Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farbowanie

14 lut 2014 - 11:58:12

wczoraj postanowiłam przefarbować włosy w jasnego brązu na naturalny blond (farbą Joanna Nartria Color naturalny blond 210). wiem, że zrobiłam źle bo przed farbowaniem umyłam włosy a miały być tylko delikatnie wilgotne. w efekcie kolor chwycił mi tylko przy głowie a reszta włosów nic. i tutaj pytanie czy mogę dzisiaj nałożyć jeszcze raz farbę tylko poprawnie i wyrówna mi się kolor czy już sobie narobię cudów na włosach i lepiej jechać do sklepu i wrócić do brązu?

przez lampę zdjęcia nie do końca oddają kolor chociaż blond wyszedł jaśniejszy niż powinien. i co teraz bd z tymi 'odrostami' po kolejnym farbowaniu?

farbowanie

14 lut 2014 - 12:05:34

idz do fryzjera

farbowanie

14 lut 2014 - 12:07:46

farby farbą nie zbijesz tzn jeśli miałaś wlosy farbowane na brąz to na blond zwykłą farbą nie przefarbujesz tylko musisz je rozjaśnić....a przy skórze dlatego ci bardziej chwyciły bo miały mniej pigmentu z farby tzn. farbowałaś je rzadziej niż końce... także albo brąz albo rozjaśniacz czego lepiej nie robic samemu jak nie bardzo sie znasz

farbowanie

14 lut 2014 - 12:09:09

Uuuu, se narobiłaś! A nmama nie mówiła,żeby nie eksperymentować samej z włosami??

farbowanie

14 lut 2014 - 12:13:08

nie widzę tu blondu. a na świeże farbowane włosy kolor ci nie złapie, musisz tydzień odczekać

farbowanie

14 lut 2014 - 12:20:18

Nie rozumiem. Chciałaś na brąz nałożyć blond? Przecież wiadomo, że nie złapie. Musisz je najpierw rozjaśnić. Nic Ci nie da, nawet jeśli nałożysz teraz 2 farbę;)

Rozjaśniania nie polecam - robi straszne siano. I również nie radzę tego robić Ci samej, skoro nawet nie znasz podstawowych zasad farbowania..

Do fryzjera!

farbowanie

14 lut 2014 - 13:04:31

AngelsHall skąd ty to wziełaś że między farbowaniem trzeba tydzień odczekać?

farbowanie

14 lut 2014 - 13:06:45

to są skutki gdy się samemu farbuje....

farbowanie

14 lut 2014 - 14:03:43

Ja od 6 lat farbuje się sama jakoś fryzjerom nie ufam ;p ostatni raz jak byłam w salonie to wyszłam bardzo niezadowolona. Mam ciemne włosy i myślę o tym by się na hennę przerzucić. Macie jakieś doświadczenie z takim rodzajem farbowania?

farbowanie

25 lut 2014 - 16:25:56

Zazdroszczę tym z Was, które mogą i potrafią farbować włosy w domu...
Moje włoski niestety są bardzo podatne na zniszczenia... no siano na głowie mam po prostu ;( Koleżanka poleciła mi używanie ziołowej farby, podobno ona wzmacnia cebulki i włosy odżywają... Ale w mojej okolicy znalazłam tylko jeden salon, który ma w ofercie takie farbowanie. Też dokładnie nie opisują na stronie co to jest. Może któraś z Was kojarzy:
http://www.dayspa.tuanclub.pl/oferta/cennik-spa/fryzjerstwo

Pomóżcie mi Dziewczyny, bo boję się, że niedługo zostanę bez włosów, a nie mogę nie farbować mojego mysiego i nijakiego naturalnego koloru...
Help! :D

farbowanie

25 lut 2014 - 16:32:32

Cytat
Arionell
Nie rozumiem. Chciałaś na brąz nałożyć blond? Przecież wiadomo, że nie złapie. Musisz je najpierw rozjaśnić. Nic Ci nie da, nawet jeśli nałożysz teraz 2 farbę;)

Rozjaśniania nie polecam - robi straszne siano. I również nie radzę tego robić Ci samej, skoro nawet nie znasz podstawowych zasad farbowania..

Do fryzjera!
Ja nałożyłam na brąz blond i bardzo ładnie mi chwyciło, tyle tylko że trzeba wziąć farbę, która ma działanie rozjaśniające o tony + dodatkowo musi to być odcień popielaty blondu, żeby nie wyszła kurczakowa żółć i samej można sobie to zrobić w domu.

farbowanie

26 lut 2014 - 09:35:52

Cytat
Onomatopeja123
Zazdroszczę tym z Was, które mogą i potrafią farbować włosy w domu...
Moje włoski niestety są bardzo podatne na zniszczenia... no siano na głowie mam po prostu ;( Koleżanka poleciła mi używanie ziołowej farby, podobno ona wzmacnia cebulki i włosy odżywają... Ale w mojej okolicy znalazłam tylko jeden salon, który ma w ofercie takie farbowanie. Też dokładnie nie opisują na stronie co to jest. Może któraś z Was kojarzy:
http://www.dayspa.tuanclub.pl/oferta/cennik-spa/fryzjerstwo

Pomóżcie mi Dziewczyny, bo boję się, że niedługo zostanę bez włosów, a nie mogę nie farbować mojego mysiego i nijakiego naturalnego koloru...
Help! :D

Onomatopeja! mam tak samo :( mieszkam w Piasecznie i też znalazłam Tuana bo do Warszawy nie chce mi się jeździć. Farbowałam tam póki co tylko raz ale polecam Mateusza - doradził mi te ziołowe farby. Zawsze po farbowaniu miałam siano na głowie, a po tych ziołowych jest zdecydowanie lepiej i podobno nawet włosy się trochę odżywiają :) Kiedy się wybierasz ? możemy iść razem :)

farbowanie

26 lut 2014 - 14:22:43

Dziewczyny jezeli ziołowa farba w tym Tuan to jest Inoa, to ja Wam polecam
w 100% :) L'oreal ogolnie ma dobre farby (oczywiscie nie mowie o tych, ktore dostaniemy w sklepach), a Inoa rzeczywiscie nie niszczy wlosow - po moich mam odczucie, ze wrecz je odzywia. Ja w prawdzie w tym salonie nigdy nie bylam, ale według mnie na to czy wlosy sie niszcza ma plyw przede wszystkim rodzaj nakladanej farby. Spytajcie tego fryzjera po prostu na jakich produktach pracuje i bedziecie mialy odpowiedz :) No i koniecznie pochwalcie sie z nami efektami ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-26 14:30 przez ZuzaRa.

farbowanie

26 lut 2014 - 17:35:35

Mia W, to super! W takim razie skontaktuj się ze mną na pw i razem się wybierzemy do Tuan!
Dzięki ZuzaRa, to jest na 99% farba Innoa! Dzięki za poradę, na pewno się pochwalę efektami :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-26 17:37 przez Onomatopeja123.

farbowanie

26 lut 2014 - 17:37:26

mnie również życie nauczyło jak nie masz kasy to zbieraj i idź do specjalisty:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

CZARNE WLOSY-KŁOPOT.