Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

27 minut temu

szkoła nauki jazdy

28 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy nosicie peruki

09 wrz 2013 - 16:42:19

Ja za parę miesięcy będe zamawiać bo mam coraz większe prześwity. Tyle że ja decyduje sie na częściowe uzupełnienie a nie całą perukę. Będzie z włosów naturalnych o takiej samej strukturze i kolorze jak moje. Koszt ok. 4 tys. ale nie widać że coś masz na głowie no i jest na takiej siateczce więc nie jest gorąco w głowę.

Czy nosicie peruki

09 wrz 2013 - 16:45:03

Zdecydowane nie . Już lepiej kup dopinki jakieś ...

Czy nosicie peruki

09 wrz 2013 - 16:45:49

Dopinkami na pewno się prześwity zasłoni...

Czy nosicie peruki

09 wrz 2013 - 16:54:38

Jak nie jesteś chora to daruj sobie peruki...

Czy nosicie peruki

09 wrz 2013 - 17:01:35

Nie polecam- mam kilka i zazwyczaj nosze tylko okazjonalnie.Swedzi, glowa nie oddycha, jest goraco, nawet w tych bardzo drogich perukach.

Czy nosicie peruki

09 wrz 2013 - 17:04:20

Ja mam takie włosy jak ta kobieta przed i chcę mieć takie uzupełnienie jak ona. Koszt ok. 4 tys. ale wlosy idealnie dobrane. W przeciwieństwie do dopinek nie osłabiaja tych włosów co jeszcze się ma na głowie no i zakrywają prześwity. A i nie jestem chora - po prostu genetycznie od paru lat wypadaja mi włosy i moge je tylko podleczyć ale wypadania się nie pozbędę.



Czy nosicie peruki

26 sty 2018 - 20:42:58

Witam dziewczyny przepraszam bardzo że wrzucam swoje dwa grosze do Waszej rozmowy ale ... Jestem crossdresserem więc wiem trochę o perukach ;) ... Noszę je od kilku lat i zapewne potwierdzę teorie które już padły ... Istotne jest aby nie była to tania syntetyczna peruka jesli chcesz ją użytkować przez kilka godzin, zwłaszcza wtedy kiedy skupiałaś się przez kilkanaście minut nad wykonaniem pięknego makijażu ;), może spłynąć ... Na rynku pojawiły się ostatnio peruki które imitują włos naturalny ale nadal są materiałowo zbliżone do syntetycznych, ich cena wacha się od Ok 300 do ponad 1000 zł i przyznaje, można w nich przechodzić te 2-3 godziny :) Kwoty powyżej 1000 to już solidne produkty aczkolwiek warto wydawać pieniądze u zaufanych sprzedawców ... Jest w czym wybierać ;)

Czy nosicie peruki

27 sty 2018 - 01:23:32

Moja mama kupiła perukę za 600zł 100% poliester, sztuczna że hej, włosy krótkie, więc pewnie sporo trzeba zainwestować w coś konkretnego, ja zamówiłam jej teraz na aliexpress za 60zł bardzo podobną, może na początek kup właśnie coś taniego żeby zobaczyć czy się przekonasz do noszenia, a na włosy polecam olejek andrea z aliexpress, kosztuje około 3-4 zł za buteleczkę, ja wlewam 1/4 buteleczki do szamponu więc starczy że tak powiem na 4 szampony, fajny bo nie musisz o nim pamiętać, po prostu używasz myjąc włosy, zaraz dodam zdjęcia efektów, może poczytaj też o nim w internecie, skład jest w 100% naturalny, zamówiłam teraz 6 dodatkowych buteleczek dla siebie i znajomych, efekty są na prawdę super bo wyrasta szybko mnóstwo nowych włosów

nie mam myszki więc nie ucinałam zdjęcia, teraz włoski mam sporo dłuższe, tutaj efekt po miesiącu





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-27 01:25 przez Sonne_91.

Czy nosicie peruki

30 cze 2018 - 13:49:19

ja jak naprawdę będę łysa to sobie kupię perukę.
Zadnych dopinek i innych bajerów nie uznaję.

Czy nosicie peruki

06 lis 2018 - 15:46:38

Cześć Dziewczyny,
Ja niestety jestem zmuszona nosić perukę. W związku z tym, zdecydowałam się na zakup peruki naturalnej full lace w sklepie <moderacja> i nic lepszego nie mogło mi się trafić. Nie trzeba używać kleju, głowa się nie poci, wszystko trzyma się idealnie i wygląda naturalnie. Niemniej trochę za nią zapłaciłam, ale nie załuję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-11-07 08:43 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

domowe sposoby na wypadanie włosów