Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

13 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki preparat na wypadające włose?

28 mar 2014 - 14:32:57

Do ulubionej maski albo odżywki do włosów, ale takiej do spłukiwania dodawłam olejek rycynowy, on świetnie wzmacnia włosy , pobudza wzrost włosa, tanie to a jako srodek zewnetzny dośc skuteczne.

Jaki preparat na wypadające włose?

31 mar 2014 - 10:07:05

olej rycynowy to cudowna rzecz:) pomieszaj z żółtkiem i na godzinę na głowę:) (wetrzeć w skalp a reszta na długość włosów)
ja czasami używam też olejku łopianowego.

rycynowy jakies 3-5pln
a łopianowy ok 5 pln:)

warto zainwestować:) i działa!!!!!!!

Jaki preparat na wypadające włose?

31 mar 2014 - 10:12:31

biostymina lub biotebal 5 inne proponowane kuracje tylko wygładza włosy a tu trzeba działać od środka

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki preparat na wypadające włose?

02 kwi 2014 - 22:17:23

ja biorę bio silicę max, biorę krótko ale mam wrażenie, że mniej mi włosy wypadają a miałam z tym spory problem, odpływ w wannie ciągle zapchany, na dywanie wszędzie pełno włosów, masakra, teraz już jest trochę lepiej, oby tak dalej

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki preparat na wypadające włose?

03 kwi 2014 - 16:28:34

Na pewno pomoże, tak jak mnie. Poza tym mam w końcu błyszczące włosy, nie kołtunię się tak, widać od razu, że są zdrowsze.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki preparat na wypadające włose?

04 kwi 2014 - 21:00:21

mam taką nadzieję :), zauważyłam, że prostownica do włosów też je mocno zniszczyła szczególnie te przy twarzy, bo te mi się trochę kręciły i je często prostowałam. Czekam na dalsze efekty :)

Jaki preparat na wypadające włose?

04 kwi 2014 - 21:14:04

Część dziewczyn ma racje, trzeba działać "od środka" polecam któreś z tych tabletek:
- L'biotica włosy & paznokcie (genialny skład, chyba żadne tabletki na rynku takiego nie mają.
- Revalid
- Biotebal

Myślę że wszystkie są na tyle dobre, że na pewno Ci pomogą. Do tego wciereczka Jantar i kozieradka :)

zweryfikowana
Posty: 812
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki preparat na wypadające włose?

14 kwi 2014 - 13:21:09

Ja wcieram we włosy na niby szybszy porost(ale ciężko mi to stwierdzić) Jantara wcierkę, na pewno to co zauważyłam na duży plus to dużo mniej wypadających włosów, w domu się ze mnie śmieją, ale ja uważam, że mam wyczuwalny meszek na skórze głowy, tak jakby tych włosów troszkę więcej rosło, wcieram od miesiąca, miałam przerwę i zaczynam od nowa.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Jaki preparat na wypadające włose?

16 maj 2014 - 11:59:23

Ja tez przestałam już dawno używać prostownicy a nawet nie suszę ich suszarką.

Jaki preparat na wypadające włose?

16 maj 2014 - 12:02:00

REGITAL :) Suplement diety, jak stosujesz regularnie to efekty super :) A do mycia szampon Anaphase Ducray, jakbyś miała pytania to pisz na priv, pracuje w aptece może Ci jakoś pomogę ;)

Jaki preparat na wypadające włose?

16 maj 2014 - 12:20:31

Przede wszystkim olejek arganowy. Szampon Redical.
Jedwab do wlosow.
.....
Mi również garściami wypadały włosy, ale olejek zdziałał cuda. Nie dość ze poprawila sie kondycja moich włosów, to zaczely sie pojawiać nowe włoski. Jestem tym preparatem zachwycona.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-16 12:22 przez Amantess.

Jaki preparat na wypadające włose?

22 maj 2014 - 22:49:24

Cytat
wrytmiesercaaa
Wcierka JANTAR najlepsza ;) picie drożdży , albo pokrzywy i skrzypu , maski Biovax ;) powinno pomóc ;)

Myślę, że pomoże. Mi kiedyś pomogła taka kuracja :)

Jaki preparat na wypadające włose?

22 maj 2014 - 22:53:46

Alpicort E- na receptę.
Efekt murowany, stosowała moja babcia (włosy zaczęły jej wypadać po tomografii) i mama.

Jaki preparat na wypadające włose?

27 maj 2014 - 12:18:10

Tabletki Silica są świetne, tylko trzeba zażywać je przez dłuższy czas, regularnie :)

Jaki preparat na wypadające włose?

27 maj 2014 - 12:23:21

Cytat
Olkaa_x3
DERMENA, apteka 30 zł[/quote

ja stosuje ten szampon. szczerze? rewelacji nie ma :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak uzyskać taki kolor włosów?