Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Magduss - jeśli to ty jetseś na tym zdjęciu z wesela to według mnie masz dosyć gęste te włoski, chyba że faktycznie ta długość sprawia że są dłuższe:) O tym salonie w Rzeszowie słyszałam już od dwóch koleżanek więc chyba faktycznie jest dobry:)
Własnie myślałam na początek o bobie, bo całkiem na krótko sie nie zetnę na razie;)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 2/5

Wszystkim dziewczynom, które męczą się z problemem rzadkich włosów polecam zagęszczanie. Nawet nie wiecie jaka to ulga, gdy wreszcie nie trzeba się martwić o tapirowanie, odżywki i inne pierdoły. JA sama skorzystała z kliniki http://www.handsomemen.pl/index.html
Jak chcecie zobaczyć moje włosy, to zapraszam na priv :)

Też myślę, że cieniowanie przy cienkich, przerzedzonych włosach nie jest najlepszym pomysłem. Tak przynajmniej było w moim przypadku. Fryzjerka wycieniowała, a efekt był opłakany... Zaczęłam łykać też różne tabletki, ale nic się nie poprawiało :(
Polowi już się godziłam, że łyse placki zostaną ze mną na zawsze, ale postanowiłam jeszcze wypróbować szampony i wcierki. Jedne nic nie dawały, niektóre poprawiały stan moich włosów na bardzo krótki okres, a potem znowu się psuły, ale tylko z keep professional efekt był trwały. Po pierwszym tygodniu stosowania włosy przestały wypadać, a po miesiącu urosły nowe i efekt się utrzymuje :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jasne czy ciemne