Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wypadające włosy

14 sie 2013 - 16:30:06

Mam problem z wypadającymi włosami. Częste farbowanie, rozjaśnianie, suszenie, prostowanie itp dość mocno osłabiło mi włosy i wypada ich naprawdę dużo. Znacie jakieś sposoby na to? Oczywiście zrobiłam sobie przerwę z różnymi zabiegami na włosy, używam odżywek i nie są już takie suche. Polecacie jakieś odżywki, szampony lub skuteczne suplementy diety na wypadające włosy?

wypadające włosy

14 sie 2013 - 16:33:50

Ja teraz stosuje Radical, serum na wypadanie włosów. Czytałam opinie i są bardzo dobre. Zobaczymy jak to będzie.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

wypadające włosy

14 sie 2013 - 16:34:35

przede wszystkim w twoim organizmie brakuje witamin ,kup kompleks witamin Centrum a wlosom daj odpoczac

wypadające włosy

14 sie 2013 - 16:42:20

Ja nie suszę , nie prostuję , nie farbuję etc. A i tak wypadają mi garściami . Dermatolog kazała mi zażywac tabletki NOVOPHANE , które nic nie dały , stosowałam także wszelkiego rodzaju szampony , również bez efektów , kupiłam w aptece ampułki SEBORADIN też nie pomogły ;( Już nie wiem co robic , słyszałam o MEZOTERAPII , jednak jeden zabieg kosztuje ok 200 zł , a nie wiem czy jest skuteczny .

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:13:30

Spróbuj pić skrzypopokrzywę (wygooglujesz :) -3 miesiące picia + 1 nie picia i znowu 3 picia i tak w kółko. Ewentualnie drożdże,ale nie każdy lubi ten smak. Wcieraj olejek łopianowy najlepiej ze skrzypem ( Green Pharmacy ma taki olejek,kosztuje ok. 7 zł :) . Zbadaj poziom tsh i żelaza w organizmie :) I masuj skórę głowy,bo to bardzo pomaga cebulkom :)

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:20:59

może wcieraj olejek rycynowy i stosuj sporadycznie jedwab

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:25:35

Cytat
0ldkicz
może wcieraj olejek rycynowy i stosuj sporadycznie jedwab
Olejek rycynowy może pomóc :) A co do jedwabiu ( mam nadzieję,że nie weźmiecie mnie za hejterkę ) ,ale to tylko silikony i nic więcej. Oblepiają włosa i żadne odżywcze składniki nie mogą się do nich dostać. OCzywiście kuracja bezsilikonowa jest zła ,bo wtedy czeka Was sianko,ale jedwab można stosować na końcówki ,żeby je zabezpieczyć przed urazami mechanicznymi .Na wypadanie niestety nie pomoże.

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:30:03

SEBORADIN .
ampułki do wcierania w skórę głowy, maska na włosy i szampon.

bardzo dobre efekty po miesiącu, a po trzech to już w ogóle cudo!

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:31:15

zazwyczaj brakuje witamin z gr B, ja osobiscie zazywam wit B6, dodatkowo farmaceutka poleciła mi BIOTEBAL 5mg. ponoć jest czesto kupowany i chwalony. jak pomoże - dam znac;)

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:31:17

Polecam tabletki Vitapil - mnie pomogły. Ale to nie znaczy, że na Twój organizm również zadziałają, bo każdy z nas jest inny.

Mogę także polecić odżywkę L'Oreal Professionel Cement Ceramid i olejek Mythic Oil, również firmy L'Oreal. Te kosmetyki zregenerują zniszczone włosy. Dobrze jest też podciąć włosy, nawet same końcówki. Włosy są bardzo osłabione i wypadają. U mnie głównie stres powoduje wypadanie włosów, więc może u Ciebie również.

A jeśli już naprawdę nic nie pomoże, to kuracja kosmetykami marki Kerastase, ale to spory wydatek...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-16 00:35 przez karolineaa.

wypadające włosy

16 sie 2013 - 00:34:03

Są różne sposoby. Nafta kosmetyczna, pułkana z pokrzywy (najlepiej ją ususzyć najpierw, bo jeżeli tego nie zrobisz to jasne włosy mogą się zabarwić na zielono), robiłam także maseczkę z miodem, żółtkiem dodawałam do tego jeszcze odżywki swojej.

niezweryfikowana
Posty: 370
Ostrzeżenia: 2/5

wypadające włosy

18 sie 2013 - 12:20:13

wiesz jak je lekko zmęczyłaś farbowaniem i innymi rzeczami to nic dziwnego, że mogą być osłabione i wypadać, ale myślę, że jak troszkę o nie zadbasz i postawisz na witaminy, zabegi to wrócą do pełni sił. Tutaj http://www.we-dwoje.pl/wypadanie;wlosow;lysienie;-;profilaktyka;i;zabiegi,artykul,30807.html jest bardzo dobry artykuł na temat problemu z wypadaniem włosów. Poza tym jak się bardzo o nie martwisz na pewno nie zaszkodzi jak się wybierzesz do lekarza po poradę, może jakieś witaminy czy suplementy diety Ci pomogą?

wypadające włosy

18 sie 2013 - 12:34:35

ja stosuje szampon Dermena od jakiegoś miesiąca i widzę poprawę. mam jeszcze kapsułki ale jestem tak mało systematyczna, że biorę ok. co 3 dni, poprawa jednak jest na pewno- mniej włosów wychodzi podczas mycia, czesania. myślę, że kapsułki też zrobiły swoje (odrobinkę;)), także polecam:)

wypadające włosy

18 sie 2013 - 12:41:22

Cytat
XxxsweetgirlxxX
Ja nie suszę , nie prostuję , nie farbuję etc. A i tak wypadają mi garściami . Dermatolog kazała mi zażywac tabletki NOVOPHANE , które nic nie dały , stosowałam także wszelkiego rodzaju szampony , również bez efektów , kupiłam w aptece ampułki SEBORADIN też nie pomogły ;( Już nie wiem co robic , słyszałam o MEZOTERAPII , jednak jeden zabieg kosztuje ok 200 zł , a nie wiem czy jest skuteczny .

# klata temu też tak miałam, nie wiedziałam co robić i ścięłam włosy jakieś 10 cm i pomogło, chociaż była to drastyczna metoda :/

wypadające włosy

18 sie 2013 - 12:52:53

mi pomogło:
przez 3 miesiące brałam witaminy A+E
robiłam raz w tygodniu maseczkę z nafty kosmetycznej i żółtka.
raz w tygodniu maskę WaX
niesuszyłam włosów suszarką.
potem brała, po 3 miescach witaminy dla kobiet w ciąży i widziałam różnicę.
Miałam gęstsze włosy.paznokcie mi się nierozdwajały.
potem przestałam i już jest gorzej.
więc oliwie włosy oliwką dla dzieci
wax raz w tygodniu
uży

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Włosy - MALOWAĆ?