Obecnie rozmawiamy o:

grzejniki sklep

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki preparat na wypadające włose?

10 mar 2014 - 21:27:25

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że przy rozczesywaniu włosów po umycie, zaczęły mi wypadać. Również podczas suszenia suszarką. Farbuję włosy co 2-3 miesiące na rudo, wiadomo jest to kolor, który trzeba odświeżać, bo się szybko wypłukuje ;( Stosuję różne maseczki do włosów farbowanych, no i jedwab. Może znacie jakiś sprawdzony i godny polecenia preparat, który mogę kupić w aptece, czy w drogeriach? Pozdrawiam

Jaki preparat na wypadające włose?

10 mar 2014 - 21:30:33

Słyszałam na nasiona kozieradki są dobre, zaparza się i wylewa/nakłada na włosy (oczywiscie nie gorące!)
Ja teraz stosuję ampułki Vichi decross neogenic. One są na porost nowych włosów... zobaczymy, za niedługo konczę kurację.
Pisałam o tym tutaj, jak skończę udostępnię efekty:)
http://blogi.szafa.pl/SisMagdalena/post/26133-ampulki-vichy-decros-neofenic

Jaki preparat na wypadające włose?

10 mar 2014 - 21:32:10

Ja używam maski Wax. Zauważyłam, że już mi tak włosy nie wypadają choć wcześniej zbierałam je garściami

Jaki preparat na wypadające włose?

10 mar 2014 - 21:37:51

szampon radical na wypadające włosy polecam :) aa i pij herbatke z pokrzywy, systematycznie działa :) 2 razy dziennie

Jaki preparat na wypadające włose?

10 mar 2014 - 21:38:46

A szampon "Radical" tez jest do włosów farbowanych?

Jaki preparat na wypadające włose?

10 mar 2014 - 21:52:48

Wcierka JANTAR najlepsza ;) picie drożdży , albo pokrzywy i skrzypu , maski Biovax ;) powinno pomóc ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki preparat na wypadające włose?

11 mar 2014 - 10:45:09

kozieradka

Jaki preparat na wypadające włose?

11 mar 2014 - 10:51:28

odżywki Wax dają świetne efekty :P

Jaki preparat na wypadające włose?

17 mar 2014 - 23:45:36

Cytat
wrytmiesercaaa
Wcierka JANTAR najlepsza ;) picie drożdży , albo pokrzywy i skrzypu , maski Biovax ;) powinno pomóc ;)

Mi akurat ta wcierka nie pomogła, ale oryginalny Biovax już tak!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-04 21:27 przez Zuzanna25.

Jaki preparat na wypadające włose?

18 mar 2014 - 00:00:16

A ja proponuje po pierwsze, przejść się do lekarza i porobić badania bo czasami okazuje się że problem tkwi w naszym zdrowiu. Zaczyna się niewinnie, trochę więcej włosów ci wypada myslisz że to przez farbowanie, a potem masz całą szczotkę kudłów po jednym rozczesaniu. Poprosić lekarza o jakiś specyfik, ja używałam alpicort e i włosy zaczęły mi nieco mniej wypadać i zaczęły rosnąć nowe, dobry i tańszy jest też loxon.
Po drugie nie zaszkodzi zmienić szampony z drogerii na "apteczne", używałam seboradin czerwony i w miarę ok, ale denerwuje mnie że włosy po umyciu nim są takie jakby "tępe" i jak wata, ciężko je rozczesać. Musze walić mnóstwo odzywki aby w ogóle móc wyciągnąć z nich grzebień :D Teraz myślę nad kupnem Vichy Dercos szampon, używała może któraś? No i tez zaczęłam używać Wax'a ale tego oryginalnego, na wizażu czytałam że jest dużo lepszy, zobaczymy :)

Jaki preparat na wypadające włose?

20 mar 2014 - 18:55:27

"Papka z drożdży" stosuję od miesiąca i włosy nie wypadaą tak bardzo, zwiększyły swoją objętość-i są pięknie ślniące. 3 razy w tygodniu co najmniej przez 2 miesiące i efekt murowany:)poczytaj sobie:http://poradyherrbaty.blogspot.com/2013/08/drozdze-na-wosy-czy-to-na-prawde-dziaa.html

Jaki preparat na wypadające włose?

20 mar 2014 - 19:05:01

DERMENA, apteka 30 zł

Jaki preparat na wypadające włose?

22 mar 2014 - 11:53:26

Poleciłabym Merz Special, ale odkąd zmienili skład to można to sobie jedynie jako cukierki łykać, ale jeśli udałoby Ci się dostać gdzieś ze starym składem to jest to moim zdaniem najlepszy suplement na włosy/paznokcie.

Teraz łykam Revalid, super skład, o efektach się az tak bardzo nie wypowiem, bo to dopiero miesiąc, ale już powoli widzę, że leci mniej włosów. Na all można znaleźć tanio 3 miesięczną kurację (około 75zł) co w porównaniu z cenami w aptekach jest tanio ;)

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 5/5

Jaki preparat na wypadające włose?

25 mar 2014 - 14:16:56

Mi włosy zaczęły wypadać podczas odchudzania. Mimo, że udało mi się schudnąć ponad 10kg odbiło się to na moich włosach, które znacznie straciły na objętości. Sypały się jak nigdy ...
Pomógł mi suplement diety Cece Med Hair Complex (nie widziałam go w sklepach stacjonarnych ale zamówiłam sobie w sieci: http://www.doz.pl/apteka/p79273-Cece_Med_Hair_complex_kapsulki_30_szt , zresztą po namowach dobrej koleżanki, której zawsze zazdrościłam pięknej czuprynki ;)).
Muszę przyznać, że byłam bardo zaskoczona pozytywnym działaniem na moje włosy. Juz po tygodniu używania o wiele mniej zostawało ich na szczotce ;)
Tutaj można zapoznać się jak działają: http://www.stopwypadaniu.pl/pl/3-poziomy-wsparcia

Jaki preparat na wypadające włose?

28 mar 2014 - 14:27:55

maska plus szampon do włosów wypadających Wax i po miesiącu regularnego stosowania ani jeden włos nie spadł mi z głowy a wypadały garściami

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

nowości .. kto ma ??