Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

Rewelacyjne okna

20 minut temu

e-papieros

44 minut temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 21:52:42

Dziewczyny może znacie jakieś sprawdzone sposoby na to jak radzić sobie z przetłuszczającymi się włosami? Od czasu gimnazjum jestem zmuszona myć włosy codziennie - jeżeli tego nie zrobię to moje włosy są w takim stanie, że wstyd gdziekolwiek wychodzić, cieszyłabym się nawet gdybym mogła myć włosy co drugi dzień. Codzienne mycie jest także uciążliwe - mam mega długie włosy i zanim wyschną muszę czekać około 2-3 godzin, a nie chce dodatkowo codziennie używać suszarki aby dodatkowo ich nie niszczyć : ((

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 21:58:08

polecam oliwkowy szampon ZIAJA, tani bez parabenów , pamiętaj, aby nie uzywac kosmetyków do włosów z silikonem, oblepiają włosy

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:09:54

dzięki za radę :) jak do tej pory najlepszym szamponem okazał się pantene aqua, ale wcześniej miałam styczność z ZIAJĄ tylko z tymi szamponami w brązowych butelkach i też były dobre więc chętnie wypróbuje ten o którym ty mówisz

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:11:41

Cytat
paulusia20
polecam oliwkowy szampon ZIAJA, tani bez parabenów , pamiętaj, aby nie uzywac kosmetyków do włosów z silikonem, oblepiają włosy

Co ile myjesz włosy? :)

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:12:02

raz dziennie mocz sobie wacikiem nasączonym w wodzie brzozowej / pokrzywowej skórę głowy i włosy przy skórze ;)

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:14:15

Cytat
claudyn
raz dziennie mocz sobie wacikiem nasączonym w wodzie brzozowej / pokrzywowej skórę głowy i włosy przy skórze ;)

i tym jeszcze nie słyszałam ; o gdzie mogę dostać taką wodę i ile ona kosztuje ?

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:17:18

W kazdym sklepie kosmetycznym w rosmanie np sa duze opakowania za ok.4zl 0,5l:)

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:18:05

Cytat
dzastiin92
Cytat
claudyn
raz dziennie mocz sobie wacikiem nasączonym w wodzie brzozowej / pokrzywowej skórę głowy i włosy przy skórze ;)

i tym jeszcze nie słyszałam ; o gdzie mogę dostać taką wodę i ile ona kosztuje ?

w drogeriach, kioskach, koszt rzędu 4 zł. Fakt, jest na bazie alkoholu, ale są też stosowane przy kuracjach podczas wypadaniu włosów, więc kolejny plus. Mi się włosy tak nie tłuszczą, ale zawsze na drugi dzień już miałam wrażenie, że mam tłuste jak masło, a odkąd nacieram głowę tymi wodami to jestem w stanie psychicznie wytrzymać bez mycia głowy 3 dni ;p

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:19:02

Cytat
norcia16
W kazdym sklepie kosmetycznym w rosmanie np sa duze opakowania za ok.4zl 0,5l:)
tez mam taki sam problem jak Ty, spróbuje tez z tą wodą;)

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:22:22

Fakt, mi też woda brzozowa z rossmana przedłuża świeżość włosów, myślę, że to ze względu na alkohol w składzie właśnie. Przelewam sobie ją do buteleczki sprejowej i psikam u nasady głowy po myciu.

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:25:29

poza tym mozesz jeszcze spróbować używać szamponów bez siliconu, jest teraz taka seria z syossa, bardzo sobie ją ulubiłam ;)

Przetłuszczające się włosy ;//

23 lut 2014 - 22:30:34

w takim razie jutro wybieram sie do Rossmanna i mam nadzieję, że u mnie też się to sprawdzi :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ściągnęłam kolor- jaki teraz nałożyć?