Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:31:44

A może taki urok włosów? Od razu zakładacie dziewczyny że zniszczone.. Czy 5letnie dziewczynki z sianem na głowie, mają je od stylizacji? Wątpię. Taki urok. Zazwyczaj tak zachowują się włosy kręcone. Też kiedyś popełniłam ten błąd i ściełam włosy, bo myslalam ze sa zniszczone- może od słońca bo nigdy nic z nimi nie robiłam co mogłoby je zniszczyć. Ścięłam, pocieniowałam i co? Jeszcze większe siano się zrobiło. Teraz po prostu się przyzwyczaiłam i używam różnych kosmetyków przeciw puszeniu się włosów by je po prostu ujarzmić. Nie każdy ma superwłosy lśniące etc.. ;)

http://www.anwen.pl/2014/03/wosy-suche-wosy-zniszczone-czym-sie.html ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 16:53 przez bondzik007.

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:48:49

no dobrze to one nie wyglądają. zetnij z 15 cm i mocno regeneruj i nawilżaj. Polecam odżywki biosilk, dove, pantene, kup maske wax albo jakąś inną porządną i jedwab z green pharmacy albo olejek arganowy i wcieraj w końce.

zweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:52:59

Ok, mam już kilka typów kosmetyków. We wtorek idę do fryzjera, żeby coś zrobili z moimi włosami. Z kosmetyków chciałabym kupić odźywkę Garniera "Avocado i Karite", maskę Alterry "Granat i Aloes" oraz wcierkę Jantar. Co myślicie?

Problem z włosami- POMOCY!

20 kwi 2014 - 16:57:13

kup sobie maseczkę dove na noc do włosów (rano trzeba umyć głowę po niej), wygładza włosy i zamyka łuski.
Obowiązkowo należy je ściąć i dbać o nowe końcówki...

Problem z włosami- POMOCY!

24 kwi 2014 - 06:10:23

Cytat
bondzik007
A może taki urok włosów? Od razu zakładacie dziewczyny że zniszczone.. Czy 5letnie dziewczynki z sianem na głowie, mają je od stylizacji? Wątpię. Taki urok. Zazwyczaj tak zachowują się włosy kręcone. Też kiedyś popełniłam ten błąd i ściełam włosy, bo myslalam ze sa zniszczone- może od słońca bo nigdy nic z nimi nie robiłam co mogłoby je zniszczyć. Ścięłam, pocieniowałam i co? Jeszcze większe siano się zrobiło. Teraz po prostu się przyzwyczaiłam i używam różnych kosmetyków przeciw puszeniu się włosów by je po prostu ujarzmić. Nie każdy ma superwłosy lśniące etc.. ;)

http://www.anwen.pl/2014/03/wosy-suche-wosy-zniszczone-czym-sie.html ;)

Zgadzam się,dziewczyna dba o włosy,nie prostuje,nie farbuje,nie suszy,więc jeśli zetni to będzie miała takie same tylko krótsze :/
Polecam wszelkiego rodzaju pielęgnacje do włosów kręconych i falowanych,no i nie myć włosów codziennie,bo to też bardzo wysusza:/

Problem z włosami- POMOCY!

24 kwi 2014 - 06:23:10

może zaczęsto używasz masek odżywek dlatego u nasady sie tłuszcza a na końcach suche napewno je musisz je ściąć i to dużo

Problem z włosami- POMOCY!

24 kwi 2014 - 07:15:14

po pierwsze trzeba się zastanowić w jaki sposób suszysz włosy suszarką ?
-czy jest odpowiednia temp suszenia ,odległosc suszarki od głowy ( może czubek suszysz najbardziej intensywnie co powoduje wzmożona produkcję sebum , czy suszarka jest z jonizująca ? to bardzo ważne bo codzienne suszenie włosów bardzo je niszczy
po drugie zmień szampon na bardzo łagodny np. dla dzieci ktory jest tak jak ja mowie bez " dodatków "
preparaty ziołowe polskie np.green pharmacy herbal elixir bez parabenów silikonow itp .

jezeli zastosujesz się do moich wytycznych i nastąpi poprawa daj znać :))

włosy scinamy gdy końcówki sie rozdwajają lub gdy są zniszczone -można podciąć 1-2 cm .


zawód fryzjer stylista :)))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 07:17 przez ewelinka111.

Problem z włosami- POMOCY!

24 kwi 2014 - 19:22:52

Cytat
ewelinka111
po pierwsze trzeba się zastanowić w jaki sposób suszysz włosy suszarką ?
-czy jest odpowiednia temp suszenia ,odległosc suszarki od głowy ( może czubek suszysz najbardziej intensywnie co powoduje wzmożona produkcję sebum , czy suszarka jest z jonizująca ? to bardzo ważne bo codzienne suszenie włosów bardzo je niszczy
po drugie zmień szampon na bardzo łagodny np. dla dzieci ktory jest tak jak ja mowie bez " dodatków "
preparaty ziołowe polskie np.green pharmacy herbal elixir bez parabenów silikonow itp .

jezeli zastosujesz się do moich wytycznych i nastąpi poprawa daj znać :))

włosy scinamy gdy końcówki sie rozdwajają lub gdy są zniszczone -można podciąć 1-2 cm .


zawód fryzjer stylista :)))

Ona nie suszy suszarką

Problem z włosami- POMOCY!

24 kwi 2014 - 19:26:28

przede wszystkim je zetnij ;) straszne siano masz, zniszczone totalnie ..

Problem z włosami- POMOCY!

24 kwi 2014 - 19:38:34

Prawdopodobnie masz włosy szkliste albo wysokoporowe, poczytaj na blogach jak on nie dbać. Nie podcinaj ich zdecydowanie, bo nic ci to nie da. Zacznij olejować i używać odżywek, oraz pracować nad skrętem, bo masz pewnie z natury kręcone, ale spuszone.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co zamiast rozjaśniacza