Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Sklep internetowy

29 minut temu

Biznes

33 minut temu

tabernakula sklep

53 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:43:09

Dziewczyny. Ogólnie to byłam kiedyś bardzo jasną blondynką, ale włosy mi ściemniały na ciemnoszary. Po kilku latach przefarbowałam je na ciemny, a potem niestety zaczęłam kombinowanie (rozjaśnianie, farbowanie itp.) Co chwila odcienie rudości lub blondu. Bardzo to zaszkodziło moim włosom i w sumie mam dość wiecznej zmiany koloru. Zastanawiam się nad wróceniem do ciemnego koloru. Zawsze z tym walczyłam, ale w sumie może nie ma co się sprzeciwiać naturze? Mimo niebieskich oczu i jasnej karnacji mam ciemne brwi, więc każdy jaśniejszy kolor wygląda chyba po prostu śmiesznie. Wstawiam zdjęcia koloru (kolorów) jaki mam obecnie i stare zdjęcia, z ciemniejszymi włosami. Jak myślicie, wrócić do nich?


Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:47:55

No nie wiem. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała jeszcze z takim marchewkowym rudym bo korzystniej wyglądasz w drugim kolorze :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:48:15

według mnie pięknie w jaśniejszych :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:50:19

Cytat
brunette6
No nie wiem. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała jeszcze z takim marchewkowym rudym bo korzystniej wyglądasz w drugim kolorze :)

Taki marchewkowy mi się nie podoba :)
Miałam już rudawe włosy, kolor bardzo szybko się wypłukuje, mam wrażenie, że po kilku dniach są wyblakło-pomarańczowe...

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:51:18

Zdecydowanie jaśniejsze

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:52:08

Hmmm, to może coś bardziej w blond, tylko taki bardziej karmelowy?

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:54:08

Cytat
brunette6
Hmmm, to może coś bardziej w blond, tylko taki bardziej karmelowy?

Kolejne rozjaśnianie bardzo zniszczy moje włosy. Kiedyś miałam taki karmelowy, ale miałam wrażenie, że przy tych moich ciemnych brwiach wyglądam jak z cyrku ;)

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:54:52

jasne świetne

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:54:57

ja bym sprobowala kolor mleczna czekolada lub taki toffi kolorek

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:58:28

Cytat
pysiak88
ja bym sprobowala kolor mleczna czekolada lub taki toffi kolorek

A nie są to za jasne kolory do ciemnych brwi? Wiem wiem, trochę marudzę z tymi brwiami. Widziałam wiele pięknych dziewczyn, które mimo ciemnych brwi miały jasne włosy i wyglądały wspaniale. Ale do tego trzeba najpierw być pięknym :D

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 17:59:54

w jaśniejszych ci ładniej.co to za farba ?

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:01:27

w rudym ci fajnie :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:02:36

Cytat
daniello33
w jaśniejszych ci ładniej.co to za farba ?

Raczej co to za farby :D
Najpierw miałam "jesienny liść" z Joanny, a potem jasny brąz z Garniera (nie rozjaśniałam włosów, tylko na odrosty nałożyłam Garniera, przez co mam teraz niestety "poplamione" włosy)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:03:20

Wydaje mi się że ten kolor jaśniejszy bardziej do Ciebie pasuje. I szczerze mówiąc lepiej Ci w prostej grzywce :)

Jaki kolor włosów?

03 mar 2014 - 18:05:50

Cytat
madz813
Wydaje mi się że ten kolor jaśniejszy bardziej do Ciebie pasuje. I szczerze mówiąc lepiej Ci w prostej grzywce :)

Oj tak, do mnie pasuje tylko prosta grzywka. Odsłoniłam czoło tylko po to, żeby pokazać kolor brwi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cięcie-foto