Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

17 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 20:45:19

Witajcie dziewczyny :)

na pewno wśród was są Panie, które mają zagęszczone-przedłużone włosy. Czy jesteście zadowolone ? Jaka jest kondycja waszych włosów po tym zabiegu? Ile płaciłyście ? Na co powinnam zwrócić uwagę przed zagęszczeniem włosów? Moje włosy mają ok 50 cm, nigdy ich nie farbowałam, dbam o nie ale są bardzo cienkie i bardzo wolno rosną. Najbardziej ubolewam nad tym, że są bardzo cienkie. Jeśli jednak zagęszczenie bardzo niszczy włosy to zrezygnuje z tego.

Na poniższym zdjęciu najlepiej widać jak wyglądają moje włosy ( nie zwracajcie uwagi na końcówki - już dawno są podcięte) :)

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 20:46 przez sandrusiiaaa.

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 20:52:08

Mam naturalnie gęste włosy ale kiedyś zachciało mi się zagęszczania...nigdy więcej. Mimo,że moje zagęszczanie było niewielkie to i tak poniszczyło mi włosy. Na Twoim miejscu nie ryzykowałabym,bo jak będziesz miała takie przygody jak ja to zostanie Ci 5 włosów na krzyż.

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 20:55:39

Moja przyjaciolka ma cieniutkie wlosy. przedluza na microrings - wlosy polskie ( nie jakies slowianskie z neta paczkowane) po prostu kupila kitkę. Robi to od 4 lat, nie skarzy sie na zniszczenie wlosow. a efekt u niej akurat jest super. ma falowane wlosy od polowy i doczepia rowniez falowane. nikt sie nawet nie domysla ;] jej chlopak nawet dlugo sie nie zorientowal hehe

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 20:58:12

A jak zdejmuje ringi to nie ma pod spodem kołtunów? Bo u mnie pod ringami zrobiły się strasznie poplątane włosy i nijak nie dało się ich rozczesać. Ja też zagęszczałąm włosami naturalnymi:)

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 21:02:44

rozumiem :) może ktoś jeszcze się wypowie ?:)

wyobraźcie sobie, że myślałam również o przeszczepie włosów... ale niestety nic na ten temat nie wiem.

Na zdjęciu może nie widać aż tak, że mam cienkie włosy - ale niestety tak jest :/ i w rzeczywistości bardzo to widac...

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 21:09:20

witam zagęszczanie włosów jest bezpieczne tylko trzeba wiedzieć podstawową rzecz jeśli założone są na mikroringi to żeby nie zrobiły się kołtuny należy maksymalnie miesiąc po założeniu iść do fryzjera na podciągnięcie ringów. I od podciągnięcia znów za miesiąc na podciągnięcie. Włosy rosną i ringi automatycznie bedą coraz niżej, jeśli się ich nie podciągnie to zrobią się kołtuny między skórą głowy a ringiem bo nie ma możliwości uczesać tam włosów. Pozdrawiam

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 21:12:35

tak, ona dosc czesto chodzi na podciaganie tych wlosow (1 - 1,5 mies). A co do koltunow to jej raz fryzjerka spryskala ta jakas odzywka i potem delikatnie rozczesywala i bylo spoko.
widziac jej efekty nie wahalabym sie przedluzyc, ale ja nie potrzebuje tego. ona w ogole jest taka naturalna,chodzi o urode, nie maluje sie zbyt, ubiera sie fajnie i te jej wlosy do tego wszystkiego super wygladaja :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-11 21:14 przez zakupoholiczka899.

zagęszczanie-przedłużanie włosów

11 sty 2014 - 21:53:12

na zdjęciu masz bardzo ładne włosy, chciałabym takie mieć :(
Też myślę o przedłużeniu i zagęszczeniu włosów już chyba z 2 lata, jak patrze na dziewczyny co mają takie ładne, długie i grube włosy to aż mi się smutno robi. Używam odżywek nie susze włosów suszarką, nie prostuje nic, a wyglądają na zniszczone. Takie kiepskie geny cienkie, rzadkie i brzydkie, a na miesiąc to nawet 1cm nie urosną. Teraz na sylwestra sobie pomalowałam 1 raz włosy nawet trochę ładniejsze się zrobiły.

Metod przedłużania jest pełno musisz poszukać i poczytać opinie.
O "ringach" że tak powiem czytałam dużo opinii, ale chyba więcej negatywnych, o tych kołtanach też. Koleżanka zakupoholiczka899 mnie zaskoczyła myślałam że po nich są bardzo zniszczone włosy, i że one są na krótko. A tu 4 lata, nooo fajnie muszę nad tym pomyśleć. Może się wreście zdecyduje ;)

Chętnie poczytam opinie osób które mają przedłużane włosy. :)

zagęszczanie-przedłużanie włosów

13 sty 2014 - 10:01:35

musisz wybrać się do naprawdę dobrego specjalisty, który oceni twoje wosy na miejscu i powie czy przedluzanie im nie zaszkodzi. jednak fryzjer musi byc sprawdzony, grasz o zbyt dużą stawkę ;) ja moge ze swojej strony polecic ci ultradzwieki ktore nie niszczą naturalnych włosów, tylko najpierw niech ci je oceni fryzjer. w salonach Great Lengths potrafią odeslać do domu z przepisaną kuracją na zregenerowanie i wzmocnienie włosów i dopiero przedłużyć je za jakiś czas ;) i o to chodzi, znajdz salony, który bierze odpowiedzialność za to co robi ;)

zagęszczanie-przedłużanie włosów

13 sty 2014 - 10:13:22

Zawsze mi się marzyły doczepiane włosy. Przeraża mnie niestety tylko cena. To już wolę swoje zapuszczać :P Ale może kiedyś...

zagęszczanie-przedłużanie włosów

24 mar 2014 - 11:55:40

to może zacznij od doczepianych na klipy Annulka21? Wychodzi taniej niż zwykłe przedłużanie ;) i możesz zakładać kiedy chcesz. A gdy już się w te metodzie zakochasz, będziesz odkładała każdy grosz żeby przedłużyć dobie na stałe ;D

zagęszczanie-przedłużanie włosów

24 mar 2014 - 12:01:10

ja przedluzalam wlosy na micro ringi:) efekt super nic sie nie platalo mi zakladaly kilkakrotnie rozne dziewczyny i za zakladanie placilam 80 zl terazmi podrosly i mam je schowane w szufladzie:)

zagęszczanie-przedłużanie włosów

17 kwi 2014 - 19:36:25

czy ktoś jeszcze może sie wypowiedziec na temat przedłużania włosów bo właśnie też się nad tym zastanawiam
ktoś jescze ma jakieś doświadczenia z przedłużaniem włosów?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-18 13:43 przez nadija1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Opinia odnośnie włosów.