Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

maska WAX PILOMAX

12 wrz 2013 - 13:00:30

Witam
Mam pytanie do dziewczyn KTÓRE STOSOWAŁY maske WAX ,z henna firmy PILOMAX. w sumie wszędzie jest duzo pozytywnych opinii ,ale niektóre dziewczyny piszą ze raczej nic z włosami nie robi ,chodzi mi głównie o włosy rozjaśniane ,czy polecacie ją ?:)



maska WAX PILOMAX

13 wrz 2013 - 05:58:24

Ja mogę polecić w 101% :) To co zrobiła z moimi włosami to CUD !! naprawdę..
Stosowałam po rozjaśnianiu , wiadomo włosy były w mega opłakanym stanie. Ta maska zdziałała cuda.. już po pierwszym stosowaniu mogłam je NORMALNIE rozczesać. Po stosowaniu przez dłuższy czas ( przez 3 tyg - 2 razy w tyg.) Włosy stały się mocne.. UROSŁY , i nadal rosną. Nigdy nie sądziłam że urosną mi tak szybko włosy.. a tego własnie chciałam, bo były bardzo krótkie, skruszone.

POLECAM !!

maska WAX PILOMAX

13 wrz 2013 - 06:35:35

Mi nie zaszkodziła ale i nie wywołała mojej euforii

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

maska WAX PILOMAX

13 wrz 2013 - 07:01:21

mam włosy ciemne farbowane i kiedyś chciałam ścinać, tak były przesuszone, a ta maska je uratowała. Teraz raz w tygodniu jak mam chwilę to stosuję, włosy mam już prawie do pasa. Ogólnie jestem zadowolona - jedna z najlepszych masek, jakie stosowałam. Tylko trzeba stosować zgodnie z instrukcją, bo rzeczywiście, jak sie nie owinie ciepłym ręcznikiem na pół godziny, to nie ma efektu. Na opakowaniu masz napisane, ze ciepło aktywizuje dzialanie maski

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

idealny odcień blondu, jak uzyskać?