Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

miodowy blond

20 lut 2014 - 15:54:41

Czy z ciemnego blondu moge uzyskać miodowy blond jeżeli pofarbuje włosy farbą? czy nie trzeba dodatkowo ich rozjaśnić? I jakie farby mi polecicie?

miodowy blond

20 lut 2014 - 15:58:52

Ja robiłam miodowy blond syossem, tyle, że schodziłam z totalnie rudego. Mi odpowiadał efekt, ale pewnie przeciętna użytkowniczka załamała by się, bo jednak wychodził mi duuużo bardziej rudy niż blond :D Po kilku dniach nad morzem wyblakł i wtedy był faktycznie jak na opakowaniu. Na ciemnym blondzie raczej powinien ci wyjść, chociaż nie spodziewaj się zbyt dużego rozjaśnienia

miodowy blond

20 lut 2014 - 15:59:50

Wybierz inny kolor robiłam dwa razy miodowy blond tez na włosach ciemnych blond i wyszedł mi ...rudy:(najlepiej idź do fryzjera bo potem będziesz żałowała jak i ja:(

miodowy blond

20 lut 2014 - 16:06:40

no właśnie chodzi mi o jakiś odcień ciepłego blondu, ale nie wiem czy to w ogóle wyjdzie na moich ;/

miodowy blond

20 lut 2014 - 16:08:36

Cytat
coloursoflife
no właśnie chodzi mi o jakiś odcień ciepłego blondu, ale nie wiem czy to w ogóle wyjdzie na moich ;/

Spróbuj może jakiś złocisty blond, będzie bezpieczniej, przy miodowym jest spore ryzyko rudości jednak :)

miodowy blond

20 lut 2014 - 16:12:46

Ok,dziękuje ;)

miodowy blond

20 lut 2014 - 16:17:52

A masz ten ciemny blond naturalny czy farbowany? Bo jeszcze jest kwestia taka, żeby nie wyszła zieleń (jak mi ostatnio, tylko robiłam w drugą stronę :D Przechodziłam z rudego na ciemny zimny blond, doczytałam, że farby w odcieniach naturalnych są bezpieczne a potem żeby jednak z nimi uważać bo mogą być nacechowane na zielono. No i tak też skończyłam, z oliwką na grzywce, całe szczęście po dwóch myciach ładnie się sprało.) Ogólnie w razie wątpliwości polecam blog kokardka-mysi, przeczytałam chyba całość, kobietka ma ogromną wiedzę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-20 16:18 przez nielubiegrzybow.

miodowy blond

20 lut 2014 - 16:19:31

ja bym zaczekała na większe słońce i wtedy faktycznie, gdyby wyszły rudawe słońće by mocno pomogło i rozjaśniło ;)

miodowy blond

20 lut 2014 - 16:21:28

Cytat
nielubiegrzybow
A masz ten ciemny blond naturalny czy farbowany? Bo jeszcze jest kwestia taka, żeby nie wyszła zieleń (jak mi ostatnio, tylko robiłam w drugą stronę :D Przechodziłam z rudego na ciemny zimny blond, doczytałam, że farby w odcieniach naturalnych są bezpieczne a potem żeby jednak z nimi uważać bo mogą być nacechowane na zielono. No i tak też skończyłam, z oliwką na grzywce, całe szczęście po dwóch myciach ładnie się sprało.) Ogólnie w razie wątpliwości polecam blog kokardka-mysi, przeczytałam chyba całość, kobietka ma ogromną wiedzę :)
o matko to teraz mnie nastraszyłaś z tym zielonym :D ale , moje naturalne to ciemny blond :D

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 2/5

miodowy blond

04 mar 2014 - 20:21:54
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy