Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chciałabym poczytać jakie macie opinie na ten temat. ;) I powiedzcie mi czy lepiej opłaca się w salonie przedłuzyć włoski, czy kupić przez internet?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 17:13 przez excedrin.

Zależy ile chcesz na to wydać;) na stronie www.doczepiane.pl mają na prawdę dobre włoski. Ale jeżeli masz więcej kasy to lepiej u fryzjera;) I zależy jaką metodą chcesz przedłużyć..

Ja nie mam takiej potrzeby. Ale koleżanka przedłuża i wygląda ok ;)

Moim zdaniem szkoda swoich włosków naturalnych...

Kiedyś doczepiałam sobie na klip in i były całkiem spoko, ale mój chłopak nie lubi doczepianych włosów, stawia na naturalność, więc zrezygnowałam i zapuściłam swoje.

Zdecydowanie lepiej u fryzjera ,nie kompetentna osoba i do tego złej jakości włosy mogą zrobić Ci na głowie coś strasznego .. to jest zdecydowanie baaaardzo droga inwestycja . Zależy jaką chcesz metodą ,jakiej jakości włosy itp . po wykonaniu takiego zabiegu bedziesz usiała chodzić na uzupełnienia ,bedziesz musiała używać specjalnych szamponów odżywek ,nawet szczotek do pielęgnacji włosów przedłużanych a uwierz mi ,że szampony ,odżywki nie kosztuja 20 zł do tego typu zabiegów ,to niestety nie bedzie wyglądało tak ze zapłącisz 500 zł za przedłużenie i bedziesz mieć to na wieczność ,nawet złe rozczesanie włosów doprowadzi do kołtunienia się włosów .. ja nie polecam tych zabiegów jest to baardzo drogi zabieg i wymaga ogromnej pielęgnacji i cierpliwości ze strony klientki która chce iec przedłużane włoski :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-27 21:49 przez Fijolecek18.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomocy jaki to kolor