Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:23:03

Hej dziewczyny !
Właśnie chciałam się wybrać do sklepu po farbę do włosów ,ale nie wiem jaką wybrać.
Ogólnie mam jasne blond włosy - jednak mój problem polega na tym ,że zawsze mi wychodzą ZA jasne, kupiłam farbę L'Oreal'a Jasny beżowy blond ( bo dążę do beżu) i wyszły za jasne i ogólnie nie przypominały beżu.
Chciałabym uzykać albo piękny beżowy odcień albo waniliowy


albo waniliowy

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:25:34

pójdź do dobrego fryzjera, na pewno uda mu się uzyskać efekt jaki chcesz
farbami z drogerii wg jest trudno uzyskać fajny blond

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:26:20

Spróbuj farbę Garnier Olia nr 8.0 kolor "blond" bądź ewentualnie odcień jaśniejszy. Na opakowaniu wydaje się ciemniejszy niż wychodzi w rzeczywistości. Ja osobiście polecam :)

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:31:43

byłam u fryzjera już z takim zamiarem , u Andrzeja Wierzbickiego we Wrocławiu bo to podobno najlepszy fryzjer i co zapłaciłam prawie 400 zł i koloru nie było ;) więc wolę sama w domu zrobić kolor dlatego pytam o wasze doświadczenia
a robiłaś już tym Garnierem ? z jakich włosów 'wychodziłaś' na ten kolor ? i jaki wyszedł ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 13:37 przez Karolinake.

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:41:05

Ja ostatnio farbowałam na beżowy blond:) i kolor wyszedł mi taki samjak na zdjęciu które wrzuciłaś. Jestem mega zadowolona,firma londa nr 38.Znajomej która farbowała mi włosy,tak spodobał się mój kolor, że sama kupiła sobie taką farbę, jednak kolor już jej nie wyszedł jak u mnie,bo miała bardzo jasny, szary blond.

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:50:50

no właśnie ja mam jasny blond :/ obecnie ten mój jest takie bez wyrazu bez 'koloru'

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:53:50

400zł??? ;o ja płaciłam 130 i fryzjerka zrobiła mi idealny odcień beżu:) (no tak, duże miasto, to dużo większe ceny:P)

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:53:58

Jeju jak czytam wypowiedzi że zapłaciłam tyle i tyle za malowanie 'a koloru nie było' lub się po prostu nie podobał, to mnie krew zalewa :D gdzie wy macie mózg? Skoro kolor się nie podoba to za usługę się nie płaci :O

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 13:55:19

zazdroszczę że wiesz jaki chcesz mieć kolor na głowie :D ja od dwóch lat mam co miesiąc inny kolor włosów ;) czarny, rudy jasny, rudy ciemny, brązowy, blond ciemny, znowu brąz, brąz, czarny, brąz, rudy i tak w kółko ;) jednego dnia chciałabym być i blondynką i brunetką ;) to dopiero koszmar.
Możesz zaryzykowac z trochę ciemniejszym a potem użyć kilka razy nizoralu dla spłukania :) moja koleżanka blondynka chciała mieć beżowy blond, poszła do fryzjera, wyszedł ładny kolor ale wg niej za ciemny i nizoralem uzyskała swój wymarzony :)

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 20:04:35

Cytat
k0lorowa
400zł??? ;o ja płaciłam 130 i fryzjerka zrobiła mi idealny odcień beżu:) (no tak, duże miasto, to dużo większe ceny:P)

nom , bo to robiłam u Wierzbickiego w tej pracowni fryzur :/ niby spoko,ale kolor mimo,że ładny to nie było to co chciałam chociaż Andrzej miał dokładne zdjęcie koloru :/

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 20:12:04

jestem blondynką z natury, często farbowałam włosy od ciemnego blondu do platyny
tak na prawdę każdy kolor z czasem zmatowieje, zżółknie, wypłowieje itp
dlatego wracam do jasnej popieli koleżankom się podoba, nie ma to jak natura:)
może i ty kiedyś dojdziesz do takich wniosków

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 20:15:08

nie podobają mi się włosy popielate ,gołębie ,siwe itd itp....ja wole bardziej cieplejsze kolory ;)

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

12 wrz 2013 - 20:20:07

ale ja nie mówię, że musisz mieć chłodny odcień, ja mam taki z natury
jeśli twój jest ciepły z natury to zostaw:)

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

16 wrz 2013 - 14:15:45

mój naturalny to mysi , maluje od lat na jasny blond ale teraz chce przyciemnić na ciepły odcień wanili bądź beżu i nie mogę dojść do takiego koloru :/

idealny odcień blondu, jak uzyskać?

16 wrz 2013 - 15:29:37

Linia Garnier Natural&Easy jest dobra, kolory wychodzą naprawdę ładne i naturalne. Jaki odcień będzie pasował to już Ci nie podpowiem, niestety. Może mają jakiś waniliowy blond, ja np. farbuję włosy "srebrzystym średnim popielatym blondem" i wychodzą złociste. :)

Odradzam natomiast farby marki Syoss, są strasznie mocne i bardzo możliwe, że zamiast pięknego beżowego odcienia będziesz miała na głowie żółtko. Z doświadczenia mówię.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Idealny kolor BLOND