Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Farbowanie henną

25 sie 2013 - 18:19:58

Hej Dziewczyny,
chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z farbowaniem włosów henną? Ciekawi mnie czy efekt jest oczekiwany i jak długo się utrzymuje? Mam włosy troszkę zniszczone przez długoletnie farbowanie tradycyjnymi farbami, a słyszałam, że henna nie niszczy tak i pomaga odżywić włosy.

Farbowanie henną

25 sie 2013 - 19:09:35

Ja farbowałam a właściwie koloryzowałam włosy henną.
A więc:
- włosy były mięciutkie i lśniące
- kolor utrzymywał się krócej niż farba
- nie zauważyłam oznak zniszczenia włosów a kolor był nowy i żywy
- co prawda kolorów nie ma tyle co kolorów niektórych farb ale jak nie wymyślasz z kolorem na pewno coś znajdziesz

Ogólnie:
- bardzo polecam
- niska cena
- włosy naprawdę były jak po farbowaniu u fryzjera
- w sumie to nie wiem dlaczego nadal nie farbuję henną ;p być może dla tego, że szukam wymarzonego brązu- ja też długo nie farbowałam swoich i już odżyły, więc męczę je farbą ;p

zweryfikowana
Posty: 770
Ostrzeżenia: 1/5

Farbowanie henną

25 sie 2013 - 19:15:35

farbowałam i chwalę je sobie choć od pewnego czasu używam farb naturalnych z apteki -bio kap i color&soin i są rewelacyjne warto się zapoznać

zweryfikowana
Posty: 5.381
Ostrzeżenia: 2/5

Farbowanie henną

25 sie 2013 - 19:20:45

ja kiedyś próbowałam i... wanna która zrobiła się koszmarnie od henny brudna miała dłużej kolor niż ja na głowie, poza tym włosy mi się wcale nie błyszczały a zrobiły matowe a koloru nie było widać wg, albo coś z nią było nie tak albo moje włosy jej nie lubią
także nie polecam

Farbowanie henną

25 sie 2013 - 21:45:07

Ja tam od ponad roku uzywam henny najpierw khadi a teraz tanszych i nie zamierzam wracac do normalnych farb, u mnie kolor trzyma sie dluzej niz po farbie,wlosy sa zdrowe i blyszczace. Goraco polecam!

Farbowanie henną

26 sie 2013 - 11:10:27

Ja dwa razy farbowałam henną, ale przez koszmarną konsystencję i nakładanie tej papki na głowę zrezygnowałam. Wszystko wokół pobrudzone było henną, dlatego mam z nią złe wspomnienia, zwłaszcza, że efektu farbowania prawie nie było widać. Plusem jest to, że henna nie niszczy włosów.

Farbowanie henną

26 sie 2013 - 11:16:20

farbowałam raz, na ciemny brąz, średnio byłam zadowolona z efektu. . bo zależało mi na trwałości. Walorem jest na pewno to że po farbowaniu henną wlosy sa lsniace, odżywione no ale niestety nie jest to długotrwały rezultat, henna dość szybko sie zmywa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mega objętość !