Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy jest tu ktos kto ma za soba pozytywne/negatywne doświadczenia próbując ombre na czarnych wlosach????

http://www.google.pl/imgres?client=firefox-a&hs=Cu6&sa=X&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1366&bih=598&tbm=isch&tbnid=lfpcN2wh-EhcpM:&imgrefurl=http://bitterhoney.pinger.pl/m/18428752&docid=XPizlNfJU-pqTM&imgurl=http://i.pinger.pl/pgr155/1de925850022993a51589a63/ombre.jpg&w=450&h=552&ei=i9AsUteII-rl4QTc4YH4AQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:2,s:0,i:92&iact=rc&page=1&tbnh=171&tbnw=152&start=0&ndsp=14&tx=103&ty=73Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-08 21:40 przez floral_styl1.

Ja niestety mam za sobą negatywne doświadczenie związane z ombre na czarnych włosach - zbyt mocny rozjaśniacz i włosy miałam do ścięcia po niespełna tygodniu. Polecam udać się do wykwalifikowanego fryzjera, który będzie wiedział co i jak zrobić. Ja chodzę tylko do młodych dziewczyn, dotychczas byłam zadowolona, ale ostatnia 'fryzjerka' to był po prostu koszmar. Najlepiej iść do kogoś sprawdzonego kto Ci powie jaka jest szansa, że Twoje włosy wytrzymają rozjaśnienie nie zmieniając tym samym wyglądu na siano.

P.S Na zdjęciu wygląda to BOSKO! U mnie to była niestety tragedia...

Miałam i nie polecam, rozjaśniło mi końcówki dopiero za 3 razem, nierówno i na dziwny rudy kolor :P

I końcówki do solidnego podcięcia (ok. 5 cm) po wszystkim, bo były okropnie zniszczone.Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-08 21:50 przez YourFuckinDream.

Ja mam takie! Z natuury jestem ciemną blondynką farbuje na ciemny brąz, ostatnio miałam odrosty więc kupiłam farbę nałożylam sobie na odrosty i ...ups za ciemną kupiłam więc od góry mam bardzo ciemny brąz a na dole już taki brązowy, ładnie to wygląda naprawdę nie opłaca się uzywac rozjasniacza na koncowki i farbowac pozniej a i jeszczze najpierw sciagac farbe bo to za bardzo zniszczy włosy, specjalnie na koncowki uzywam cytryny zeby rozjasnik ten brazik i bardzo ladnie to wyglada, z czanrego na braz bardzo fajnie, ale nie podoa mi sie z ciemnego brazu do blądu bo to sztucznie jak czasmi widze kogos na ulicach.

robiłam i wyszły mi identyczne jak na powyższej fotce. Nawet bardziej jasne. Wszystko byłoby idealnie gdyby...po pół roku nie zaczęły mi się kruszyć i rozdwajać końcówki. Musiałam ściąć to co zostało rozjaśnione i teraz czekam aż odrosną. Nie cierpię mieć zniszczonych włosów, a ten zabieg niestety niszczy, choć nie widać tego od razu, ale wraz z czasem włosy tracą na kondycji i blasku, plączą się. Także nigdy więcej ombre:P

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

Fryzjer RADOM- kogo polecacie?