Obecnie rozmawiamy o:

Jaki fotelik samochodowy

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

przedłużanie włosów

21 kwi 2014 - 18:46:25

czy któraś z Was doczepiała lub zagęszczała sobie włosy? jakie są Waszw doświadczenia?

przedłużanie włosów

21 kwi 2014 - 18:50:39

doczepialam na clip in .. wlosy byly dobrej jakosci ale kupowalam w sklepie nie ryzykowalam zakupu przez internet .. doczepianie bylo latwe ,zdejmowalam je na noc oczywiscie , nikt nie zauwazyl ze to doczepki. teraz na szcescie wlosy mi urosly i nie musze:)

przedłużanie włosów

21 kwi 2014 - 19:00:47

ja bałabym się,że moje się zniszczą,dlatego wolę dbać o naturalne:)

przedłużanie włosów

21 kwi 2014 - 19:02:32

przedluzałam włosy, niestety moja skóra głowy na tym ucierpiała poniewaz strasznie ciągły. włosy mi się rozrzadziły . generalnie odradzam. dodatkowo strasznie mi przeszkadzaly

przedłużanie włosów

24 kwi 2014 - 11:40:44

metod przedluzania jest wieeele, tak samo jak specjalistek przedluzajacych wlosy, dlatego trzeba uwazac jaka metod sie wybiera i do jakiego salonu idzie. z moich doswiadczen, za malo pieniedzy mozesz tylko wlosy zniszczyc, nie przedluzyc

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 08:32:52

ja przedłużam na ringach juz od lutego i wlosy mi sie nie zniszczyły,trzeba po prostu odpowiednio o nie dbac

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 08:50:06

kiedyś miałam ringi, nie zniszczyły mi włosów, a teraz mam clip in w szufladzie, ale je zakładam tylko na jakieś okazje szczególne więc nie ma szans by mi zniszczyły włosy :)

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 08:52:50

ja przedłuzam sobie włosy od 4 lat najpierw na keratyne teraz na clip in.
Zalecane jest niby ze sciagac clip-iny codziennie,ale ja je z lenistwa poprostu w koka wiaze i sciagam tylko do mycia

Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrazam sobie zycia bez włosow do pasa:)

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 08:55:19

A nie boicie się, że te clip in wam spadna? MNie fryzjerka namawia, żeby d śłubu je założyć, mam krótkie włosy do szyi, ale była kiedyś na wesel i jednej lasce włosy spadły i w sumie mnie to przeraża:/

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 09:02:21

Cytat
dyydyy2
A nie boicie się, że te clip in wam spadna? MNie fryzjerka namawia, żeby d śłubu je założyć, mam krótkie włosy do szyi, ale była kiedyś na wesel i jednej lasce włosy spadły i w sumie mnie to przeraża:/

ja byłam w takich na studniówce. szalałam bardzo i trzymały się pięknie. tamte musiały być źle założone.
potem też doczepiałam i ani razu mi nie odpadły!

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 09:21:07

ale robicie w nich jakies fryzury, w sensie warkocze, mega upięcia itd. i się trzymają, czy jakoś lekko rozpuszczone?

przedłużanie włosów

27 cze 2014 - 09:29:12

Mialam metode keratynowa.nie spalam 3 dni tak mnie cala glowa bolala.po2 miesiacach zdjelam i juz nigdy wiecej nie powtorzylam tego bledu.wlosy cienkie zniszczone slabe.

niezweryfikowana
Posty: 348
Ostrzeżenia: 2/5

przedłużanie włosów

30 cze 2014 - 13:16:57

Hej ponawiam pytanie o włosy na clip in, jakie fruzury można znich robić i czy nie boicie się, że coś wam odpadnie?

przedłużanie włosów

30 cze 2014 - 13:24:02

Nie ma mowy, żeby dobry i dobrze założony clip-in odpadł. Ja jak zakładam zawsze ciągnę trochę kosmyk który doczepiłam żeby zobaczyć jak się trzyma i zawsze trzyma się super. Zakładam je najczęściej na imprezy i po zdejmuję. Uwielbiam je i cieszę się, że zdecydowałam się je kupić :)

przedłużanie włosów

30 cze 2014 - 13:29:22

Kilka razy zamierzałam kupic, pasma i doczepić, ale na szczescie nigdy tego nie zrobilam. Teraz mam swoje dlugie i dbam ile mogę :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-30 13:30 przez aaaniaaa1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co to za kolor