Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 08:43:59

Mój aktualny kolor na fotkach, jest to mój naturalny pofarbowany dla wyrównania ciemnym blondem.
Mam niebieskie oczy i jasną karnacje. Chciałam zostać przy swoim...ale wpada w rudy. Wiem niektórym z Was pewnie spodoba się ten kolor, z tym,że nie o to chodzi. jak po prostu,źle się w nim czuje taka niewyraźna.i nie lubię siebie w moim naturalnym. starałam się....i długo wytrzymałam,ale nie to nie dla mnie...

farbowałam się kiedyś na blond, brąz, czarny. blondy i wszystkie miodowe odcienie odpadają, bo nie wyglądam w takich odcieniach najlepiej. Myślę nad czarnym...kiedyś farbowałam i zmieniałam kolory bez problemu...a teraz troszkę trzęsę portkami przed tak dużą zmianą (3 lata miałam swój kolor).

Może znacie jakiś szatyn?brąz? który farbuje bez tego rudego odcienia?
najlepiej czuję się w ciemniejszych i chłodnych kolorkach...
proszę o pomoc.

dużo bardziej odpowiada mi kolor z drugiej fotki, mógłby być nawet ciut ciemniejszy.
jaką farbę powinnam kupić>





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 08:51 przez agniesza0906.

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 09:08:52

może jakiś ciemny brąz?

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 09:09:57

tez mysle ze ciemny braz

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 09:12:46

taki mi się podoba...bardzo :) ale ciemne brązy lubią wyjść jak czarne?może średni brąz? hm...każda pomoc mile widziana



Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 09:18:32

Ja miałam ostatnio podobna sytuacje, nosiłam bardzo jasny blond później ombre, później chciałam rozjasnic ombre ale wyszly takie nijakie blond z rudym odcieniem... wiec znowu przefarbowałam na ciemniejszy blond a w rezultacie stwierdziłam, że mi nie pasuje i pomalowałam na czarny tokyo z sayosa, jestem strasznie zadowolona. Wkleje zdjecie w blond i czarnym dla porównania... Dla mnie nie ma kolorow pośrednich albo jasny blond albo czarny... w całej reszcie z gamy czuje się nijako.



Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 09:27:04

Cytat
ILIKEIT2
Ja miałam ostatnio podobna sytuacje, nosiłam bardzo jasny blond później ombre, później chciałam rozjasnic ombre ale wyszly takie nijakie blond z rudym odcieniem... wiec znowu przefarbowałam na ciemniejszy blond a w rezultacie stwierdziłam, że mi nie pasuje i pomalowałam na czarny tokyo z sayosa, jestem strasznie zadowolona. Wkleje zdjecie w blond i czarnym dla porównania... Dla mnie nie ma kolorow pośrednich albo jasny blond albo czarny... w całej reszcie z gamy czuje się nijako.

rzeczywiście świetnie w tych czarnych.
e tam naturalne kolory może i są fajne,ale mi też zupełnie nie leżą.
czuję się taka nijaka, bez charakteru.

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 10:37:14

czekoladowy brąz z loreal paris :) co ty na to ;)?

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 10:42:00

Nie strzelajcie kolorami ;/
Że komuś wyszedł taki odcień, nie oznacza, że każdemu wyjdzie :(
proponuje iść chociażby na konsultacje do fryzjera...pomoże określić kolor

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 10:43:29

Cytat
CrystalStyle
Nie strzelajcie kolorami ;/
Że komuś wyszedł taki odcień, nie oznacza, że każdemu wyjdzie :(
proponuje iść chociażby na konsultacje do fryzjera...pomoże określić kolor

kurcze o dobrego fryzjera strasznie ciężko

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 10:53:34

ale masz piękny kolorek ! ;)
nie maluj !

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 10:56:32

sliczne masz włosy ,nie farbuj,a jeśli już ,to zrob sobie taki jasny brązik ,na pewno nie ciemny kolor ,misie tez podobają takie jakby pomarańczowe włosy :)loreale maja fajne brązy ,nie wpadają w czerwien i rudy ,kolezanka niedawno zrobiła czekoladowy brąz z palette ,to jej wyszedł czerwonawy kolor



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 10:59 przez brunetka71.

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 11:04:26

kurcze o dobrego fryzjera strasznie ciężko[/quote]


Wiem:)
Ale kolor trzeba umieć dobrać ...
inaczej nic nie wyjdzie ...sam brąz ma mnóstwo odcieni,
w większości wypadków wychodzi bardzo ciemny,
a potem dość ciężko jest rozjaśnić, bo cierpią na tym włosy :(

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 11:09:24

zgodzę się z tym, że trzeba zasięgnąć opinii fryzjera

wydaje mi się, że ciemny blond (taki odcień chłodny) byłby fajny

nie wiem jak tobie, ale mi np. wszystkie odcienie brązu ( za wyjątkiem tego prawie czarnego) wychodzą z takimi złotymi refleksami ;/

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 11:23:29

Nigdy nie używajcie np czekoladowych brązów jeśli nie chcecie rudej poświaty ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 11:24 przez madtom.

Chcę zmienić KOLOR :) pomocy

20 gru 2013 - 11:36:23

Ciemny brąz na bata wyjdzie czarny, zawsze mi tak wychodzi i też chce kolor taki jak na 2 zdjęciu i szukam i nic;/
Więc też chętnie się dowiem:)

Cytat
malmie
nie wiem jak tobie, ale mi np. wszystkie odcienie brązu ( za wyjątkiem tego prawie czarnego) wychodzą z takimi złotymi refleksami ;/

Mi też, pytałam fryzjerki powiedziała że to kwestia pigmentów jakie się ma we włosach czy coś. Jeśli się ma w odcieniach ciepłych to wychodzą właśnie rude odcienie.
Jest możliwe zafarbowanie na zimny odcień brązu ale u fryzjerki, która ma o tym pojęcie i trzeba zapłacić, tylko że później przy zmywaniu się farby i tak po jakimś czasie wyjdzie odcień ciepły więc trzeba by się już farbować u fryzjerki albo dowiedzieć czym one robią :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-20 11:39 przez MoniakV.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki to kolor???WŁOSy