Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

gorący temat

Treningi i dieta keto

16 minut temu

Ginekolog Rzeszów

51 minut temu

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

farba do włosów

13 paź 2013 - 20:03:45

Hej,mam taki problem,ostatnio malowałam włosy ,niestety nie wyszedł kolorek jaki oczekiwałam(naturalnie mam ciemny brąz włosy),pomalowałam takim rudym, a wyszedł wiśniowy,wyglądałam jak burak,więc na drugi dzień pomalowalam średnim brązem,ale wyszedł taki jakby czarny. Jestem bardzo niezadowolona,wiem że teraz muszę zadbać o włosy,(chociaż prędzej też malowałam włosy,ale teraz są mocno zniszczone),ale tak za miesiąc chciałabym pomalować na taki ciepły brąz,możecie mi polecić jakąś sprawdzoną farbę,którą na pewno uzyskam taki odcień(bo teraz mam czarne i boję się że nie pokryje mi żadna farba moich włosów).
Chciałabym coś takiego jak na zdjęciu.



farba do włosów

13 paź 2013 - 20:08:34

Avon rozjaśniający złoty brąz?

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

farba do włosów

13 paź 2013 - 21:06:06

może ktoś jeszcze

farba do włosów

13 paź 2013 - 21:12:31

loreal miodowy karmel polecam;) wychodzi ładny ciepły brąz z rudymi refleksami pod światło ;)

farba do włosów

13 paź 2013 - 21:13:56

cięzko ci bedzie uzyskac taki kolor po odcieniach rudych i czerwieniach kolory łapią dopiero za którymś razie . jako fryzjerka nie ufam farba z avonu , najlepiej idz do drogerii przejrzyj sobie palety kolorów i porównaj
napewno nie bierz farb z pallety i schwarzkopfa strasznie niszcza wlosy
spróbuj cos z loreala bądz innej firmy ale tez nie najtanszej ani tez bardzo drogiej bo to szkoda pieniedzy

farba do włosów

13 paź 2013 - 21:15:50

jejku ja ci powiem,że cały czas farbuje brązem teraz chciałam z loreal mousse ( nie wiem jak się to poprawnie pisze ) zafarbować jasnym brązem, nie wyszło kompletnie:( tylko odrost poczekałam chwile i zafarbowałam brązem

niezweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 9/5

farba do włosów

22 sie 2022 - 12:12:04

Farbujecie samodzielnie czy w salonie? Jakich farb obecnie używacie?

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

farba do włosów

22 sie 2022 - 14:08:59

Maluję włosy samodzielnie, już od jakiegoś czasu nie maluję u fryzjera. Moje włosy nadal wyglądaja dobrze, nie widzę praktycznie żadnej róznicy, poza róznicą w moim portfelu :) Farbowanie samodzielnie przy obecnych cenach jest wielokrotnie tańsze: https://www.cocolita.pl/loreal-excellence-creme Od siebie polecam serię kosmetyków do włosów od Loreal :) Dobrze kryją, nie uszkadzają włosów. Włosy po pofarbowaniu są poza tym błyszczące oraz zauwazyłam, ze mam o wiele mniej odstających kosmyków.

farba do włosów

19 wrz 2022 - 13:50:01

Farbowanie włosów to jeden z bardziej przystępnych sposobów na zmianę wyglądu. Każda kobieta kiedyś dojrzewa do decyzji zmiany koloru włosów. Brunetka zazdrości blondycne i vice versa. Czasami jest to też kwestia ukrycia siwych włosów, co jest bardzo zrozumiałe. Odnośnie samego procesu farbowania to wiele poradników można znaleźć w sieci. Czy zdołamy uzyskać efekty jak po wizycie u profesjonalisty? Prawdopodobnie za pierwszy razem nie ponieważ będzie nam brakowało doświadczenia. Natomiast warto zwiększyć swoje szansa po przez wybranie farby wysokiej jakości. Sprawdzone produkty znajdziemy w takich miejscach jak sklep wyczesani - https://wyczesani.com Możemy kierować się opiniami lub poczytać recenzje odnośnie znanych producentów.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-30 12:04 przez 88ewka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

olejek sesa