Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziś naszedł mnie pomysł, żeby po prawie dwóch latach (!) udać się do fryzjera.
Nie wiem jednak czy opłaca się wydawać pieniądze i rozpaczać znów przez kilka dni ;d
Daję więc kilka zdjęć, jak ja i moje włosy wyglądamy teraz, i chciałabym zapytać, czy sądzicie, że powinnam zrobić coś z włosami, podciąć końcówki, grzywkę, scieniować, cokolwiek.. czy zostawić tak jak jest, niech rosną :)
Proszę o jakieś rady, co by mi pasowało, co jest modne :) nie chcę ich bardzo skracać.
Mój naturalny kolor to blond, teraz mam takie niby miodowe, bo zmyła mi się farba nałożona na szamponetkę, którą farbowanie było tragedią :D
Co do koloru planuję znów brąz, chodzi mi tylko o obcięcie :)





nie obcinaj, będziesz żałowała! jest ok :)

zweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

piękne włosy, ja bym zostawiła tak jak jest:)

zdecydowanie podciąć...
chociażby, żeby lepiej i "zdrowiej" wyglądały

teraz są trochę takie bez życia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-07 23:47 przez pauli05.

Nie obcinaj!!! Możesz żałować...

takie pomysły - zazwyczaj xle sie kończą - jestem chodzacym przykładem opłakiwania swopich długich nie istniejących juz włosów - bo naszło mnie - a może obciąc :P

obciąć to nie, ale podciąć i wycieniować czy wydegażować na całej długości

jak "TY I TWOJE WŁOSY WYGLĄDACIE"??

sorry nie mogę od 5 minut przestać się śmiać. historia o tragicznej szamponetce...no comment. ogólnie uważam,że to co masz na głowie zupełnie nie ma znaczenia, bo w zestawieniu z tym co W głowie i tak będzie wyglądało ok.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-07 23:54 przez migadka.

Włosy ładne. :) Podetnij tylko końcówki. Do brązu możesz śmiało wrócić :)

koncowki - masakra, podetnij..

Cytat
migadka
jak "TY I TWOJE WŁOSY WYGLĄDACIE"??

sorry nie mogę od 5 minut przestać się śmiać. historia o tragicznej szamponetce...no comment. ogólnie uważam,że to co masz na głowie zupełnie nie ma znaczenia, bo w zestawieniu z tym co W głowie i tak będzie wyglądało ok.

wow, nie rozumiem o co Ci chodzi, dodałam tylko normalny post prosząc o obiektywną poradę, a pisząc 'ja i moje włosy', miałam na celu coś na kształt określenia humorystycznego, z przymrużeniem oka.
A Ty - oceniając ludzi na podstawie jednego posta jesteś mistrzem, gratuluję!
na przyszłość prosiłabym o wypowiedzi dotyczące tego co stworzyłam wyżej pisząc tego posta, a uwagi nic nie wnoszące i wzięte z kosmosu zostawić dla siebie, tak samo jak ból d**y, czy co to tam miało być. pozdrawiam! :)

Cytat
migadka
jak "TY I TWOJE WŁOSY WYGLĄDACIE"??

sorry nie mogę od 5 minut przestać się śmiać. historia o tragicznej szamponetce...no comment. ogólnie uważam,że to co masz na głowie zupełnie nie ma znaczenia, bo w zestawieniu z tym co W głowie i tak będzie wyglądało ok.

Ktoś tu chyba okres ma, albo w życiu coś nie wyszło :P :)
Podetnij tylko końcówki same, ale żadnego cieniowania, bo zniszczysz sobie włosy tylko.

DElikatnie podetnij tylko końcówki. Ja bym pomalowała na rudo;)

Cytat
pauli05
zdecydowanie podciąć...
chociażby, żeby lepiej i "zdrowiej" wyglądały

teraz są trochę takie bez życia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wypadanie włosów ! POMOCY !!!