Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki preparat na wypadające włose?

27 maj 2014 - 12:32:59

Cytat
B-Mona
A ja proponuje po pierwsze, przejść się do lekarza i porobić badania bo czasami okazuje się że problem tkwi w naszym zdrowiu. Zaczyna się niewinnie, trochę więcej włosów ci wypada myslisz że to przez farbowanie, a potem masz całą szczotkę kudłów po jednym rozczesaniu.

Ja tak miałam po wakacjach ubiegłego roku, okazało się że to przez dietę i lekarz przypisał mi jakieś suplementy, a ja dodatkowo podcięłam włosy, żeby się zregenerowały i pomogło, dzisiaj mam gęste i zdrowe włosy, a wypada tyle, ile może wypadać ;)

Jaki preparat na wypadające włose?

29 maj 2014 - 16:06:48

Cytat
Marteczka91
Część dziewczyn ma racje, trzeba działać "od środka" polecam któreś z tych tabletek:
- L'biotica włosy & paznokcie (genialny skład, chyba żadne tabletki na rynku takiego nie mają.
- Revalid
- Biotebal

Myślę że wszystkie są na tyle dobre, że na pewno Ci pomogą. Do tego wciereczka Jantar i kozieradka :)

Stosowałam ten pierwszy suplement i pomagał, to trzeba przyznać.

Jaki preparat na wypadające włose?

29 maj 2014 - 16:08:53

Ja mialam maseczke wax, okolo 20 zl stracza na jakies 3-4 msc. Wlosy przestaly mi wypadac, byly bardziej lsniace, odzywione i miękkie ;)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki preparat na wypadające włose?

01 cze 2014 - 17:30:47

Polecam szampon Radical, posiadam jeszcze odżywkę i ampułki z tej samej firmy. Bardzo tanie ale skuteczne, ja widzę już pierwsze efekty

Jaki preparat na wypadające włose?

01 cze 2014 - 17:39:17

Polecam DERMENA szampon i odżywka w aptece płaciłam 40zł ,ale jest super sama używam i efekty super

Jaki preparat na wypadające włose?

01 cze 2014 - 18:16:24

Tabletki Biotebal 5 mg na pewno nie zaszkodzą, poza tym do lekarza i na badaniakawka

Jaki preparat na wypadające włose?

01 cze 2014 - 19:04:34

A ja proponuje inne kosmetyki które daja rewelacyjne efekty .
jeśli farbujesz na rudo to proponuje ci naturalna hennę uzyskuje sie z niej przepiekne odcienie rudości .Do włosów sa świetne preparaty firmy Khadi oraz szampony babci Agafi zajzyj na strone Helfy pl ich ofertę .
Zbadaj równiez poziom żelaza w organizmie ?????????

Jaki preparat na wypadające włose?

14 cze 2014 - 21:11:26

Może seria Seboradin do wypadających włosów?

Jaki preparat na wypadające włose?

19 cze 2014 - 11:16:32

Ampułki Vichy z apteki. Próbowałam wszystkiego - śmierdzących kozieradek, Jantaru (przesusz skalpu jak i w przypadku innych ziołowych wcierek) i nic. Poza tym zwykłe wcierki trzeba stosować codziennie miesiącami by uzyskać i utrzymać efekty. U mnie były znikome.

Bardzo szybkie efekty uzyskałam tylko dzięki ampułkom Vichy w połączeniu z kapsułkami Revalid. To dało kopa moim włosom, szybko się zagęściły i szybciej rosły :)

Jaki preparat na wypadające włose?

19 cze 2014 - 11:50:46

Miałam ten sam problem- zakupiłam w biedronce maseczkę z loreal na wypadające włosy i już widzę efekty! Nie obciążają włosów są super takie puszyste i coraz mniej mi wypadają- stosuję od niedawna. A wcześniej używałam takich maseczek jak w salonach kosmetycznych i nic nie dawały a na dodatek strasznie obciążały mi włosy.

Jaki preparat na wypadające włose?

23 cze 2014 - 20:20:03

Vax w aptece kup. Jest napisane henna vax ale do jasnych włosów też dobry, nie sugerować się nazwą. To jest na wypadanie, można dokładnie dopytać farmaceuty :)

Jaki preparat na wypadające włose?

25 cze 2014 - 19:02:35

Wcierka jantar, Siemie lniane, nasienie kozieradki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Uber - hair color remover