Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

20 minut temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:14:37

Hej ! Słuchajcie dziewczyny, potrzebuję Waszej porady. Otóż od długiego czasu zastanawiałam się, czy aby nie pomalować włosów na ciut ciemniejszy kolor niż mam no i dziś się zdecydowałam( aktualnie mam ciemny blond,wybrałam jasny brąz ). Rzecz w tym, że moje włosy nie są w tzw.wzorowej kondycji. Niedawno je podcinałam, od kilku dni stosuję odżywkę jednak tak, czy siak moje włoski są cieniutkie, pozbawione blasku, życia.. Oczywiście nie kupiłam farby, a jedynie szamponetkę aby ich aż tak nie umęczyć, jednak nadal boję się, czy nie zrobię moim włosom jakiejś wielkiej krzywdy. Mogłybyście powiedzieć mi coś na ten temat? Będę bardzo wdzięczna :)

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:17:26

włosy się farbuje, a nie maluje!
uuuuugggggggghhhhhhhh!

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:19:16

W sumie racja, przepraszam za to przejęzyczenie :)
A więc mógłby mi ktoś cokolwiek poradzić ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-14 18:22 przez AlexWag.

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:23:54

szamponetka na pewno ci krzywdy nie zrobi

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:28:02

Hmm napewno ? Kurde, jestem trochę panikarą i dlatego wolę się upewnić ;)

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:30:28

skoro wiesz ,ze masz slabiutkie wlosy to po co je dalej meczyc??
i po co ci je farbowac szamponetka skoro po kilku myciach kolor schodzi..
moze pokazesz na jakies zdjecie koloru swoich wlosow?? hee?

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:32:55

Cytat
bellarosa
szamponetka na pewno ci krzywdy nie zrobi

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:33:26

jak masz słabe włosy to ich nie męcz i nie farbuj

zweryfikowana
Posty: 720
Ostrzeżenia: 1/5

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:35:57

szamponetka jest podobno jak szampon, z tym, że nadaje inny kolor włosom, albo go podkreśla. Z tym, że z brązu szamponetką blondu nie zrobić, ale w odwrotną stronę prędzej ;)

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:39:10

Tak mniej więcej wyglądają moje włoski



Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:43:23

Jeżeli masz słabe włosy a chcesz zmienic fryzurę najlepiej zrob to u fryzjera i jego spytaj o jakies spcjalne odżywki czy cos.:) Jesli chcesz zafarbowac wlosy szamponetka ktora schodzi po 6 myciac jest to bez sensu. Szamponetki, ktore sa na 24 mycia nigdy w pelni nie schodzą, zwłaszcza ciemne kolory.;) Wiem z wlasnego doświadczenia:) A no i na koniec... Farbowani jest jak nałóg jak już zaczniesz to nie skonczysz. ;p Zaczyna sie od szamponetek kończy na farbie. Zabiegi trzeba powtarzac co pare tygodni bo pojawiają się odrosty ;p Ja radzę kupić jakąś dobrą odżywkę lub maskę poleconą przez fryzjera lub kupioną w aptece:) Jeśli kondycja twoich włosów się poprawi to szalej z kolorami;)

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:46:49

niby szamponetka nie uszkadza tak włosów jak farba rozjaśniająca, ale nie jest też bezpieczna dla słabych włosów, czy kruchych z natury. Obciąża, nadaje szorstką w dotyku powierzchnię włosom, czasem może nawet odbierać blask(Palette są do tego zdolne). Ja bym na twoim miejscu nie męczyła włosów, najpierw doprowadziła je do normalnego stanu, a dopiero potem zrobiła jakąś zmianę w koloryzacji. Sama piszesz, że masz przecież cienkie i słabe włosy. A dodam jeszcze tyle, że im ciemniejsze włosy tym optycznie ich gęstość/objętość wydaje się mniejsza.

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:47:15

POLECAMBARDZO FARBE DO WLOSOW BIOKAP MOZNA JA DOSTAC W NIEKTORYCH APTEKACH KOSZTUJE JAK FARBY LOREALA DOSC SPORO 35 ZŁ WZIELAM NA PRZETESTOWANIE I SIE NIE ZAWIODLAM MOJE SUCHE WLOSY SA SYPKIE,MIĘKKIE I BŁYSZCZĄCE :)

Włosy - MALOWAĆ?

14 sie 2013 - 18:56:50

bo szamponie nabiara blasku i beda wygladac na zdrowsze, ja bym farbowała.Mi po farbowaniu włosy nawet lepiej się rozczesują.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wósy naturalne clip in