Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 19:25:50

Polecam z pallette mroźny blond seria clubbing collection. Wychodzą naprawdę śliczne.

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 19:36:56

Mam bardzo podobny problem co zalozycielka watku. Stosowalam milion farb i tak pierwszy raz super ale za drugim zadna sie nie sprawdzila. Zmeczona tym zoltym odcieniem odrostow postanowilam lekko przyciemnic wloski jakims srednim blondem. Przez chwile problem z glowy ale teraz mam inny problem z odrostam, zawsze sa ciemniejsze niz koncowki! Klade jasniejsza farbe a one i tak sa ciemniejsze:/

Teraz uzywam Schwarzkopf Natural & Easy odcien 542 Srebrzysty średni popielaty blond i farba jest super tworzy piekne refleksy, o zoltym odcieniu juz dawno zapomnialam, a roznica koloru koncowek i odrostow znacznie sie zmiejszyla. Jakbym miala lekkie pasemka bardzo naturalny efekt. POLECAM ta farbe mysle ze we wszystkich odcieniach blondu sie sprawdzi!

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 19:46:07

jezeli nie wyjdzie wymarzony kolor to polecam Casting Loreala - złociste blondy, paleta bardzo fajnych odcieni i jest to krem koloryzujący bez amoniaku czyli nie niszczy wlosów jak typowa farba. kosztuje 19 zł. ja farbuje tym na jasny brąż i wlosy są po nim miekkie i błyszczące

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 19:57:16

Cytat
ulaaala
supeer porada.....znaczy nigdy w zyciu bym na to nie wpadla......i szczerze to wydaje mi sie nieco ryzykowna;) ....ale czasem nic juz nie wydaje sie gorsze niz kurczak;).......moze jakies panie fryzjerki sie znajda ktore cos madrego w tej kwesti beda mogly powiedziec?;)
a możesz wkleic zdjecie? Jaki ci teraz dokładnie kolorek wyszedł.

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 19:57:36

ale casting to nie farba i na dłuższą metę do włosków o blond odcieniu niestety sie nie sprawdza, zwlaszacza jeśli swoj naturalny kolor ma sie od ciemnego blondu w zwyż.

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 20:40:01

po 1 . moze kupujesz farbe w ktorej utleniacz jest zbyt slaby(dostepne od 3% do 12%)
po 2. moze wydac sie to dziwne ale czesto kolor jest zalezny od dnia w ktorym farbujeszs(podczas menstruacji nigdy nie wyjdzie cci dobry)
po 3. JAK CHCECIE W SALONIE FRYZJERSKIM KUPIC ROZJASNIACZ DO WLOSOW?MAM SALON FRYZJERSKI...ROZJASNIACZ KUPUJEMY W LITROWYCH PUSZKACH A ZEBY OSIAGNAC KOLOR ZMIENIA SIE TYLKO WARTOSC WODY TLENIACEJ KTORA TEZ JEST W LITROWYCH BUTELKACH!!(CHYBA ZE KTOS CI ODLEJE DO HERMETYCHNEGO POJEMNIKA ZEBY NIE WYPAROWAL ZANIM DOJDZIESZ DO DOMU)!!
po 4.jesli chcesz zaoszczedzisz mozesz nabyc takie profesjonalne kosmetyki nawet na allegro..polecam firme matrix(jako dostepna w tym trybie sprzedazy) wydasz na duze opakowania kolo 100zl a starczy ci na 1.5 roku;]
a z tymi przetluszczonymi wlosami do farbowania to troche mit fryzjerski(fryzjerkom jest po prostu wygodniej wyciagac tak pasemka a nie na puszacych sie wlosach) wiec wciskaja klienkom zeby przychodzily z przetluszczonymi;]
a z tymi przetluszczonymi wlosami to mit(fryzjerkom wygodniej jest po prostu wyciagac pasemka na tlustych wlosach a nie na swiezych i puszacych sie!!takze tonie ma znaczenia wiekszego!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-11 20:46 przez kroliczek1201.

pomocy!kolor blond tragedia;/

11 sie 2009 - 20:48:49

Farby drogeryjne zupełnie różnią się jakością (na minus) od tych, którymi dysponują fryzjerki.. Przede wszystkim! Fryzjerka dobiera odpowiedni utleniacz.. dzieki, ktoremu nie wychodzą zolte wlosy (nie będę mowic jakie ma do wyboru bo pewnie się nie orientujesz w tym). Ja Ci polecam zaopatrzyć się wlasnie w taki rozjasniacz, ktory uzywaja fryzjerki. Minus jest taki, ze sama musisz sobie proporcje odpowiednie wydzielić, ale jesli o tym poczytasz to na pewno sobie poradzisz. Na allegro takie rozjasniacze są dostępne w puszkach.. ok 100pln plus utleniacz jakieś 15pln, ale taka farba na pewno wystarczy Ci na długo :)

pomocy!kolor blond tragedia;/

13 sie 2009 - 22:52:04

dziękuje bardzo za wszystkie te podpowiedzi......sporo tego;)......suma sumarow skonczylam z moim kolorem u fryzjera.....i tak sie skonczylo moje oszczedzanie ehhhh. :)

pomocy!kolor blond tragedia;/

19 sie 2009 - 23:52:55

hejka mnie tez sie trafiło zółtko , kolezanka fryzjerka powiedziala bym w rossmanie zakupila szampon JOANNA ULTRA COLOR (NADAJE PLATYNOWY ODCIEŃ)ELIMINUJE ŻÓŁTAWY ODCIEŃWŁOSÓW , MNIE SIE UDAŁO !!MAM TERAZ W DOMKU ZAPAS (JEST ON KOLORU CIEMNEGO NIEBIESKIEGO !!!!POLECAM

pomocy!kolor blond tragedia;/

19 sie 2009 - 23:56:12

palette najgorsze farby na ziemi, wypadają po niej włosy i są suche a na dodatek jak guma(giętkie) tak sie rozciągają!!! poważnie
a najgorsze są te xxl

pomocy!kolor blond tragedia;/

20 sie 2009 - 00:08:06

sa tez plukanki czy cos takiego ktre trzymaja sie miesiac ale ze ja glowe czesto myje to krotko mi sie trzymala;) efekt? taki bialy blond;) kiedys farbowalam cala glowe na blond ale postanowilam zrobic pasemka i juz nie widac roznicy kolorow jak kiedys kiedy odrosty farbowalam:)

pomocy!kolor blond tragedia;/

20 sie 2009 - 00:21:56

ja w ogóle nie farbuję, przepadam , i odpowiada mi mój własny kolor włosów. ;))

pomocy!kolor blond tragedia;/

20 sie 2009 - 00:28:57

Cytat
kkaren
palette najgorsze farby na ziemi, wypadają po niej włosy i są suche a na dodatek jak guma(giętkie) tak sie rozciągają!!! poważnie
a najgorsze są te xxl


Prawda święta prawda Farby Palette są do dupy, żeby potem dojść do ładu z włosami jest ciężko:)

Każdy ma inne włosy, dla mnie jedynym normalnym kolorem blond był rozjaśniacz z Joanny Avangarda, ale z tego co wiem wycofali go z produkcji.. Reszta farb i rozjaśniaczy dawała mi kurczakowaty kolorek ;p

na szczęście praktycznie jestem przy swoim naturalnym kolorze włosków, na końcówkach gdzie nie gdzie zostały mi pasemka. Jestem z siebie dumna bo to już 8 miesiąc gdzie nie rozjaśniałam ani farbowałam włosów:D

no ale w połowie września mam iść na balejaż, choć się jeszcze waham ;) bo zauważyłam, że nadmiernie zaczęły mi wypadać włosy, że tak powiem garściami ;// ( aj tak mi się chce tych refleksów blond ahh..) muszę zainwestować w jakieś tableteczki z witaminami czy czymś , choć już tego się tyle brało;p

pomocy!kolor blond tragedia;/

20 sie 2009 - 00:33:58

ja wole isc do fryzjera, daleko nie mam bo moja mama nia jest:D

pomocy!kolor blond tragedia;/

20 sie 2009 - 00:46:41

Cytat
stokrotka79_2005
hejka mnie tez sie trafiło zółtko , kolezanka fryzjerka powiedziala bym w rossmanie zakupila szampon JOANNA ULTRA COLOR (NADAJE PLATYNOWY ODCIEŃ)ELIMINUJE ŻÓŁTAWY ODCIEŃWŁOSÓW , MNIE SIE UDAŁO !!MAM TERAZ W DOMKU ZAPAS (JEST ON KOLORU CIEMNEGO NIEBIESKIEGO !!!!POLECAM

Mam i polecam :D 2 -3 mycia i z kurczakowego robi sie platyna :D
używam także odżywki z tej samej serii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Słonecznik poszukiwany