Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 20:15:13

jakiś rok temu miałam ten sam problem moje włosy strasznie wypadały,płakałam przy ich czesaniu ,były matowe i cienkie. A doprowadziło je do takiego stanu odchudzanie , farbowanie , prostowanie , suszenie , używanie pianki do włosów i nieodpowiednie czesanie włosów. Przestałam farbować( raz tylko zafarbowałam szamponetką koloryzującą gdy szłam na wesele), zrezygnowałam z prostownicy , suszarki i róznych specyfików do włosów. Myłam włosy co 3 dni, tylko szamponem z czarnej rzepy lub pokrzywowym i od czasu do czasu nakładałam lekką odżywkę. Taki szampon jest najlepszy do włosów poniewaz nie zawiera on tyle chemii , silikonów, moje włosy musiały odpocząc od tych wszystkich zabiegów. Raz na jakiś czas smarowałam końcówki olejkiem rycynowym wymieszanym z żółtkiem i naftą. Zaczełam łykać drovit - te tabletki z drożdżami i postanowiłam zdrowiej sie odżywiać. Zrezygnowałam z rozczesywania włosów gdy były mokre , dopiero gdy przeschły delikatnie je czesałam. Jednak rezultaty przyszły po pewnym czasie , potrzeba więc cierpliwości:)

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 20:20:21

KUP SOBIE OLEJEK ARGANOWY :) POLECE CI JESZCZE STRONE ANWEN.PL TAM JEST DUZO OPISANE :)

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 20:25:01

pierwsza rzecz, ścięcie zniszczonych włosów, bo myślę, że z obecnych nic nie wyczarujesz

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

14 lis 2013 - 20:33:10

Jedynie co Ci mogę polecić to SPA na włosy. Korzystałam i jest wielka różnica. Zabieg ten robiony jest w profesjonalnych salonach fryzjerskich. Cena od 70 - 100 zł. Zabieg ten nawilża włos i regeneruje od środka. W ten sposób napewno włosy uratujesz.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

15 lis 2013 - 12:45:04

Jest już dużo wątków o zniszczonych włosach. Nie będę się tu rozpisywać, ale tak jak zawsze polecę ci naturalną pielęgnację włosów i kopalnię wiedzy na ten temat jaką jest blog anwen. Polecam poczytać i zainwestować trochę czasu, a na pewno zobaczysz efekty.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

20 lis 2013 - 19:46:57

Do sprzedania mam 100% marokański naturalny olejek arganowy, bez domieszek, perfum, parafiny itd. Cena 40zl, prosze pisać na priv. Polecam serdecznie, działa cuda:))

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

20 lis 2013 - 22:42:34

Cytat
kamilian93
Regeneracja włosów joico( zabieg u fryzjera), maseczka biowax 3 drogocenne olejki szampon i serum z tej samej serii. Koloryzacja henna w kremie. Zero prostowania. Suszenie wlosów suszarką z jonizacją. Tez miałam bardzo zniszczone włosy ale udało mi sie je odbudowac :)


Zabiegi u fryzjera są ok. Ja raz w miesiącu robiłam sobie taką "bombę witaminową" na włosy. Jeśli Biovax to do włosów suchych i zniszczonych 2-3 razy w tygodniu. Końce włosów zabezpieczaj serum. Nie cieniuj włosów bo będą jeszcze bardziej sprawiać wrażenie miotły, to najgorsze co możesz im teraz zrobić. Końce włosów się na pewno kruszą i nie poradzisz sobie z ich podcinaniem, trudno będzie je ułożyć. Odstaw całkowicie prostownicę.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 7/5

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

21 lis 2013 - 12:19:18

Mi bardzo pomógł olejek arganowy ;)
Po niedawnym, nieudanym farbowaniu moje włosy wyglądały totalnie źle. Jakieś 2 tygodnie kupiłam sobie nową odżywkę do włosów z olejkiem arganowym marki CECE - i muszę przyznać, że bardzo mi pomogła. Włosy odzyskały dawny blask.
Możecie sobie jej poszukać w SuperPharm - akurat teraz chyba jest na nią promocja.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

21 gru 2017 - 15:02:00

Coś lekkiego i nieprzetłuszczającego włosów to olejki np. arganowe nakładane na same końcówki. Albo raz iść na zabieg w <moderacja>. Po zabiegu efekty są świetne. Włosy stały się mocniejsze, jest ich więcej, bardziej błyszczą. Zabieg wart swoich pieniędzy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 19:16 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

02 sty 2018 - 18:47:29

W salonach robią zabiegi odbudowujące strukturę włosa. Na pewno warto z nich korzystać raz na jakiś czas. W <moderacja>,fryzjer doradził mi jakich kosmetyków powinnam używać. Odbudowa włosa i do tego odpowiednio dobrane kosmetyki dały super efekt. Włosy cienkie, błogi, nie dające się ułożyć w żaden sposób w końcu są takie jak powinny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-02 19:15 przez moderator.

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

02 sty 2018 - 19:06:00

Temat już pewnie nieaktualny ale chyba autorka nie jest jedyną osobą z takim problemem. Nie mam żadnego cudownego sposobu bo moje włosy tez są w średniej kondycji ale radzę wszystkim żeby regenerację zacząć od zmiany szczotki na jakąś dobrą, odpowiednią do naszego rodzaju włosów itp. Odkąd zmieniłam sczotkęwidze poprawę.

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

23 lut 2018 - 07:33:11

Treść posta została usunięta automatycznie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-03-08 17:55 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

31 mar 2018 - 12:58:47

Ostatnio słyszałem, że jest jakiś specjalny lekarz od włosów. Niestety nie pamiętam nazwy.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Regeneracja wlosow w oplakanym stanie

09 cze 2018 - 15:55:18

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mogła pomóc...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

grzywka?