wiem, że szczotka jest podróbą, łaskawie mi wymienił. Radzę uważać jeśli ktoś chce kupić akurat oryginał.
Podróba przede wszystkim nie ma wytłoczonej nazwy na wierzchu szczotki.

Trzeba być naprawdę bzczelnym by sprzedawać podróby jako oryginał i jeszcze wmawiać klientom, że to pomyłka hurtowni. Masakra, no! Ja nie zaryzykowałabym zakupu tej szczotki na allegro bo tam aż roi się od podróbek. Oryginały znalazłam na http://wizaz24.pl/tangle-teezer-m376 mają wytłoczoną nazwę na wierzchu więc na pewno są ok. Cena nie jest aż tak wysoka jak myślałam. Liczyłam się z kosztami rzędu 50 złotych a tu trochę ponad 30 złotych trzeba zapłacić. Chyba kupię sobie taką szczotkę bo mam grube włosy i ciężko się je rozczesuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaką suszarkę polecacie?